250W hps 5plant Standard grow By NumBdoT

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
ajde hvala bogu ja več pomislio da si ih sve skinio,i zapamti tijekom cvjetanja u zemlji ph vode konstantno drži na 6,8 i ispiri redovno svaki tjedan zemlju,i biljke u cvjetanju vole više vode i slobodno ih češće zaljevaj s manjim količinama vode i hranjiva rađe nego da samo jednom tjedno pognojiš i poliješ,rasporedi si doze na ultra lagane pa polij svaka 2-3 dana lagano zemlju da je konstantno lagano vlažna tijekom cvjetanja a ne da se isušuje!pozz
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
4herbs je napisao(la):
rasporedi si doze na ultra lagane pa polij svaka 2-3 dana lagano zemlju da je konstantno lagano vlažna tijekom cvjetanja a ne da se isušuje!pozz

A vidiš svatko ima svoje šeme.Meni je uvijek bilo drago isušit šta više u cvjetanju,pitari od 12L zemlje- 4 dana im je trebalo da se skroz isuše pod 400W,naći taman da biljke počmu spuštat lišće a onda ide novo zaljevanje i sretno dizanje lišća.Kod tih stvari nema točno i krivo, svak treba za svoj box i uvjete naći šta mu paše bilju.
 

NumBdoT

Aktivan Član
07.10.2010
70
10
0
43
Gotov grow,nikako da uhvatim vrmene da dam konacni report

Ostale 3 biljke skinute negdje na 50 dana cvjetanja,sveukupno 100g suhog od 4 biljke
za prvi grow dobro

Rad i nije neki,sad vjerovatno genetika i zadnjih mjesec dana osli uvjeti totalno i nepaznje pa jbg

Ocjena vegetacije: 6/10
Ocjena cvjetanja:3/10

konacna ocjena 4/10(lose)-posto se i nisam bas napusia jel je potencija biljaka stvarno FLOP

slika naj veceg heda(ustvari je biljka koja je rasla u jedan dominantan hed)



 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.