2nd ormar grow -Purple & Blue cheese (automatici) -250hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
fala :D

cheesu dat sansu
Neces pozaliti svi hvale sortu a bome je i mene oduševila , samo ne znam zasto je probleme s vodom tj listovima imala tijekom growa a i kako je svejedno ispala super s obzirom da je bila u njima glavni dio cvjetanja,a i trgao sam i cupao bolesne listove..zanimljivo uglavnom,preporucam i sortu i kucu :)
Jel ti dobro poslužio brown paper bag?
Da super mi je, zato što nisam imao mracno mjesto za susit a i podosta mi se dobra cini metoda zbog vlage koja je povecana tada unutra.. cesce sam provjetravao nego što bi se trebalo, nekako mi je bed bilo ostavit unutra skroz jer sam stavio jako velike hedove i natrpao pa da nebi bilo vraga..susio sam jedan hed veci ovako obicno i par dana se prije posusio nego ovi u vrecicama,zadovoljan sam kako se posusilo jer ta susenja su mi cimalica nekako mi je tesko odredit kad su pravi za teglice..a mjernih instrumenata nema,uglavnom dobro je :puuuh::

Bit ce neki smoke report kad poslozim dojmove i kad se sjetim..prvi put kad sam probao cheese bio malo preveliki tlak i rad srca i mlada vutra efekt..danas drugi put je bilo bomba skroz neka druga luda realnost, ne vjerujes osjetima :vozdra: