250w HPS/Indoor grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.11.2009
42
8
0
36
Lijepo, lijepo, uz sve probleme lijepo.
Kako ti je nije bilo zao posjec ranije, al nema veze, ti si joj dao zivot, pa ga ti i uzmi kad ti je volja :p. Uglavnom SMOKE REPORT sto prije, bas me zanima rad jedne takve ranije ubrane sativice.
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Evo da i ovaj dovršimo ...
Nakon par tjedana cjura ...SMOKEfesT...

U grubo :
Jačina : 8/10
Miris : 4/10
Okus : 8/10


JOint
Prvi dojam je vrlo lagan dim , negrebe niti tjera na kašalj .
Miris je extra intenzivan nakon izgaranja , cjela kuča smrdi od samo par dimova jednostavno vrlo intenzivan i prepoznatljiv miris.
Okus je čudan , neznam gdje bi ga točno smjestio ... Negdje između nekakvih mirodija i duhana od vanilije . Mješavina slatkastih oskusa sa jakom spicy notom .
High jei cerebralni na početku ...ali tek naon 2. jointa dolazi klasični stoned osječaj . Nakon 15 min AH#1dolazi do svog vrhunca .

High soildna 7mica , trajanje oko 1h


BonG
No coment ... Sve isto samo čistije i malo intenzivnije .

High 8mica , 1-2h

Blunt
Apsolutno naj bolji način od svih . Tako gust i jak dim ... Reže jednjak , pali pluča !!
Neizbježan kašalj ( 3/3 )... svi smo kašljali , ali to je samo pojačalo cjelokupni efekt .
15min . poslje nitko neželi više pušiti , a ostalo 70%blunta , opča smijalica i odličan provod .

hIGH 9ka , 2-3h

Zaključak super travica za pušenje u ekipi , više vuče na cerebralni efekt nego na stoned .
Munchis je neizbježna posljedica kod AH šte me iskreno začudilo .
Cjelokupni dojam je 8/10 , možda zbog problema u svom životu nije doživjela svoj vrhunac , ali sve u svemu jako dobra marihuana !

Ako imate vremena (12+tj.) PROBAJTE ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kiLDer

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Odlicno ;) + dat na pogresnom postu :S Ali zato onaj njinjo zato uf uf
Bitno je da se tebi i ekipi dopada...a to sta se izdogadjalo i sta je bilo bilo je :) sada u nove pohode!!Planiras li nesto ili se vec nesto growa?
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Northern Lights...to ocekujem da vidim :) hteo sam za ovaj grow to seme da narucim ali jbg,makar cu moci da gledam hehehe,aj srecno s novim ;)

Bacices onda bar neq slicicu na galeriji :icon_lol:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Šta bi ti u mirovinu?
E pa nemože,nisi popunio red:))
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Ma nebi u mirovinu , nego mi se neda cimat stalno . Nisam usliko ni jednu fotku do sada ... Pa mi se neda počinjat od pola , ali bit ce tu i tamo koja fotkica .
Mislim da ču si otvorit neku temicu pa tamo stavit par slika iz prijašnjih growova i par onih koji tek sljede ...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa istina,dojadi slikanje svako malo,ja najsretniji ako odratim sesion svakih 20-ak dana.
Ma bitan je opis,vrste,par slika pogotovo na kraju i još report kao i količina i dnevnik je gotov:)
Makar da se dnevnik posta u komadu,samo nek ih je puuuuno!
Ugnjavio ja...:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.