250w HPS/Indoor grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
..odlično frend odlično !!!
kad krenu kristalćići nema lepše...

nego šo si cviko vrhove listova na klonovima..
..su se sušili ili..?? POZDRAFF:sun2:
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Manje površina lista- manja fotosinteza-brži rast korenja;)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
I na klonove si priša s arjanom...svaka ti dala:thumb:
Nego jel gotov arjan,i jeli radi šta?
Nisan skroz u toku.
Samo naprid,pohvale :)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Greenpower1 pitaj 4herbsa kaki je Arjan ...ja nisam objektivan . Ali do sada ga svi samo hvale , iako nije bio gotov (falilo mu jos mj. dana do kraja).

Stoned ...brate hvala ti što si naletio i na rep+ ... Masti brkove tamo sa onom kilom slanine ! Još jednom svaka čast na masnom harvestu !
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Arjan je prva liga,jedan od najfinijih sativa radova koje sam probao u životu,dugotrajan cerebralni high koji šamara po par puta sa ponavljanjem onog efekta dizanja,ima dosta dobar učinak za psihu,ali nije marihuana za ljude za poremečajima psihičkim jel bi ih mogla izbacit ako malo više popuše,ali je definitivno marihuana koja jako jako opušta živce i daje glad stoga ju smatram dovoljno medicinskom i nakon dobrog napušavanja se osječate predobro i obnovljeno duševno i fizički...jedino je miris gadan,jednostavno ima miris kao da ste ubrali svježu travu koje je postalo sijeno,onaj najgadniji miris kod marihuane,ali okus je opet druga stvar,jako ugodno rezanje u grlu i mogu reč da je užitak zapaliti joint i povuči prvih par dimova,nešto kao prefini duhan koji je dovoljno jak da malo i grebe ali ono fino grebanje,kao kod seksa ugodna bol...
Moja ocjena

RAD - 9 - jako visok cerebralni rad,dugotrajan i ugodan ali ima i mali narkotični učinak ako se previše popuši

MIRIS - 3 - Suho sijeno,obična trava zelena koja vam raste u dvorištu kad se osuši,skoro kao pljesnivi vrhovi u sprešanoj kili koji su popljesnivili od vlage...znate na šta mislim!

OKUS - 6 - Ništa posebno,blagi citrusni okus naspram kojeg ovladava miris sijena,neču reč da je gadan miris ali meni osobno ne godi,ali ukus nakon povlačenja dima je fenomenalan,dođe vam da držite dim što duže koliko godi!

Eto sorta mi se jako jako sviđa za moje živčane probleme i mogu reči da mi jako pomaže da se opustim kad imam nočne more i jako pomaže protiv fobija i depresije tako da je definitivno da za medicinsku uporabu tipa opuštanje,smirivanje,nočne more,mokri snovi i ostalo toga tipa psihičke rastresenosti!
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Jedino što mi sad pada na pamjet kad već nije vidjela više od 12h svjetla je da se poigraš (sad je u idealnom stanju da postane hermić jednom i zauvijek)sa fotoperiodom da joj zbuniš spol...al to baš i nema smisla jer ćeš napravit hibrid od El ninja i nje...što znači da ti bit će kasnije jako teško da napraviš selfing sa El ninjom jer nećeš biti 100% siguran da li je ta sjemenka El ninoXEl nino ili AH X El Nino...inače supercroping obavezno:vb_whip:
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Sad video da je flaša do nje 5l...ja kontao 10...to znači ak imate naviku da stalno gledate u boks stavljajte naočale :rofl:
Ma ak ti je već do zajebancije slomi je pa ćemo napravit konkurs ''najsmiješna biljoza'':icon_lol:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Evo i smoke report za hawajan,dakle hawaian snow,hmm sto reci,jako dobra marihuana u svakom smislu,lagan slatkasti miris ali isto malo vuce na sijeno,ali jako sitno ništa posebno,ukus je zadovoljavajuč ali ništa posebno,rad s druge strane jako dobar,toliko fin da čovjek zaželi da vječno bude pod tim utjecajem ali moram reč da je jako iscrpljujuča marihuana,cerebralan high je toliko nekad jak da mi se vilica znala grčit od osječaja,ali jedini minus je što se osječate ko ***** nakon pušenja jer totalno iscrpi čovjeka do dna

high - 8 po mojoj ljestvici,jako jaka marihuana,cerebralna,umirujuča iscrpljujuča

miris - 7 blago slatkast i jako sitan dodir sijena

okus - 6 ništa posebno ali dovoljno ukusno za guštanje

sveopče mišljenje je da je ovo jako dobra marihuana makar izmori čovjeka ali je toliko ugodna za pušit i njen rad je jednostavno prefin,prefino trnjenje konstantno i dosta narkotičan isto tako pa je rad dosta balansiran ali definitivno jedna od jačih sativa koje sam probao!pozz haze i super je marihuana stvarno
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
HazeSeeker je napisao(la):
A ja sam baš mislio ostavit ovak kak je ... bila bi prva koju nisam savio ili izmaltretiro ... inače uvijek LST , topiranje , cropp... ali sad moram smislit nešto novo ;)
:eek:hno:
Kad već tražiš nešt novo...
Mislim da je Soma u svojoj knjizi ''Organic Marijuana Soma Style'' opasao neku metodu što je kao supercropping al i nebaš...mislim da nema neki poseban naziv(ili se bar ja ne sjećam)...dakle jednom rukom držiš stabiljku da se doni dio ne miće te drugom rukom savijaš(ne da gornji dio ''legne'' nego vrtiš ruku). Al to on radi kad već biljka ima dovoljno debelo stablo da se fine čuje kada se slomi. Ak ti ti je stablo bar 2-2.5cm debelo možeš probat. Ak nakon toga krene pasti, pričvrstiš je selotepom recimo.
Ja sam to samo jednom probao na bilku indikastog fenotipa(čisti iz radoznalosti) i mogu reći da je zanimljivo al nikako nećeš povećati urod više nego lst-ranjem.
Možda je bolje da se to radi outdoor jer biljka staje sa rastom te niže grane ''jure prema vrh. Ma žbun. Tamo gdje je slomljeno od savijanja se pojavi nešto kao prsten, te sve ispod toga raste ko ludo.
Ak budeš ti nešto smislio samo javi, baš volim kad su ljudi vične eksperimentima.
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Danas je El Ninho presađen u posudu 30x30cm, (pomoč ? kolko je to L ?:D) tako da zadnjih 4 tj. ima prostora za korjen i za fine i s ljubavlju spremljene obroke sa povečanom dozom fosfora ...
Ušli smo u 6.tj i jako sam zadovoljan izgledom i mirisom cvjetova. Jako intenzivan vočni miris , za razliku od arjana koji ima izraženu citralnu notu ... samo se nikako nemogu rješit smrdljivih buba ! Počele su grickat i po El Dječarcu .


Za 5-6 tj. nije loše ...Dolazi zadnjih 3-4 tj nadam se da če se uduplat sada kada počnu dobivat pune obroke .:sun2:
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Izgleda super,a tek će sad da se deblja za pravo kad kreneš šopat gnjojiva.Bravo.
A za litre izmjeri još visinu posude pa izračunaj volumen:
Tih 30 x 30 x visina(cm) ili bolje u decimetrima 3 x 3 x visina(dm)= broj L jer je 1dm kubni 1 litra.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker
03.07.2009
1.740
2.317
188
A predobro to izgleda, nego za te posude. Mene isto to zbunjuje, tj. kad dodem u trgovinu i pitam koliko vam ove 30x30 cm posude imaju litara nemaju pojma reci....Druga stvar je da je tesko izmjeriti ovako sam doma koliko jedna ima litara jer su pri dnu uze a pri vrhu sire, pusta matematika....zato kad budem isa kupiti saksije kupiti cu one siće za vodu, ne zidarske vec obicne(ako znate na koje mislim) jer je tamo lipo crno na bijelo koliko L sadrze.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.