250W HPS-domačica. By:Tropico

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Pratim i cutim,ne znam sta da kazem osim bravo ;) posto ti je taj dao - ja cu ti dati + :D
ajd p0z
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Da šuma, to ce biti prava đungla u kojoj bi se volija izgubit sa rizlama i upaljačem:smoke18:
+rep
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
jel growas za sebe il za onog sta ti dade -?

samo deri, svaki put je lijepo vidjet scrog
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Bijelac nije scrog ;D, mrezu sam maknija jer mi nije potrebna jer su mi vrhovi ionako u skoro pa istoj visini...
Ma za taj -, me se hebe samo sam mora baciti komentar na maloumnost tog clana ;D

EDIT!

MA kakvi, bilo je prosslo koji dan i bez problema sam je maka, mislija sma da ce biti mrtvih ali nista...a kazem ti sta ce mi mreza kad su sve u isto razini? nema potrebe, bija je dobar LST...
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
sta ti je mreza falila? :(

a daaaaj! kak niko ne radi scrog!! ajmo vise! prestanite sa PC boxevima, rado bi vidio vise par kvadrata boxeve sa mrezom :D:D

neog jel bio problem maknut mrezu kad si sve bio povezao?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smotulja2296
03.07.2009
1.740
2.317
188
Sinoc se slavija ulazak u novu a ja i dalje bazdim po alkoholu...nego da se vratim na temu, otvorim i box i gledam zadovoljno kako mi biljke napreduju, medutim na 2 od 3 biljke sam primjetija na vrhovima neke kao "kuglice" tipa kad se formiraju na muskoj biljci prasnici ;( ...evo koja slika, pa vi pogledajte....slike si malo mutne, jebga los aparat...ako su jebeni hermiji sta da radim???? dal da im skidam lagano, dal da ih od***** i bacim i dadem ovoj 3 cili box za sebe dal da pokusam sa hermijima oprasiti zensku pa pokusati dobiti koliko toliko fem sjeme...dal da dal da dal da...haaaahahhaha...muka me uvatila od hermija(***** mater Tajlandzanima i koliko ih je)....





#

nego ovo je samo pretpostavka da je hermij, nemojhte me odman napasti ;D...
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Ne znam slicnu situaciu sam imao...naizgled onako kad malo bolje pogledas u cvet ,lice neki delovi na jaja onako okrugli,ali izbiju tu kroz par dana pistili!!
Mozda gresim,jer ipak ne vidim nist na ovim slikama.A kazem ti da sam imao slicnu situaciju ali nisam hteo da postam :D samo sam sacekao da vidim stace od toga nastati kad se cvet otvori ;)
p0z
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
auuuu brale,imao sam nekad istu,baci to odma i pot hitno,nista od nje,slab dim,batali!
rodjeni hermi po difoltu,neznam drugi naziv da se izrazim:(
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
e bas to, ti okrugli djelovi mi lice na jaja, al opet ni sma neznan...kazes ima si slicnu situaciju? i ispalo na kraju dobro pretpostavljam!? a gledam ovu 3 biljku ona mi raste bez tih okruglica, e sad moguce je da ona kasni za ovim ostalim a moguce je i to da su ove dvije hermiji ....saznat cemo za kojih par dana

Fukmondo sad si me ubija u pojam....znaci sta na kraju je bila hermic ta tvoja???
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
hmmm....sada si mene zabrinuo Fukmondo :vb_whip:
Kazem ti tropico imao sam slicnu situaciju,ne indenticnu kao tvoju,obrisao sam slike od tog perioda :icon_mad:
fukmondo je ipak iskusniji i zna sta prica,dok ja sam samo predpostavio bolje da sam cutao :icon_lol::icon_lol: a lose bi bilo da su hermosi ili sta vec :eek:hno::eek:hno:
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
nema jaja nema semena nema nista,trt milojka
teraj je odma iz boxa i upaj se da ove druge dvije nisu isto
nevalja to pustat,bačaj,stvarno dim je nula i nemas sta da se pushi,sretno men:)
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
stavi ju negdi vani na par dana da ti se to razvije i da tocno vidis.
ja sam imao situaciju gdi sam imao 98% jaja i na vrhu mozda 2% pistila...

bilo je na balkonu 2 tjedna za ukras, kad se sve to razvilo onda sam ju capnuo.
i zaboravio sam uzet fukin pelud...moron, sad imam kiflu
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
ma joj,kakav pelud bre moronu?groweru?alooooooooo breee
a ol jel cimash coeka da dobije isto morona,a,ken belive ccc

ma malo batali sa svojim pretpostavkama!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Bjelac je napisao(la):
stavi ju negdi vani na par dana da ti se to razvije i da tocno vidis.
ja sam imao situaciju gdi sam imao 98% jaja i na vrhu mozda 2% pistila...

bilo je na balkonu 2 tjedna za ukras, kad se sve to razvilo onda sam ju capnuo.
i zaboravio sam uzet fukin pelud...moron, sad imam kiflu

pa dobro ne treban ih sad izbacivat iz boksa, jos su u ranoj fazi i ne mora znaciti da su hermiji, vidjet cemo za koji dan kako situacija stoji...al steta ako budu ;S
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
evo ce bačimo novi nejm za biljoze koje su nestabilne(neopredjeljene,neznaju sta bi htele?)
pa ja predlazem novo ime...MORONIBRE...LOL
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
fukmondo je napisao(la):
ma joj,kakav pelud bre moronu?groweru?alooooooooo breee
a ol jel cimash coeka da dobije isto morona,a,ken belive ccc

ma malo batali sa svojim pretpostavkama!

vidim da jesi clan Zajednica Vutra Genetičara ali ocito neznas cemu pelud sluzi...

i neznam kak si ti prijatelj foruma...kontroliraj se
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
24 dan-12/12!


Biljke napreduju! Onaj problem sta mi se bija javija je nesta. Cole je bija u pravu. Okruglice su se bile pojavile i nestale. Fukmodo bija si u krivu :D. HAHA. Biljke daju nevjerojatan miris, prosli pc grow sto sam odradija, miris je bija jako tezak, dok je ovaj bas nekako slatkast :D.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Slatkast,hehe,da staviš tek satori pod nos:))
Vidim da bi tu moglo biti poprilično materijala,več ima 10x više nego u prvom growu a još nisu ni na pola puta,hehe!
Sretno sused:icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
03.07.2009
1.740
2.317
188
A e, bas su slatkaste nekako. Je da je jos rano i da ce miris postajat intezivniji i jaci ali za sad mi se svida. Ako bude 10x vise materijala to ce onda biti 250 g ;D, s obzirom da je u onom growu bilo 25(a neki kazu 30, mada sumnjam). Vidjet cemo jos, kako bi moja baba rekla, Daj Bože sriće, zdravlja i novaca...HAHA!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.