2nd grow, outdoor, white widow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

optimus_crime

Aktivan Član
08.02.2010
63
2
0
73
ghs_ww_fem.jpg


White Widow 5 feminized seeds - Green House Seed co

Lokacija: livada usred šume sa niskim grmovima, močvarno područje, mali potok 100 m od lokacije

Priprema zemlje: iskopati rupu 30x30x40 cm i ispuniti zemljom za cvijeće

Klijanje: 02.05. stavio jedno sjeme na klijanje u namočene maramice u pvc vrećici

Uzgoj: kad proklija nosim direktno na lokaciju te kako bude rasla tako ću je klonirati i posaditi u blizini, ostale četri sjemenke idu indoor na jesen
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
:sadbanana::sadbanana::sadbanana::sadbanana::sadbanana:

A cek di je opis growa, sta di kud, koja slika...Sritno :icon_lol:
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Uzgoj: kad proklija nosim direktno na lokaciju te kako bude rasla tako ću je klonirati i posaditi u blizini

Mojne to....drzi u casi bar 7 dana dok barem malo ne odraste,jer mala je,stetocine ce je pojest.....ipak je to white widow jbg,steta je da propadne jedna sjemenka.....
 

optimus_crime

Aktivan Član
08.02.2010
63
2
0
73
U ponedeljak je proklijalo sjeme, presadio sam u posudu fi 12cm sa zemljom za cvjeće. Bit će na balkonu, zasad. Malo su mi se poremetili planovi što se tiče lokacije grow-a... primjetio sam tragove lovca, divlje svinje i srne oko lokacije u šumi. Ostavit ću da raste još par tjedana na balkonu pa ću na miru klonirat dok u međuvrmenu nađem neku bolju lokaciju i divljini :)
 

optimus_crime

Aktivan Član
08.02.2010
63
2
0
73
biljčica je sada visoka 3 cm, jučer sam prvi put pognojio, sljedeći tjedan bi trebalo biti malo više sunca, još uvjek je na balkonu... uočljiva razlika seedlinga domaćice i fem sjemenke! >>zasad sam zadovoljan :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
biljčica je sada visoka 3 cm, jučer sam prvi put pognojio
:eek:hno:
Šta če im hrana kad je nemože iskoristiti,samo im možeš dati kemijki overdose i uništiti ih...
Ne hrani 4-5 tjedana,s tim da nestaviš najjeftiniju zemlju na koju naiđeš.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Prvi put se gnoji mjesec dana nakon klijanja... Ako ovako nastaviš, spržit ćeš ju i bit će bolesna. Ako već nije spržena... Take it easy.
poz
boz :sun2:
 

optimus_crime

Aktivan Član
08.02.2010
63
2
0
73
"isprao" sam zemlju sa vodom i nadam se da se nije previše gnojiva primilo u korjenu... a hebiga istu grešku sam napravio i u prvom grow-u ali nikako da naučim :) kad sam ne strpljiv. danas sam našao novo mjestu za grow... lokacjia je jedna mala šumica u kojoj sam pronašao jednu malu čistinu 5 x 5 m. nema baš previše svjetlosti ali barem je sigurno mjesto jer je teško pristupačno. jedino me brine smrad koji će se osjetit u fazi cvjetanja jer navodno da white widow "dosta smrdi" => ???

oko šume su polja koja se obrađuju tako da je lako moguće da se netko približi biljki i na 20 m (rub šume)

kakva iskustva imate sa mirisima u vanjskom uzgoju? koliko mi pomaže što je lokacija usred te male šumice... dali da tražim negdje dalje neku vukojebinu gdje nitko ne zalazi ili će ovo biti ok?
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
po meni se tesko moze osjetiti biljka na 20 metara, ne brini se oko tog.. a i po livadama ima dost biljki koje sensi mirise! lokacija oke sam pazi da kupovne il neke kvalitetnije zemlje stavis jer je mocvarno.. nadam se i da si gledo kolko se voda tam zadrzava jer ti ih moze pogusit poslije obilnih kisica..
 

optimus_crime

Aktivan Član
08.02.2010
63
2
0
73
kad dođe vrijeme za preseljenje iskopat ću rupu u zemlji i staviti posudu (fi 30 cm i visine 40 cm) bez dna i to sve napuniti sa kupovnom zemljom, iako je u šumi dosta dobar humusni sloj zbog lišća itd. teren je u laganom nagibu i 50 m od lokacije se nalazi duboko korito rijeke sa niskim vodostajom tako da ne bi trebalo biti problema sa zadržavanjem vode oko korijena biljke.

koliko mi je pametno posaditi klonove (ako ih budem radio) na isti grow spot? dali da za njih tražim neke druge lokacije? s tim da bi klonove ostavio samo dva ili tri tjedna na balkonu pa ih tek onda prebacio u prirodu...

btw danas sam presadio mladice paradajza i paprike u baštu... e kad bi mogo i belu udovicu :)

poz ljudi hvala na pažnji

:thankyou:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

optimus_crime

Aktivan Član
08.02.2010
63
2
0
73
Prve slike...

uzvišena šumica pokraj kanala: http://i982.photobucket.com/albums/ae305/optimus_crime_thc/outdoor_ww_2010_02.jpg

rupa u koju ću preselit biljku: http://i982.photobucket.com/albums/ae305/optimus_crime_thc/outdoor_ww_2010_01.jpg

biljka u posudi: http://i982.photobucket.com/albums/ae305/optimus_crime_thc/outdoor_ww_2010_03.jpg

Nisam siguran kad ću presadit biljku u prirodu ali barem sam našao dobru lokaciju. U blizini su tri zečje rupe pa ću morat ogradit biljku nekom žicom da ju zaštitim.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nemoj samo direkt u to glinsko blato,stavi bar 10-15 litara kvalitetne zemlje po biljci.
 

optimus_crime

Aktivan Član
08.02.2010
63
2
0
73
Da, zaboravio sam napomenut da ću napunit rupu sa zemljom za cvjeće i probat ću nabavit iz susjedstva kravlje gnojivo da pomješam sa zemljom za cvjeće...
 
03.05.2010
40
9
0
31
euforija je napisao(la):
po meni se tesko moze osjetiti biljka na 20 metara, ne brini se oko tog.. a i po livadama ima dost biljki koje sensi mirise! lokacija oke sam pazi da kupovne il neke kvalitetnije zemlje stavis jer je mocvarno.. nadam se i da si gledo kolko se voda tam zadrzava jer ti ih moze pogusit poslije obilnih kisica..

vjeruj mi moze ja sam proslo ljeto naso tako biljku tudju u roku 15 min znao sam samo u kojoj je sumi doso sam 15 metara od nje nanjusio i onak tu je i bila je tamo bilo je veselo poslje.:D
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Daj čistu kvalitetnu zemlju,ja na tvom mjestu nebi stavlja kravlje.Ne kažem da je loše al nek ti se biljka primi,naraste pola metra pa onda dodaji prema potrebama.
 

optimus_crime

Aktivan Član
08.02.2010
63
2
0
73
Svjestan sam rizika ali mjesto je dosta daleko od naselja i pretpostavljam dok puše južni vjetar da se na obrađenim poljima ne mo
e ništa osjetit jer su sa južno-istočne strane od šumice. A kad puše sjevero-istočni vjetar nosi miris preko kanala na druga polja. Razmišljao sam o smradu s obzirom da po forumima piše da white widow ima intezivan miris u cvjetanju pa sam zato odabrao ovu lokaciju. U šumu se ne vidi sa livade ali moguže je uočit put kojeg sam već napravio kroz visoku travu ali misilim da kad kiše prestanu i trava se raširi put neće biti vidljiv...
 

optimus_crime

Aktivan Član
08.02.2010
63
2
0
73
Hey greenpower... hvala na savjetu, poslušat ću ga! A kad naraste pola metra do tada ću možda čak i konjsko gnojivo nabavit...