2nd grow by zelenko

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.04.2015
56
38
18
Pozz groweri i growerice,sunce je polako pripržilo kod mene,al noćne temperature su još malo preniske da bi počeo,nemam strpljenja pa reko ajde bar da ostvorim dnevnik..

Pa da stavim par informacija:
Menke su iz paketa,6 ih ide na klijanje 20.4,od tih 6 za 4 imam pripremljen sajt,a ako ih proklije više od 4 iskopat ću neku naknadnu rupu..
Uzgajam za sebe,jer nema lijepšeg osjećaja kad uživaš u svojim plodovima,pa makar i nije neke kvalitete,gnojit ću u vegetaciji sa koprivom,a za cvjetanje još neznam,ako nađem plantellu cvijet nju ću uzet a ako ne onda ću samo malo kokošjeg izmeta oko biljke pobacat..Nadam se da ćemo se dobro slagati i da ću ponešto naučiti od vas...Evo da ubacim slikicu menkica....Sljedeći updejt kad proklijaju IMG_20150415_104347.jpg
 
04.04.2015
56
38
18
uslikas sjemenke i otvoris dnevnik...... cemu tolika zurba hahaha

sretan uzgoj

Trebo sam s nekime to podijelit,zato i jesam na ovom forumu da sve što se tiće ovog hobija podijelim s virtualnim frendovima koji me neznaju...
Nisam mogo čekat i evo danas sam stavio menke na klijanje...kad proklijaju ako neće bit lijepo vrijeme idu par dana u box
 
04.04.2015
56
38
18
Ahahahah to mi bilo kao u glavi 2 grow ahaha,zanimljivo da mi nitko nije reko da zalijem pošto se već zemlja odvojila od boce,al zalijo sam odma nakon slike heh
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
animljivo da mi nitko nije reko da zalijem pošto se već zemlja odvojila od boce,
te biljke su mogle jos par dana tako izdrzati, ne znaci da je zemlja dole suva ako se gore odvoji od posude, a i da je suva izdrzale bi. vecu stetu napravi previse vode nego premalo ;) vadio sam muske kod kojih je gore zemlja bila suva i odvojena od posude u pola litre casama, dole je bilo fino vlazno i koren je uzivao
 
04.04.2015
56
38
18
Evo updejt,kod mene pada kiša,pa sam ih otišo presadit na sajt,evo slika nisu nešto al da nebude bez slika:
Ovo je mjesto,preštihano je samo zato jer će mi bit i za iduću godinu
mjesto.jpg
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Dobro mjesto,osim u slučaju da neko može da ti nabasa na sajt....u tom slučaju ovo je preočigledno,a onda si na**bao.... pa pripazi,bezbjednost prije svega;) Srećno u daljem radu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zelenko420
04.04.2015
56
38
18
Preko kompa stavljam direkt na forum,jedna slika učita na pola druge ušteka,probo sam preko postimagea al isto,već je bilo kasno pa mi se više nije dalo zezat s tim,budem idući update sliko ispočetka i postavio..