2x AutoBigDevilXl, cfl125w klijanje,outdoor nakon 2n,toping,@Vetrenjača123

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.04.2017
364
1.060
143
Cudno baš da ti se svaka sasuši.. Ako si je sad lijepo zalio a kolko vidim jesi... nema sta drugo biti nego ta lampa je sprzi. Tolko je vruce u boxu da se sasuši nez stvarno sta moze drugi razlog biti... Uzmi manje wati cfl i probaj jos jednom. Ili napravi veci box i odalji lampu.
Btw, cini se kao da nisi lijepo zatrpo sjemenku jer kolko vidim korijen se vidi a to nebi trebalo. Gurnes prst napravis finu rupu al ne bas preduboku jedno 3 cm otrpilike i pokrijes je zemljom lagano. I tako je ostavis dok ne probije zemlju poslije 2,3-4 dana obicno. I onda pod lampu..
Ja nebi odusto ::listomahanje::
 
Poslednja izmena:

Vetrenjaca123

Degustator kanabisa
31.05.2018
267
1.233
143
Jamrock
Ma ne odustajem, nego sam razlupao onaj box i sijalicu, sad mi zao al jbg :D pravicu sad drveni, jbt kao bajka o tri praseta, dok ga ne sazidam izgleda nece uspeti :D I citam forum konstanto, al jbg praksa je praksa :)
 

Vetrenjaca123

Degustator kanabisa
31.05.2018
267
1.233
143
Jamrock
Druže ti kada nisi sposoban staviti sjeme na klijanje, onda ti je bolje nemoj se ni početi baviti ovim hobijem, nije to za svakoga, ili radiš sa ljubavi i strpljenjem, il se mani toga..
Ne znam koliko pratis ali ovo je treci put za redom da stavljam i svaki put se desi ista stvar, ne trazim nekog da mi popuje, za licno misljenje koliko se secam te nisam pitao, ako zelis da pomognes vezano za biljku onda pisi, a ne da mi ti odredjujes da li cu ja da se bavim ovim hobijem. Zato palijaj.
 

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
201
866
93
Probaj bez boksa i pizdarija, za prvih 10 dana uopce netreba ni puno sunca, dovoljan je hlad uz par sati sunca ,a to imas svuda. na prozor ili u dvoriste.
Nemoj ovo shvatiti kao nikakvo pametovanje, nego samo jedan dobronamjerni komentar kad si vec otvorio temu i zapisujes.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ne znam koliko pratis ali ovo je treci put za redom da stavljam i svaki put se desi ista stvar

Iz grešaka se uči jel, ti izgleda ne

za licno misljenje koliko se secam te nisam pitao

E sigurno ga više u budćnosti nećeš ni dobiti :)

ako zelis da pomognes vezano za biljku onda pisi

Već sam ti bio napisao prvi post kako i šta, i ti na kraju:

nego sam razlupao onaj box i sijalicu

:rofl: šta da ti kažem na takvo ponašanje? probably pubertet?

a ne da mi ti odredjujes da li cu ja da se bavim ovim hobijem. Zato palijaj.


Smiri malo doživljaje, ako ti je ponestalo vutre da se začadiš, nemoj na meni svoju frustraciju prolivati, živio, i srećno ti.. :thumb:
 

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
E počinjemo sa novim boxom, novim semenom, malo drugačiji plan, pa bih molio admine da promene ime dnevnika na Kalashnikov express. Ko ima ******* shop u gradu nek se raspita o ponudi, ne mora se
narucivati ako ste iz Srbije :) . Box ovaj put od plasticne kutije od 70l,vent povezan na uticnicu,a ne na računar :( . Dimenzije 45x30x50cm, plan za vege je isti, 2-3 nedelje indo pa onda napolje, pa da ovo :D varljivo leto :D dozvoli da zavrsim do polovine oktobra :D Brine me vreme, jer nije auto sorta ali cveta od 45-60 dana pa kontam da cu stici. Semenka 24h na klijanju jos nije pukla. Inače jednu menku sam zgnječio u džepu,baš sam retardiran. I tako sad čekam i čekam i čekam, ovu kojoj još nisam dao ime, ali dobiće neko božansko, samo da nikne... zemlja poth, djubar yara, sve ostaje isto. Evo malo slika novog boxa, inače možete ga napraviti za 60€ sa sve zemljom i sijalicama. čim ovu izvadim, probaću autosa nekog indoor, svideo mi se ovaj hobi::volimj::::volimj::
Nisam te skontao sta tacno ima u zla sopu?