250w HPS/Indoor grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Da se ja nadodam da si posta uber mega car :D

samo tako rokaj dalje i pazi se
svaka čast

:thumb:
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
ooo puno hvala :)))
samo ideja je bila da vidimo da li se i blizanci kao kod ljudi pojavljaju kroz generacije...tj potreban je bio selfing primjerak od el ninja al bzvz;)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.682
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
A jbg , šta čemo sada ...
Ja sam očito zaboravio bit tog experimenta . I sječam se da smo rekli ostaviti par popkorna pa natrag u vegu , al jbg to bi bilo jako puno muke . A onda još odratiti par generacija . Mozda jednog dana kada dođu bolja vremena . :)
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
jel si oupce imao uopce kad da ti se iz tih popcorna razviju normalni listovi?
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Ja sam sibnuo jednu u takvom pokusaju :D kao krenula da izbacuje neke listove svuda,pocela da se grana iz cvetova ali samo je odjenom naglo pocela da zuti i da se susi :S a trebalo joj je skoro mesec dana da sve to krene...
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.682
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Pa to je normalno ...tj zna bit i retardiranije od toga tvog ... neznam dali imam sliku , ali moj lemon skunk je bio u 4-5 tj. cvata kada sam ga vratio u veg. E to je izgledalo ko mutirana salata , ali nakon par tjedana formiraju se ponovno normalni listovi i biljka nastavlja normalan rast ...
Samo taj proces traje !

AH#1 10 tjedana ...

Malo se savija , ali to nesmeta :)



I xsenon von vunkespiel kao usporedba ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: eco

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Pa dobro haze nije to lose,kolko je imala problema s pocetka dobro je i izgurala!!
Jos malo do kraja?Nedelju dve?
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
haze ko i obicno-ZA K***C hahahahahahahaha
svaka cast +rep buro,al to ti je zadnji sta god napravis i objavis mora te se repat pa daj ajde vise sjebi nesto,pitaj neki pametan savjet za jos bolji odg. pa ak nes ti mi cemo ti pomoc da sfušaš grow
poz..uzivaj brate
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.682
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
jel ti to pas krenuo izist harvest? haha :D
Da jako voli lišče , a ni hedovi mu nisu strani ... nije moj ali voli moje cure ...:)



Pa dobro haze nije to lose,kolko je imala problema s pocetka dobro je i izgurala!!
Jos malo do kraja?Nedelju dve?​



Dop..z..la mi je ova sativčuga i danas sam ju stavio u pitt na mračenje ... jedno 48h mraka i ide na giljotinu . Jednostavno nemam više stpljenja , moram napraviti mjesta za prinove , a ona sama zuzima 50% boXA...tako da je nakon 11ipo tjedana ošla na mračenje . Mogao sam ju pustiti još 10-15 dana , ali iskreno neda mi ju se više gldat :)



haze ko i obicno-ZA K***C hahahahahahahaha
svaka cast +rep buro,al to ti je zadnji sta god napravis i objavis mora te se repat pa daj ajde vise sjebi nesto,pitaj neki pametan savjet za jos bolji odg. pa ak nes ti mi cemo ti pomoc da sfušaš grow

Sjebo sam ... vlaga je bila niska i sad mi se nakotilo malih gadova . Ali danas sam bug buster , cijeli box rastavljam , čistim , špricam ... i ponovo sastavljam , sa novim maylarom i sa dezinficiranim boxom . Jer majtsi su stvarno koma , zato održavajte vlagu i nedajte da vas bube grizu :)


Slike kada se Arjanka objesi naglavačke ...

Hvala svima na komentarima i na +rep ... pozz!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Dojadi sativčuga,ccc!
Ma nek je to gotovo,nemože biti loše,radilo je i prije ali obavezno daj smoke report,netrebaš detaljno ali naglasi ako je daljnjim cvijetanjem dobila još šta na ukusu i potentnosti.
Sretno u trošenju rizli :)
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Stari budes li sve to popusija na spravice jao tebi :D .Bija ti zaboravija dati rep.soz.It happens all the time...
Ajme da me vidis na poslu.Uzivaj u plodovima.:bis:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
maludilo, neman sta reci +rep kad vec dosad nisan...al ono sta mi je upalo u oko nisu ni skunkovi ni AH vec onaj mali africki tvor...haha...razmisljam o kupnji jednog, a sad znam i kome se mogu obratiti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.