2x automazar & HighLevel EvaSEED OutDoor terasa 2016

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.10.2013
79
56
18
Pa kako dođe, u paketu ili se vidi vreća zemlje?

Još su mi starci ispod, baba, deda, par susida koji su smrdljivci, a imam pola hektra zemlje u okućnici
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lu&k
18.10.2013
79
56
18
Ima ga u izobilju, žena me pokriva i čuva sa svojim cvićen :)

uglavnom, cure su lipo sve prihvatile, protežu svoje korjenje duboko kako izgleda..nastavile su vegetaciju.

Samo bi zamolio modernatore da promine naslov dnevnika...propale one iz kesice, žao mi ih. Sad mi je iznika High Level, EVA seeds pa neka bude 2x automazar & HighLevel EvaSEED
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Marconebre
18.10.2013
79
56
18
Eto kad bi mi nek mogao reci sta se dogadja? Prko dana se rastezu, kad je noc i oko 15 ℃ odmah dolje... IMAG1242.jpg IMAG1243.jpg
 

Prilozi

  • IMAG1241.jpg
    IMAG1241.jpg
    237,2 KB · Pregleda: 78

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Promjenio sam ti naslov dnevnika ;)
Sta ce ti to kamenje???
Ako si presadio..strpi se malo i zaljevaj redovno.
Malo su u banani zbog lose zemlje a da bi prepoznale novu ,treba vremena.

edit
koliko cesto zalijevas ?
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: crveni56
18.10.2013
79
56
18
Hvala ti na promjeni naslova, da ljude ne buni nastavak dnevnika.

Kad sam ušo u Sjeme (dućan za vrtlarstvo) vidio to i ja kažem, aj ako nema perlita onda daj šta daš.

Držim ritam svaku 3 dana, kako stignem...ali non stop su kiše pa nisam zalijevao. ako se ne varam pred 2 dana je kišilo, zemlja mokra, a kažu da će sutra cili dan livat.

Odlučio sam ih držat vani non stop jer je to ipak naša ljubljena majka priroda, znam kisele kiše i to sve, a šta u im ja...nije ni meni bajan život :D

Nadam se da je u tome problem...odo se ja sa svojom gospođom uvalit na kauč sa OG Kush-om, čujemo se...OUT
 
18.04.2015
4
2
3
ja bi se tia vratit na pitanje zemlje, iz osobnoga iskustva mogu rec da je humofin ok, nisan ima nikakvih problema sa raston, ph je od 5-6,5 i sve biljkoze su lipo rasle iz nje, a sta se tice slike venlo je sve reka :)

ova druga ti lipo izgleda, sritno dalje :D
 
Poslednja izmena od urednika:
18.10.2013
79
56
18
ja bi se tia vratit na pitanje zemlje, iz osobnoga iskustva mogu rec da je humofin ok, nisan ima nikakvih problema sa raston, ph je od 5-6,5 i sve biljkoze su lipo rasle iz nje, a sta se tice slike venlo je sve reka :)

ova druga ti lipo izgleda, sritno dalje :D
humofin sa dodacima ili samo i samo humofin, meni isto izgleda dobar... high level i ova iz kesice napreduju...nisam pametan