2x AutoBigDevilXl, cfl125w klijanje,outdoor nakon 2n,toping,@Vetrenjača123

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Canna iGrow Mills Nutrients
31.05.2018
14
14
3
Jamrock
Već sam pisao na temi autoflower/automatik o celoj pripremi pa da predjemo na dnevnik Inače prvi grow,a varim 7 godina, dojadilo mi da se cimam sa lerdijima,potrebno mi je mišljenje i pomoć iskusnih breedera.Nisam uspeo da odem u Beč kao što je planirano, snasao sam se za 2 semena, i rečeno mi je da su BigDevilXL, međutim jedna menka je svetlija,a druga tamnija pa me to vec brine Planiram da ih drzim pod cfl 125w u improvizovanom boksu čije ću slike objaviti u sledećem update-u.
Inače zemlja će biti Potground H, iće u saksije od 6l za prve dve nedelje od klijanja,kasnije se prevoze na sajt koji je udaljen 60km, biće presadjene direkt u zemlju međ kuruze u rupe malo veće od kante od jupola napunjene PotH zemljom na dno rupe će ici golubiji izmet,planiram djubrenje sa yara ferticare 24-8-16 za vege i 15-30-15 za cvetanje, insekticidi,fungicidi po potrebi, stavljene na klijanje pre 30 min znači 12.6 22h, za sad slika sa klijanja IMG_20180612_220232.jpg

Poslednja izmena:

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
143
339
63
24
Sretno tebra, i ne brini za boju sjemenki moraju biti razlicite :D

Plan ti je super, samo slobodno izbacis gnoijivo za vege jer je nepotrebno pošto autos krene cvjetat nakon 20-30dana tako da ce imati dosta hrane u 6l potgrounda.

Jedino si malo zakasnio sa sadnjom u kukuruzima po meni, jer u mom kraju kukuruz je visok 1m već, a za nekih 20ak dana kad ces ti to presaditi mogao bi porasti dosta i automatski moras više kukuruza iskrciti za više sunca.

Sviđa im se: Vetrenjaca123
31.05.2018
14
14
3
Jamrock
Imam vrh sajt, ne mogu da dočekam da uslikam i pokažem, inače parcela od 8ha kukuruza i u sredini je mali salaš tipa 30m2, drugarov deda ostavio u inat onima što oru i puteve :) I sam štelujem vreme kad će se skidati kukuruz a sa njim Arijevka i Negroida

Plan ti je super, samo slobodno izbacis gnoijivo za vege jer je nepotrebno pošto autos krene cvjetat nakon 20-30dana tako da ce imati dosta hrane u 6l potgrounda.
Planiram gnojenje kad je presadim posle 2-3 dana da se oporavi od stresa,al Videću kako se bude razvijala, al planiram bar dva gnojenja za vege, prvo sa pola doze, mislim da je malo teze da je pregnojim u out-u,imaću i dosta vode pri ruci pa ako pokaze znakove pregnojavanja ice flush ako ga priroda ne odradi,realno u out-u sto se tice djubrenja dosta toga zavisi od vremena, rizikovacu u pokušaju da izvučem koliko god mogu, prvi mačići se i onako u vodu bacaju :D

Sviđa im se: vladomar and revolution

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
143
339
63
24
onda bez brige ako je tvoja lokacija, samo lagano i oprezno.. imas fino sve pod kontrolom.

a za ovo gnojivo , ma budeš i sam vidio ak bude trebalo lako pognojiš, najbolje ne planirati previše

31.05.2018
14
14
3
Jamrock
Što bi rekao jedan čovek iz sela "Samo polako, pa će biti brzo" :D tim se vodim :D al volim bar da se pripremim i isplaniram sve kako cu, studiram ovaj forum sa raznih profila vec 2 godine, pa sad ako uspe uspelo je, ako ne onda opet i mora uspeti, nije jednostavno,znam, aal opremio sam se teorijom spreman sam da se iscimam, pa cemo rezultate videti, samo nek one proklijaju prvo :D

Sviđa im se: vladomar
31.05.2018
14
14
3
Jamrock
E ovako jedan mali update, pravim box za vege da ih drzim prve dve nedelje zbog promenljivog vremena,trenutno sam na pola još ću to da upicanim al prvo da se ovde obratim da menjam na vreme, pa me zanimaju saveti da li mi treba pc vent za izduvavanje ili je dovoljno da busim samo rupe, znam da je pc vent pozeljan, ali da li moze bez njega za taj početak, uzeta cfl125w sijalica bez reflektora.Saveti, predlozi??? Hvala :)

Prilozi

31.05.2018
14
14
3
Jamrock
Box za prve 2 nedelje vege sklopljen, uz pomoc jednog noza,malo folije lepka i eto ga , naknadno sam probusio rupu za izduvni vent i napravio rupu za ulaz vazduha pri dnu boxa,rupa stoji tik uz otvorena balkonska vrata,preko dana klima na 24 stepena, veceras stavljena Negroida u pvc pot od 5l, arijevka se otvorila al cu je pustiti jos 20 ak sati nije joj još dovoljno izašla klica tj samo se nazire, dakle datum stavljanja u zemlju je 15.6, pa od tada računam :) Malo preterujem sa update-ovima, al početak je pa hoću sve da propratite, da vidite da li u nečemu grešim,jer početak je najgori :) Prorediću ih s vremenom, ujutru slike kad budem otvarao box.Laku noć :) a nekome je dan i te kako

Prilozi