2x Auto: Big Bud, Dinamex, Critical+ 2.0 [600W] + lst

Hesi Mills Nutrients Hempatia
OP
OP
nero

nero

Aktivan Član
30.03.2015
179
633
93
Pozdrav:spliff:
:respect:
Pustam sve kako je trenutno i stavljam na 12/12 popratit cemo to do kraja a slijedeci put mozda budem imao vise srece.:razvaljen::

Budfield

"normal" vs happy
Poznanik Foruma
18.05.2016
1.429
4.911
188
dirty ol' town
Ha šta sad, događa se, na hps-u je odpočetka, nek cvjeta, stavi u kuteve nove 4 menke i upleti ih u mrežu npr, u kutevima malo slabija svjetlost što im dođe dobro za start...al čekaj još članova da kažu šta misle drugi, nekak treba popunit, neznam ima li pogodan automat za vaku situaciju? :thumb::popcorn::

Sviđa im se: nero
OP
OP
nero

nero

Aktivan Član
30.03.2015
179
633
93
Ha šta sad, događa se, na hps-u je odpočetka, nek cvjeta, stavi u kuteve nove 4 menke i upleti ih u mrežu npr, u kutevima malo slabija svjetlost što im dođe dobro za start...al čekaj još članova da kažu šta misle drugi, nekak treba popunit, neznam ima li pogodan automat za vaku situaciju? :thumb::popcorn::
Nista popunjavanja stavljena na 12/12-29. dan danas i ostaje sama u boxu ostala jos jedna menka big bud koja ce ici poslije nje.
Neka si gušta prostor :thumb::):watch::respect:

Sviđa im se: Budfield

mrmi

Aktivan Član
28.10.2014
67
900
83
nemoj stavljat to sjeme sta ti je ostalo poslije jer ti je vjerovatno automatik kao i ova sta sad guras... radije je odmah ubodi.... i kad vec guras tu jednu daj joj malo vise svijetla od 12/12 .

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.167
8.937
258
Harare
shitexpress.com
Ah i ja svo vrijeme mislio da se radi o fotoperiodnim, nemoj si trošiti vrijeme na scrog kod automata.. baci im dobar lst i topiraj to nakon 3. kata, ili supertopiraj ih odmah na početku.. za takvo malo vegi vrijeme kod automata se bar po mom mišljenju ne isplati raditi scrog.. možda ima tu i tamo neka pogodna sorta koja to podnosi, ne znam.. ta masa na biljci što je počela cvjetati.. jarane bezze ce ti samo zarasti budovi u tu žicu, samo ćeš glavobolju od toga imati..
Ako takvo nešto planiraš raditi, onda joj napravi mini scrog odmah na vazni/pot sa žicama, i odmah nakon 10. dana uvijaj i savijaj ..
napuni 3x kante po 30l zemlje, i baci unutra drugo sjeme, i popuni taj box.. posveti pažnju novim biljozima, a ovog automata pusti neka ide po svom..
edit/
eo ti primjer, nije moja slika, pronašao na netu
gallery_19964_6884_19375.jpg

OP
OP
nero

nero

Aktivan Član
30.03.2015
179
633
93
Pozdrav svima:spliff:

Evo pošto nije sto je trebalo biti, posvetit cemo se ovom auto big bud-u koji je u vazi od 50L:eek::eek:ali dobro nek se ona korijeni a u međuvremenu ocekujemo da proklijaju:
Auto Dinamex
Auto critical+2.0
Auto big bud

Mreza ide dole i ostatak treniram supertopporanje by chill- the best method;):thumb:
Šta je tu je nema druge nego popunit box:spliff::spliff:

:respect::respect::vutra:

VenloNL

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
07.06.2010
6.467
24.541
1.098
nero
Meni se najboljim pokazalo kod auto sorti ...LST.
Pustim 5-6 katova i onda samo savijem stabljiku. Ne 'sakatim' biljku,ne usporavam ju a u konačnici dobijaš dobar grm.
Moj savjet:
18 l posuda
posadi van centra posude sjeme kad proklija
dok vrh kojeg savijaš dođe do kontra ruba
dobit ćeš min. 10 i više glavnih grana ;)
:D
kakvi khurcipalci od 50 litara,pa nećeš 6 mjeseci ćerat indoor :D

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.019
188
36
A jbg, da si bar znao da je auto:bocni::,al nedao bog većeg zla bitno da na kraju dođeš do onog kaj ti treba:)!Kasnije sam izvadi biljku sa cijelim korijenom a ostatak iskoristi za idući grow!Ajd nek bude vrhova sam!:thumb:

OP
OP
nero

nero

Aktivan Član
30.03.2015
179
633
93
nero
Meni se najboljim pokazalo kod auto sorti ...LST.
Pustim 5-6 katova i onda samo savijem stabljiku. Ne 'sakatim' biljku,ne usporavam ju a u konačnici dobijaš dobar grm.
Moj savjet:
18 l posuda
posadi van centra posude sjeme kad proklija
dok vrh kojeg savijaš dođe do kontra ruba
dobit ćeš min. 10 i više glavnih grana ;)
:D
kakvi khurcipalci od 50 litara,pa nećeš 6 mjeseci ćerat indoor :D
Slazem se s tobom @VenloNL , dodat cu te tri ali ovu pustam u ovoj vazi, nike zemlja skupa:).

Cujemo se uskoro i napravit cu kako ti kazes:thumb::respect:.

Ps .kako mijenjam naslov???

2×A. Big Bud,A.Dinamex, A.Critical+2.0
600W+lst

:respect::respect::respect::vutra:

OP
OP
nero

nero

Aktivan Član
30.03.2015
179
633
93
:spliff:Pozdrav Vutraši:razvaljen:::razvaljen:::razvaljen::

Evo da krenemo iz početka,znaci ovako dok sam ne kupis menke Ne Vjeruj Nikome sta je sta nije:):):):zvezda::

Jutros skinuta mreza i napravljena priprema za menke;)

Menke jucer stavljene na klijanje:respect:

PicsArt_11-21-11.42.56.jpg

PicsArt_11-21-11.46.47.jpg

Evo toliko od propalog Scroga, ali ne predajem se odradit cemo ove masne autose jos jednom, a dok njih cekamo razmisljat cemo o dobroj menki za Scrog:idea::idea::upiii:

Ps: @VenloNL nema stajanja, evo pa mi samo reci da li je uredu za auto moby dick 5 dana visi:watch::wave::crazyd:

PicsArt_11-21-11.48.05.jpg
:respect::respect::respect::respect::respect::respect::gled:
:watch::watch::vutra:

Budite mo dobri i naduvani:smoke::smoke::smoke:

hazeri

Banned
Banovan
25.01.2016
7.873
34.110
2.598
Nemoj dopustiti da ti se presusi..lagano na vrhove i u tegle,prozracivanje,da uhvate miris..zatvaras tegle..Puno ljepsi okus,miris,a i rad..Da je masno ko cvarci:D:thumb:

Sviđa im se: opa cupa

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
562
1.638
163
31
Ja sam do sada svaki puta vise manje zeznuo metodu susenja jer sam cekao kako kazu da stabljika pukne da se cuje "krc" , onda sam probao vutru od jednog prijatelja sa foruma koji je master u susenju i kjuranju i nikada ukusniju i bolju vutru nisam pusio u zivotu:) Uglavnom tajna je u tome da on ne ceka da se cuje krc nego susi par dana i stavi odmah u teglice i onda otvara teglice i po potrebi vadi vrhove ponovno vani pa opet vraca u teglice . Ja sam susio na nacin da sam pustio 4 dana na mrezici za susenje nakon toga stavio u teglice i svakih 24 sata ponovno vadio van na mrezicu po 12 sati i tako jos jedno 3,4 dana :) Dobio sam prekrasne budove , niti presuhe niti prevlazne , lijepo se mrvi sa rukom i fino gori u rizli , a nije okus koda pusis slamu :) Hvala prijatelju sa foruma na savjetima :)

Sviđa im se: hazeri
OP
OP
nero

nero

Aktivan Član
30.03.2015
179
633
93
@Ig0r ako zelis dobru vutru onda susi u idealnim uvijetima 21°C-55 vlaga, ja je skidam 4 ili 5 dan i u tegle.
A kuru radim na 21°C-65 vlaga i mrak,otvaram po 2 puta na dan 10 min i vutra je odlicna:spliff::zvezda::

:vutra::wave:

Sviđa im se: gica-prasica and Ig0r