2nd indoor, LSD, Critical Kush & Power Plant + outside random seed :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Uhhh, predivno :bale . Samo pliz manje slike slijedeći put, max 800x600, sabijaju ovolike slike na mobilnoj verziji.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
34
Hahaha, dada dobio sam vec primjedbu od toga od strane zlevjestice :p i danas idem napraviti resize u acdsee programu i opet mi iste velicine ispale..slikao ih sa hyperdesktop programom koji ti odmah uploada sliku na neku stranicu (Capture Area opcija) i slikam te sto sam ih resize-ao i stavim na forum ono opet ista stvar :| a najgore od svega na kompjuteru su stvarno manje bile.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rolipop

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
34
Evo mali update, dan 61, jos napreduju, neznam kad ce zarvsiti, trihomi jos prozirni a pise da critical cvjeta max 55-60 dana. Uglavnom poceo sam sa davanjem ciste vode da ih ocistim, ako vidim da jos idu naprijed dat cu 1 dozu gnojiva da to ublazim :p





TotZ6E5.jpg


Critical nr.1
ucu7yGR.jpg


LSD nr.1

8zPFBpg.jpg


LSD nr.2

70CG81J.jpg


Power plant nr.1

3wYxB5T.jpg


Budovi power planta nr.2

6C82P7Q.jpg


Critical kush nr.2

wzyMMj4.jpg


I opet awsome LSD :D
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
34
Haha hvala. Evo bas maloprije mi frend vidio koliko se uzrujavam sa ovim trihomima i kaze mi da se njih uopce ne hvatam.. i da on to nikad nije radio, a stvarno je covjek uvijek imao vrhunsku travu... nego mi kaze da pazim na pistile kad sve posmede i kad vidim da biljka vise ne napreduje, pa cu tako i uciniti :D zato sam i vec poceo davati samo vodu da ih procistim :p
 

hotnspicy

Aktivan Član
22.07.2012
172
401
63
33
istina za pistile..ma i na oko se vidi kad vecina njih postane mljecna tj mutna tako da ono :)
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
34
Eto jos potvrda sa foruma i odlicno :D jer mi ti trihomi stvarno utjecu na zivce, svaki dan pratim i uvijek prozirni. Danas sam ubacio grijalicu u sator, 33 C je temp ali je barem vlaga 45% a inace je bila 85%
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
34
Update 66. dan, pale 3 glave :D Iznenadile su me jer se ovome nisam nadao, nikad ih bolje nisam dozivio nego kad sam ih skinuo.

Nisam radio flush, dao sam dobra 2 zalijevanja vodom kroz 6 dana da se isperu i to je to... nisam vise volje imao, zelja je prevelika :p ali sto se tice njih u dobro su vrijeme skinute.

Sada se nalaze u prostoru gdje je vlaga 55% i 18 C i mrkli mrak, to sam zbog sigurnosti stavio, a sutra idu u svoj manji prostor.

Evo i slikice :)





3TqpiJd.jpg




SIahFaq.jpg




bVHWm45.jpg




VrVZx8f.jpg




DV16Qhf.jpg




yKnMNpd.jpg




4bLKteN.jpg




8rcHSo8.jpg




gLm1eey.jpg




63Bq0fb.jpg




M44N1PX.jpg




RUkU4KK.jpg



Fytg348.jpg



DFg9cYK.jpg



H2nvc87.jpg




F3jYGHL.jpg




xRix8Xm.jpg
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
34
Update, cutting & curing :D

Cure skinute sa susenja nakon 7 dana, otrimane i stavljene u tegle, testirao sam tako da sam danas uzeo 1 veliki bud, zario prst u njegovo srce, izvuko bud odatle i direkt u joint i gorio je ko suha sumica :p

Ruke kao da sam super ljepilom lijepio dok sam trimao.

Dobivena kolicina od ove prve 3 biljke je 200g + 5 -10 g, racunao sam nek curanjem izgube jos 20g, ja dobijem 180 to je opet perfektno za mene :)E

j7p3eef.jpg

oslm3gS.jpg

aBsnc4V.jpg



NgPJo8L.jpg
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
34
Hvala :D evo jos malo slikica izbliza, ovo su veliki budovi ali slika nazalost nemoze predociti njihovu velicinu i napravio sam kako je i pisalo u opisu teme o susenju i curingu i stavio sve velike budove u jednu veliku teglu, a manje budove u manje tegle odvojene od velikih budova :p Slike sam namjerno stavio vece da ih bolje vidite. Bud sa desne strane je od LSD-a.

Provele su noc u teglama, a kad sam otvorio miris je bio pre prekrasan bas po mom gustu, promijesao ih a posto su se osusile odlicno nema tako reci nista vlage i 7 dana je billo sasvim dovoljno za susenje na temperaturi od 18c i 60% vlage.



XfgCd7V.jpg


hEWphuZ.jpg


YWrHpxl.jpg


yDOWugQ.jpg
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
Odlično! a sad da te pitam, kako si zadovoljan radom ovaj put sa LSD? sječam se nisi bio nešto oduševljen s prvim a isto su bomba izgledali budovi...velika je stvar i kjuranje al onako iz prve ruke..
uživaj!
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
34
Pa iskreno jos nisam potpuno zadovoljan, jer im treba snage a to ce valjda dobiti curanjem :p, iz prve ruke sam zadovoljan jer stvarno prekrasno mirisu i izgledaju ali prvi grow je sasvim druga prica bila, istina da su lijepo izgledali ali nisu bili ovako punasni i masni o mirisu da ni ne govorim, a sjecam se dobro da ga cak nisam susio dalje od 2-3 dana tako da je to bila teska tragedija i nije bilo nikakvog efekta na pusenju, kao zrak ako se mene pitalo :D

Sljedeci grow koji ce biti uskoro bi trebao biti puno bolji jer cu napraviti ventilaciju sto ove nisu imale tako da ima uvijek svjezeg zraka, cool tube sa ventovima od prima klime i kupit cu nesto za grijanje pa da odrzavam i temperaturu kako treba, samo da me novac ne sprijeci.
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
34
Update, posjecene i zadnje 3 glave, lsd prije 3 dana, danas power plantovi.

Iako vecina vas iskusnijih growera ovaj power plant nebi nesto posebno odusevio, ja mogu reci da mi je to najdraza biljka od svih criticala i lsdova dosada, bar sto se tice izgleda i mirisa a dosao je kao outsider u sator zamijenivsi jedan white widow i jedan lsd koji su propali kao klice. Od svih biljaka on ima definitivno najdeblju bananu, tvrda kao kamen i ispunjen do maksimuma, za mene je ispao pravi monstrum i jedva ga cekam opet uzgajati, naravno sljedeci put jos bolje :)


g313K9n.jpg


LSD - nisam nista posebno zadovoljan, puno je jaci nego se zapravo cini, kad se osusi nece od njega ostati nista :D

9sSHPw4.jpg


Opet on

xQrvqXp.jpg


Ovo je power plant meni najdrazi i jaci od drugog pp-a :p



DD8vCjp.jpg




xywKxN0.jpg




NUya0s4.jpg




uJ3g1PZ.jpg




2fNtNI9.jpg



C03CWz8.jpg


45sBYRW.jpg
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
34
Update, cutting i curing random outside ljepotice :D

Evo napokon sam i nju sredio, morao sam je skinuti jer se kisa zaredala 8 dana i vlaga je pocela raditi svoje na nekim budovima i tada sam odlucio skinuti ju prije nego sto propadne, ali ionako sam je htio sjecnuti samo 10 dana poslije toga tako da nije tragedija. Ja sam prezadovoljan, susila se 9 dana miris i okus bozanstveni nesto stvarno prekrasno s obzirom da mi je to prvi outside seed a hranio sam je organskim gnojivima GHE BioThrive grow/bloom. Na kraju sam jos i uspio napraviti lijepu kuglicu hasisa od 0.5g i bogme sam se nastrugao sa prstiju :D 325g je dobivena kolicina i to je taman za 3 mjeseca pusenja :p

Evo i slikice :)

LKLnBGX.jpg



uRVjCvD.jpg



k6xgQ3f.jpg



63X89G7.jpg



awfoM01.jpg



kNJuDiT.jpg



Wnsh3kM.jpg



t57CvaP.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ako ti je to za 3 meseca, znaci stuces 3.5 gr. svakog dana... nije li ti malo puno za brendiran strain, ja 350 gr. mogu da razvucem na godinu ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.