250W HPS Amnesia Lemon

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
pozz,10dana nakon zadnjeg updatea.

Slike cure koja ima problem. Jedan list se je pofrkao unutra,te se je osušio,tj lako se lomi,te ima raznoraznih flekica. Također,jedan drugi manji list dobiva iste simptome. Čini mi se da joj neodgovara PH vode, i/ili manjak gnojiva (donji listovi su počeli žutjeti)...
Biljka još nije gnojena,planirao sam staviti iduće zalijevanje,jer sam je zalio 8.12,pa da je sada ne utopim sa još više vode jer je zemlja još vlažna.






Te slika 4 cure od koje 3 idu uskoro u smrt :( Zbog netreniranja rastu u vis,te se donji listovi suše(isti simptomi kao i kod cure gore).Jednu ću ostaviti,presaditi u veću posudu te prskati koloidnim srebrom u svrhu dobivanja bananica. Najvjerojatnije ću ostaviti najnižu(narančasta teglica) zbog boxa u kojem će se nalaziti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jazavac007

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
skoro mjesec dana on zadnjeg updatea.

negdje 70ti dan od sadnje,pun kufer dugo.














LST radim tako da grane mičem u stranu,tako da sredina s donjim granama dobije više svijetla,no čini mi se da nebih trebao to tako delat.

Za 7 dana ide na 12/12,premda bi volio pustit bar još 2 tjedna vege da se malo popuni sredina s donjim granama.
Zalijevam svakih 6 dana,cca 2-3L vode. Gnojene svako zalijevanje preporučenom dozom plantele List.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Ma kojih 2 tjedna vege...vec ti je sad natrpano. Ja nebi ni tih 7 dana cekao.
Kolka je temp u razini vrhova? Preskoci jedno gnojenje ili barem smanji na pola doze, svako zaljevanje punom dozom je malo puno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
natrpano je u širinu,dok je sredina skoro i prazna.U razini vrhova je oko 27c ,jer je temp 15cm ispod stakla 29,a od stakla do vrhova ima 30ak cm-a.
Zalio sam punom,pa onda nekih 70%,pa puna,pa opet 70%,a danas su dobile čistu vodu.
Imam još nekih 30 cm do stakla,vjerujem da neće doći do stakla.biljka je oko 40cm visine.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
prosli update si imao strasno izgladnjele biljke, a sada svako zalijevanje full doza.. ne idi u krajnost, budi umjeren, osluskuj biljke i one ce ti to vratiti na najbolji nacin.. lijepa promjena u odnosu na prosli update, sto se tice cvjetanja moze odma staviti na 12-12 ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Ne kuzim bas....30cm do stakla a ti bi jos popunjavao sredinu boxa??? Pozatezi to sve prema dole, odmakni jos od stakla i prebaci na 1212 jer ces imat problema. Zaljepit ce ti se na staklo za par dana ako ne interveniras. I jasno ti je da u cvjetanju jos raste?!
Ok, danas je bila voda, sljedece odi opet na cca 2/3 pa opet voda...i onda bi mogo pocet razmisljat o gnojivu za cvjetanje.
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
prosli update si imao strasno izgladnjele biljke, a sada svako zalijevanje full doza.. ne idi u krajnost, budi umjeren, osluskuj biljke i one ce ti to vratiti na najbolji nacin.. lijepa promjena u odnosu na prosli update, sto se tice cvjetanja moze odma staviti na 12-12 ;)

Ako misliš na one 4 male,one su bile test,na njih nisam baš pazio,jer nikada nisu ni bile u planu da se završe. S ovom sam isto malo kasnio s gnojenjem.

Ne kuzim bas....30cm do stakla a ti bi jos popunjavao sredinu boxa??? Pozatezi to sve prema dole, odmakni jos od stakla i prebaci na 1212 jer ces imat problema. Zaljepit ce ti se na staklo za par dana ako ne interveniras. I jasno ti je da u cvjetanju jos raste?!
Ok, danas je bila voda, sljedece odi opet na cca 2/3 pa opet voda...i onda bi mogo pocet razmisljat o gnojivu za cvjetanje.
Znam da u cvjetanju jos rastu.
Mislio sam popuniti jos sredinu s mladim granama koje bi rasle,jer sam sve grane uvijek savijao prema van,pa mi je sredina prazna,a htio bi upotrijebiti maximalno prostor.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Prebaci odmah na 12/12 svjetlo. Nemaš sta razmišljati.
Ako ti dodzu do lampe možeš sve bacit.
Popunice one sredinu u tom vremenu, dok izbace cvjetove.
Vrhove koji su vise pobjegli savij dole.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Pazi sad slijedećih 10 dana šta rade. Jao majko moja. Pripremi 20 metara žice :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
uradi lolipop da biljka malo prodise,a i da usmeri svu energiju u gornje vrhove...
sad je pravo vreme...
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ja osobno nebi radio lollipop u 20.danu cvjetanja...malo preveliki rizik,da nebi pohermila biljčica?
Pravo vrijeme za lollipop je pred cvjetanje...

Ni ja nisam stigao odradit lollipop,zaboravio,odnosno vrijeme proletilo...

Poanta lollipopa je i da se uzmu klonovi,a za to je sada kasno...moras ih revegetirat itd...samo neka raste,višak listova će otpast sam,ja svako zalijevanje počistim otpatke.:joint:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Smells...poanta lolipopa nije uzimanje klonova i nerazumijem o kakvom revegetiranju pricas !!
Pravo vrijeme za lolipop je kada se cvijet formira iz vise razloga.

Detox sve 5 samo zali to posteno i ako nisi davao neku klopu sada je vrijeme ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.