2nd ormar grow -Purple & Blue cheese (automatici) -250hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Pozdrav ekipa :respect:
Doslo vrijeme za otvoriti jos jedan dnevnik opustenog karaktera :)


Oprema i box - ormar ko iz proslog (1.5 x 1.3 x 0.5) , 250 hps (dual spectrum), dva ventilatora, zemlja ( potgrundH+perlit)

-nemam mjerace u boxu iz razloga jer se samo zivciram...vlaga znam da mi je koma pa bar 2-3 puta dnevno natapam rucnike u boxu, drzim spuzvicu natopljenu s vodom pored biljaka i keramicku posudicu..
-temperatura je okej zato kaj su biljke doslovno na propuhu izmedu velikog box venta koji izbacuje zrak izvan ormara i klip venta koji puse po biljkama i stvara dosta veliku struju protoka zraka ( ujedno i blagi trening svladati taj vjetar )

Gnojivo: Hesi famila

Trening: lst i blagi supercroping kad ce biti u cvjetanju

Dame :gled: :

Purple (pyramids seeds)

-stara 17 dana , zalivena je do sad 4 puta (0.5l 0.5l 1l 1l ), svaki drugi put je bilo sa pola doze roota, pola duze supervita i puno manje od pola doze tnt-a
-plan mi je da ju natezem u ovom manjem potu pa kad krene cvjetat da ju prebacim u veci i zalijem s rootom da se fino rasiri korijen pa cu ju tamo malo cropat i vezati da baca snagu u cvjetove hehe


Slike:

1 dan
IMG-20170220-WA0005-1.jpg


3-4 dan
unnamed (2).jpg

7 dan
unnamed (3).jpg


prije lst-a ( 14 dan) unnamed (4).jpg
unnamed (6).jpg
nakon lsta

unnamed (5).jpg


17 dan (danas)
unnamed (8).jpg unnamed (11).jpg



BLUE CHEESE (Dinafem seeds)
-on se sporije dosta razvija al i sam sam se uvjerio u proslom growu da je AutoPurple speedy gonzales od biljke :D
-trenutno je u skroz malom potu(pola litre cca) i morati ce izdrzati do sljedeceg tjedna da nabavim zemlju da ga prebacim odmah u finalni pot
-gnojen je s rootom jedanput kad je bio zaliven s oko 3 dl

slike: rođenje
unnamed (12).jpg

7 dan
unnamed (13).jpg


I da ovo korijenje kaj viri iz zemlje je od proslog growa iako nije koristena zemlja...objasnjenje je,glupo veoma..

Nisam bas neki Lst master ali nadam se da ce biti u redu to...zamisljam si da kad jos malo naraste ovaj glavni vrh kod purpla da ga povucem u drugu stranu a sporedne grane da probam povuc sastrane pa ce sva biti razepeta :eek:


Ako sam zaboravio nesto ili vas zanima pitajte,kritike i savjeti uvijek dobrodosli
Budite sretno i zdravo a ostalo ko fucka :vutra:

 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Moras imati mjerne instfumente, sad neznas koliko si izzivciran, ni stupanj ni postotak :D
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
A lst i nisi baš najbolje napravio! Kod zemlje potegneš jednu špagu suprotno od smjera u koji ju hočeš stavit i na sredini ju savini koliko ide,nemoj pretjerivat da nebi pukla! Nek je sa srećom!:cool23::thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deda

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
hvala svima na zeljama :vozdra:
hah japanac oso ja stavit jucer metar u box da si izmjerim zivcanost..zatvorim vrata i cujem pljas..otvorim. metar na namocenom rucniku,ne radi, mrtav, nis ne pise...osusio ga na radijatoru -rize mi je trebalo za rucak..danas radi :D. mislim si u box vise ne ides..al ipak ga stavio, temp je po njemu oko 28-30 al posto ga ne mogu stavit u krosnju a tamo puse vjetar,onda je i niza valjda..a vlaga je oko 30-40%..ko ju hebe

Ovaj LST koji sam danas napravio je lud skroz...malo se igram heh...zanima me kako ce se razvijati sad..savitljiva je skroz biljka i fino napreduje od pocetka pa reko da iskoristim to..(prvo sam ju bio pritegao na jednu stranu bez osiguravanja kod korijena i iz tog se fino izvukla iako je taj dio ostao savinut i zadebljala se grana, a onda sam ravni dio povukao na suprotnu stranu a kasnije cu i sporedne grane zategnut prema dolje)..necu joj mira dat...inace špage za zatezivat sam napravio od pik trake -if it working it ain't stupid :cool:..

unnamed (14).jpg unnamed (15).jpg unnamed (16).jpg unnamed (17).jpg unnamed (18).jpg

..te počela je bacat pistile tako da sljedeci put zaljevam s bloomom+ boost+ super vit...sljedece jutro vam slikam situaciju kad živne..pa mozda opet padne neko zatezivanje bumo vidli

U cijeloj situaciji me najvise muci kaj je BlueCheese posaden u malu posudicu ,vidite na slici, i ne mogu ga presaditi do utorka jer tek tad idem po zemlju..Valjda ce onda krenuti kak spada i nece mu to stvoriti prevelike probleme za razvitak, hoce li?

Uzivajte!
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
@VenloNL hvala na brizi al mala je fleksibilna :D ne ozbiljno..mogu ju jos par cm savinut prema dolje i cini se da bi mogla jos...da je neka druga biljka pukla bi do sad najvjerojatnije al ova se neda..mozda je ojacala zbog prvog lsta..mozda je sama po genetici takva no uglavnom ne pokusavati ovako nesto agresivno s bilo kojom biljkom jer ce najvjerojatnije puknut..Ali ako je rastezljiva ko ova udriii..ne smijem si sad zabrijat pa drugu jednim potezom osakatit ahaha
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Sretan grow kolega. Ja imam u pripremi 2 bluecheese od 00 seeds i chocolate skunk za sljedeći grow pa cu baš s zanimanjem pratit tvoj dnevnik. Znam da je nije isti breeder i bas zato da vidimo razliku. Također ce bit pod 250hps
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Corleonev

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
mini update da javim situaciju..

AutoPurple - 22 dan života, počinje polako cvjetati :banana_rasta:

Čini mi se kao da nije osjetila previše ovo moje zatezanje i ide ona dalje bez problema,okej se razvija..
Zalivena jucer s nekih 2-3 litre vode + supervit , bloomom i boostom.. onda nastavljam s bloomom , zaboravio sam napomenuti da radim bez powerzymea i da imam probusene rupice na potu sastrane.
Mucile su me bile neke skroz sitne bijele tockice na svim listovima al pogledao danas pod mikroskopom i čini mi se da su trihomi,bar tako izgledaju,al mlijecni:)whato::)..mogu probat slikat ak nekog zanima za sljedeci update

slike:
unnamed.jpg
unnamed (1).jpg

Auto BlueCheese - 13 dan, cak je i napredovala nesto sitno u ovoj zdjelici gdje sam je posadio al sutra ide u frisku zemlju u veliku teglu,i ona i ja se veselimo :D

unnamed (3).jpg

:vutra: :sun2:
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Update :)

Dogodile se neke promjene,dosta zatezanja

auto Blue Cheese (dinafem) - 21. dan života , baca pistile i preflowere
-presađena je veliki pot prije tjedan dana, od tad je pocela bacat pistile, tad je obilno zalivena s vodom + root , danas samo s vodom (1 litra) ,u meduvremenu nije pokazala nikakve znakove da je žedna ali posto je zemlja sigurno suha vec par dana mislim da je ok zaliti ju
-napravljen lst : unnamed (1).jpg

-5-6 dana poslije: unnamed (2).jpg unnamed (3).jpg

auto Purple (pyramid) -31. dan , oko 10. dan cvjetanja
-presađena u veci pot,zalivena s rootom,skroz zategnuta,vrijeme ce pokazat kaj sam napravio :razvaljen:: al napreduje, moram imat na umu da sam u proslom growu imao probleme s nedostatkom fosfora i pregladna je bila, ista biljka isto sve samo bez ludog lsta
unnamed (4).jpg unnamed (5).jpg

Ovako je bilo par dana prije rastezanja unnamed (6).jpg
Temperatura u boxu je najveci problem ,dođe do 29.5C , a vlagu sam malo podigao s DIY ovlazivac zraka ( ima tema ) koji sam stavio u veliki lavor

unnamed (7).jpg




good night Vutra :spliff:
 

Prilozi

  • unnamed (1).jpg
    unnamed (1).jpg
    85,7 KB · Pregleda: 106
  • unnamed (2).jpg
    unnamed (2).jpg
    79,9 KB · Pregleda: 104
  • unnamed (3).jpg
    unnamed (3).jpg
    93,2 KB · Pregleda: 104
  • unnamed (4).jpg
    unnamed (4).jpg
    254,4 KB · Pregleda: 106
  • unnamed (5).jpg
    unnamed (5).jpg
    65 KB · Pregleda: 106
  • unnamed (6).jpg
    unnamed (6).jpg
    124,2 KB · Pregleda: 85
Poslednja izmena:

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
UPDATE zeleni ljudi :sun2:

cheese
je ludo napredovao u ovih tjedan dana, nadam se da nece stati :) .. I uopce ne trazi puno vode i gnojen nije ni jednom osim root kad sam presađivao prije 2 tjedna , jucer je zaliven s 1.5 litre vode ostajalom 20 min a prije toga se ne sjecam kad sam ga zalio zadnji put...

Lavor i rucnici su maknuti, vlaga im vise ne treba...Temperatura je prosjecno oko 27-28 al meni je u glavi što se vise bore s vjetrom i imaju veci protok zraka bolje i jace ce se razvijati,a to im i omogucavam od pocetka growa..

Purple - on je predzadnji put zaliven sa punom dozom blooma i manje od pola doze fosfora iako je tek u cca 17. danu cvjetanja, zato da mi se nebi dogodili problemi od proslog growa s njim (fosforom)
- jucer je zaliven s par litara obicne vode....i da..moja voda je puna kamenca,pogotovo iz kupaone od kud dobivaju vodu ali nekako mi se da se ne žale ( zbog proslog growa bi cak mogo mislit da im i pase al to mi nema smisla) .. Sljedeci put zalivam s dozom blooma pa opet voda pa ce najvjerojatnije krenut u igru boost+bloom+fosfor

slike:

unnamed.jpg
unnamed (1).jpg
unnamed (2).jpg
unnamed (4).jpg 20170329_110013-1.jpg
unnamed (5).jpg

:vutra:
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Par slikica cu bacit ovdje biljaka, vise za svoju dušu :razvaljen:: ..Da bude mi sve na jednom mjestu a i tu je sigurno :razvaljen::
 

Prilozi

  • unnamed (7).jpg
    unnamed (7).jpg
    220,9 KB · Pregleda: 72
  • unnamed (8).jpg
    unnamed (8).jpg
    247,2 KB · Pregleda: 71
  • unnamed (9).jpg
    unnamed (9).jpg
    113 KB · Pregleda: 70
  • unnamed (10).jpg
    unnamed (10).jpg
    86,7 KB · Pregleda: 69
  • unnamed (11).jpg
    unnamed (11).jpg
    251,2 KB · Pregleda: 69
  • unnamed (12).jpg
    unnamed (12).jpg
    145,3 KB · Pregleda: 70
  • unnamed (13).jpg
    unnamed (13).jpg
    202,3 KB · Pregleda: 70
  • unnamed (14).jpg
    unnamed (14).jpg
    82,1 KB · Pregleda: 68
  • unnamed (16).jpg
    unnamed (16).jpg
    256,5 KB · Pregleda: 68
  • unnamed (17).jpg
    unnamed (17).jpg
    206 KB · Pregleda: 58