2nd Outdoor Grow - Unknown killer weed

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
od grane koja je pukla prije tjedan i pol ispalo 30gr suhih vrhova + oko 10gr lišča ..sve ljepo posipano trihomima...rad je odličan a isto tako i okus,.. sušio sam tako da sam zavezao naopako u jednom grmu gustom i tako je stajalo vani 5 dana, pale su dvije kiše (kratke) i kad sam skinuo trebalo je dan dva da se osuši da stabiljke pucaju pri savijanju, sad već ide treći dan od kada su vrhovi na curanju u teglicama, vadim ih svaki dan po 5 min na zrak i natrag u teglice...
Glavni harvest ide uskoro i bit će popraćen fotkama...
sretno svim outdoorcima koji su uspjeli sigurno provest i ovu sezonu.. :D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Kakav harvest? Daj neke slike biljoze sad. Nesta mi rano zvuci za branje. Jesi ti siguran da si dobio 40 gr. suhog? Mogao si i to poslikati.
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Za ovaj grow mogu reči da je uspio jer sam prvi puta doveo do kraja ..tj. do harvesta..
Prvu biljozu oprašenu od 2.5m sam obrao negdje 15.10 i ispalo je bez onih 40gr koje sam ranije ubrao još 150gr vrhova i oko 100gr lišča od kojih sam napravio malo manje od 10 gr hasha..(jeben je ispao..zelen..metodom gravitacije) Sušio sam na tavanu ,Na dva konopa sam povješao sve grane koje sam malo istrimao prije a nakon 6dana sam skinuo i dovršio trimanje.. Poslje toga su vrhovi išli u teglice na curing..Curalo se oko tjedan dva..sa povremenim šetanjem iz teglica.. Miris je bio malo lakši ali hebeni 10ka.. vrhovi puni trihoma(prepuni) vjerovatno je bio neki takav jaki strain..Okus isto 10-ka a rad 15-ica... tko god je probao bio je zadovoljan a isto i ja....

A drugu biljku koja nije bila oprašena i bila je malo manja ,ljepotica.. odlučio sam ju postavit još neko vrijeme jer je onda bilo tjedan dana suca totalnog i dođem ja u petak vidi ju i odlučim harvest druge u nedelju...Vratim se u nedelju i nema biljke...NEMA..
Poludio sam ..gledao oko sebe i Jednostavno otišao..Mislim da je bila murija nebi iščupali nego čekali..
Tako da od 2013 je bilo oko 200 grama sve skupa.. i ja sam zadovoljan s tim da je to bio prvi grow koji sam doveo do harvesta..Sjemena za drugu god imam... Ljudi moji ...Travoljupci i Gurmani UŽIVAJTE U plodovima svog rada jer ja uživam...

POZDRAV DO OUTDOORA 2014
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
mega monk je napisao(la):
... i oko 100gr lišča od kojih sam napravio malo manje od 10 gr hasha..(jeben je ispao..zelen..metodom gravitacije) ...
a da nam objasnis malo tu metodu, dok prebacim u zavrsene
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Bogey..

Našao sam na netu Gumby Hash metoda..Slično bubble hashu ali bez vreča..
Znači ita stvar..Ledena kupka..Ubacio sam u kantu puno leda, sav trim koji sam skupa sa stabiljkama imao oko 100gr,i vode... 15 min mikserom miksati da se trihomi slome i odvoje od biljne materije..,poželjno je nrezuckat na sitnije komade da se ne omotava oko lopatica miksera..Nakon toga procjedit kroz cjedilo tako da u drugoj kanti ostane samo voda(mora biti Zlatno smeđe boje)..znači izvadit svu biljnu materiju i iscjedit do kraja pomoču neke gaze ili neček sličnog...Kao je to gotovo bilo ostavio sam kantu na stolu(na povišenom) na totalnom miru 4 sata a u ta 4 sata gravitacija je uradilo svoje i svi trihomi su se slegli na dno kante(pošto se ne otapaju u vodi).. pomoču crijeva sam issisao svu vodu (opet gravitacija pošto je kanta bila na stolu , druga kanta na podu.) sve do taloga na dnu..Pokušao sam issisat svu vodu koliko sam mogao da ne uzburkam talog..
Nakon toga sve sam prebacio u staklenu prozirnu čašu i ostavio par sati da se opet slegne... kad mi se i to sleglo opet sam pomoču velike šprice odvojio vodu do samog taloga.. Onda ljepo sve prebaciti na masni papir za pečenje i grijat da voda ispari... Ja sam stavio jedan lonac do pola pun vode na vrijenje, kad je zavrijalo gore sam stavio zdjelicu i u njku taj masni papir sa talogom.. to je ozgledalo kao drek u tom trenu..polako se voda počela isparivat i talog postajao gušči.,, kad se več dao oblikovat napravio sam kuglicu i ostalu vodu sa maramicama pokupio.. Sad kak kome paše, ja sam stisnuo u pločicu i urezao da izgleda kao tabla čokolade (samo što je bilo tamno zelene boje).. Stavio sam na drugi masni papir iznad stavio lampicu da grije i pošto je još uvijek bilo vlažno da se osuši do kraja.. Posla za cijeli dan ali nakraju sam popušio prvi joint u 22 navečer a počeo sam s radom ujutro oko 9.. Kad se osušilo izgledalo je odlično a rad perfektan..
eto to ti je najjednostavnija metoda hasha.. može se radit i sa mokrim odnosno svježe ubranom biljkom,netreba biti suha,, Neka mjera je da se dobiva 15% od uloženog.. znači od 100 gr bi trebalo biti 15 g.hasha... mislim da sam tak i dobio jer nisam odmah vagao...
Ja sam se iznenadio koliko jednostavno je za napravit..
ETo metode..http://www.youtube.com/watch?v=rhGNxUgFHcc&feature=share&list=PLuZBRlhVnMxNIfN7mQBCEmYYmVaP7jD9C
Pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.