250w HPS/Indoor grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
46
Svaka cast Haze brate.Sve izgleda mocno i socno.Stvarno si doktor a i brz si brate,nemogu stici da procitam dnevnik do kraja a ti vec zavrsio drugi :)rofl
Btw
Cime si potamanio majtse?I kazi mi brate jesi li dobio ijedan pm od mene,posto nisam siguran da sam ih poslao kako treba.

Peace brate i nastavi tako dobro da rokas...
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.682
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Hvala . Majtse niam potamanio , ali sam im drastično smanjio gardu ... prvo sam probao sa lukovicama , češnjacima i ostalim "začinima"... kada to nije pomoglo probao sam sa tekučim sapunom za ruke ... to sve je dalo male rezultate tako da sam se prebacio na slabu kemijsku otopinu . Ali nemogu ih se rješit jer je vlaga u boxu stvarno pala u zadnjih par tjedana i nemogu ih totalno potamanit .
Tako da sam odlučio ovo dovršit ovako kako je , a onda ide totalna dezinfikacija boxa i okoline . I naravno kupujem ultrasonični ovlaživač prije nego sljedeča grupa ide na cvjetanje . Čuo sam da je taj USO do jaja i da njegova frekvencija (uz povečanu vlagu ) odbija gamad.
Sljdeča grupa koja ulazi na cvjetanje : Northern Lights , Super Silver Haze i Satori :)

Borila se , trudila se ... Nije se dala iako je gubila sebe komad po komad...
Nakraju je bilo najteže i najžilavije ...ali ipak je pala ..oba su pala , oba su pala!!!!
Black hawk down ...el ninho is no more!



 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
hehe kao da gledam natjecanje u body buildingu mogu ti rec da imaju debele bicepse,tricepse latsimuse al su nabacile malo vise masnih naslaga mislim da im treba pred sam kraj kardio trening i da malo vise uloze truda u taj bench press da dodatno kontrahuju sam vrh,inace sve 5...
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Pre nego sto si postao slike kad je bio samo text..el ninho is no more! ja pomislio da si capnuo bilje :(
Prva slika rekao vec i recicu opet jako lepo izgleda biljka :D,uff ja bi capnuo to malo pa ne znam :icon_lol:
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Znaci tako ipak se nisam istripovao,pa lepo Haze ondak cestitam na jos jednom uspesnom grow-u sve pohvale :) jako lepa njinja i kvalitet je verovatno jako zadovoljavajuci,jbg jedino ti majtsi sto su ti pravili problem :( ...inace LST odlicno oradjen meni se licno jako dopalo!!
Ajde ocekujem neke dobre slike suvih budova,do tada p0z :)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.682
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
I ja sam jako zadovoljan na kraju krajeva . Lst sam koristio samo prvih 5-6 tj. onda sam joj kasnije odvezao krila i pustio da uživa .Skinio sam ju jer sam morao napravit mjesta u boxu za nove nade ... EN je bio u 8tj. cvata ...mogao sam mu dati još jedan tj. života al eto ...
Inače probao sam jedan mali hedič koji sam skinio prije 6-7 dana i moram reč da to nije efekt na koji sam ciljao ... Malo je previše stonirajuč za moj ukus . Nakon sto sam zapalio jednu slatku gicu ...uvatila me neka spavalica i instant nakon 5min i pola đoje sam bio u vodoravnom položaju . Mozda je zbog umora , mozda je samo do marihuane ...nečemo znat dok ne degustiramo ostatak koji se suši .
Inače radim simultano i water curing sa par g. tako da čemo vidjeti i dokumentirati razliku između normalno osušenih/curanih i ovih water hedova :goldmaryjane::bong7bp::maryjane:

Ah#1 je ubacio u 6 brzinu i pumpa hedove, gotov je za nekih 4 tj. ...

EDIT:


Da malo uglazbimo dnevnik ...:bong7bp: ...
[video=youtube;Lh7Zd4mjswk]http://www.youtube.com/watch?v=Lh7Zd4mjswk&feature=player_embedded[/video]
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mjesecar

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.682
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Smoke report by kanabis konsenjuur :)
sad mogu reči da sam probao haze seekerov el ninho i moram reči makar nije curan da ga je zadovoljstvo pušiti,jako izjednačen rad,prstohvat marihuane i prebijem se do jaja,miris je predivan,nemogu opisati nešto toliko slatko,kao svježa karamela s recimo 30 posto citrusnog mirisa,tipa svježe ubran limun razrezan u toploj svježoj karameli,pržen šečer mmm presladak miris,mogu tek zamisliti kad se ocura,čak je i okus sladak nevjerovatno fina marihuana,Eto haze seeker moje pohvale brate marihuana je stvarno vrh!ja sam prezadovoljan tom sortom i htio bih ju jednog dana imat u boksu!hvala brate što si nešto tako slasno uzgojio!pozz i respect svima
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.682
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Smoke report by konsenjuur 4herbs :)
sad mogu reči da sam probao haze seekerov el ninho i moram reči makar nije curan da ga je zadovoljstvo pušiti,jako izjednačen rad,prstohvat marihuane i prebijem se do jaja,miris je predivan,nemogu opisati nešto toliko slatko,kao svježa karamela s recimo 30 posto citrusnog mirisa,tipa svježe ubran limun razrezan u toploj svježoj karameli,pržen šečer mmm presladak miris,mogu tek zamisliti kad se ocura,čak je i okus sladak nevjerovatno fina marihuana,Eto haze seeker moje pohvale brate marihuana je stvarno vrh!ja sam prezadovoljan tom sortom i htio bih ju jednog dana imat u boksu!hvala brate što si nešto tako slasno uzgojio!pozz i respect svima
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
aaaaaa predobro izgleda, ma ludilo....a ovo si ju topira ako me oko ne vara?
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
ja bi prije rekao da je ovaj gore potapan vidi se da ima bolju boju i izgleda mi kao da ima vise trihinoma,kao da je ostao ocuvani
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.682
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Probao sam ovaj vodeni hedić ... I stvarno je miris smanjen na minimum ... jedva da se osjeti slatkasti miris vutrice . Više vuće na neki odstajali duhan . Okus mi se nimalo nesviđa jer više volim osjetiti okust vutre nego ovaj okus odstajalog duvana . Što se tiće potentnosti stvarno nisam siguran ... kažu da bi trebalo biti potentnije nakon water curinga , ali ja iskreno nisam primjetio neku veliku razliku .
U svakom slučaju treba probati ...ko voli nek izvoli . Ja se više neću zamarati s tim načinom sušenja .
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
E nema šta...ja po tvojim dnevnicima neći više pisat, jer neam riječe!
Svaka čast, masti sad brkove razmišljajući zašto ba nisi ba ostavio ba par kockica od El ninja zbog mena bolan ba!
Uništio si mi snove.
Ti si monstrum :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.