250 W, Top Dawg! Welcome to TROPICO Jungle!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
Pozdrav narode!

Krećemo sa novim (3) growom, prvi u 2010!

Za sjeme sam izabrao Top Dawg od Bernijeve farme.

Evo mali info sa njihove stranice. The Mexican Sativa X Afghan. Ima okus po ananasu. Dosta stoned osjecaj. Kažu na sajtu a i na nekim forumima da je stvarno jakog mirisa, da probija i kroz najmanje pukotine i da ga se teško može sakriti. Preporučavaju dobru filtraciju zraka ;D! Vrhovi su dosta gusti a kažu da je idealan za SOG i SCROG metodu, ali ja idem na LST. ;D.
BOX. Totalno renoviran! Umjesto do sad šta je bija obložen folijom, foliju sam zamjenio hamer papirom, i pokazao se kao dosta dobro rješenje.

Dodan je i Cool tube na koji je odmah montiran filter a na filter wc ventilator koji vuče zrak kroz filter pici kroz cool tube hladi zarulju i ide vanka. Wc vent potpomažu još dva pc venta montirani na prednji i stražnji dio cool tube!
za upuh stoje 2 pc venta 12 cm.

Evo malo slikica:


Gnjoivo koje cu koristiti je od House & Garden, A & B za zemlju.

Kaze momak koji mi ga je dao da je jako dobro. Vidjet cemo!

Biljke su stare 13 danaa ova u bijelom pitaru 11 dana. Jako dobro napreduju, s tim da su u pocetku imale malo deformirane listove i smeđe točke na najmanjim listovima. Sad je to rješeno!

Imam u planu za neku bližu budučnost kloniranje i skupljanje polena, krianja itd, ali budemo vidjeli, možda se budem i selija pa sve propadne ali nevalje još više čekat.

Zemlja je terra magma, pomješana sa pijeskom.

Nadam se da ste zadovoljni :icon_lol:

Čujemo se!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
:eek:hno: niš to ne valja .... :icon_lol::nana: He he,samo piči!
Evo ti rep raste :icon_razz:
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
A&B za zeM.++ ..če gnojiš još nekim klasičnim đubretom ili..
jerbo saN trzil specif. za ovo DJubree pa niš konkretno nisam žioku pa ćist zato tAMPI...
jerbo se i sam malko spremam na mallo "trošA Ssofticiraniji" šou sotim sl.pizd. pa zato ajd

SEVSEMU SRETNO I DO jajc
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
bvana je napisao(la):

:thumb:

mali.medo je napisao(la):
A&B za zeM.++ ..če gnojiš još nekim klasičnim đubretom ili..
jerbo saN trzil specif. za ovo DJubree pa niš konkretno nisam žioku pa ćist zato tAMPI...
jerbo se i sam malko spremam na mallo "trošA Ssofticiraniji" šou sotim sl.pizd. pa zato ajd

SEVSEMU SRETNO I DO jajc

Koristi cu samo to gnjoivo, mislim da mi vise ne treba... Neznam dal je ovo neko "fenci" gnjivo ali da mi ga je covjek koji gaji dugi niz godina pa valjda zna on sta valja.... Jedino mi malo kod ovog gnjoiva nije jasno doziranje i te *****rije jer se dodaje i A i B koliko sam shvatija u istu vodu...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
22 odnosno 20 dan od kad su izašle iz zemlje.



Uradio sam im LST prije koji dan, sad ih pustam 5 dana da bace nove grane i onda jos jednom zavrsni LST pa vegetacije 10 dana i konačno 12/12.

PoZZ
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
niceee
sun2.gif


uzitak je pratit ovakve dnevnike :thumb: