2x Kalashnikova auto, 2x Big Bud auto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.04.2016
41
39
18
119
Abu-Dabi
Ljudi moji, kao sto rekoh braco i sestre.. Grow je morao biti unisten... Sve je palo u vodu... Mojoj tugi nema kraja...
Da vam sad ne objasnjavam sta se desilo, u glavnom oprema ide na prodaju i to je to... :/ Doslo je do uticaja drugog faktora... Bilo je lijepo dok je trajalo (koliko, toliko) trebao sam danas postaviti slike od juce ali nemam snage... Ostajem uz vas...
NA VELIKU ZALOST OVAJ GROW MOZE U NEZAVRSENE... :( Hvala vam svima sto ste me pratili... :((((((((((((((
 
14.04.2016
41
39
18
119
Abu-Dabi
Vec su obrisane... Zao mije stvarno...
Zakljucak iz nedovrsenog growa i savjet:
Mislim da sam imao biljke koje ludacki napreduju... Pripisao bih to dobroj zemlji ali takodje i velicini posuda. U box velicine mog, ne idite sa 5 biljaka nego sa 4 biljke ali kapaciteti saksija neka budu po 30l. Po svim literaturama, iskustvima i svime: nadzemni sistem je direktno srazmjeran podzemnom sistemu... sto se korijen bolje rasiri, bolja mu je usisna moc i bolji je nadzemni dio. Kada idete sa sortama koje nisu autoflowering idite sa jednom biljkom i ogromnom saksijom od 50-60 litara.. Dobicete puno vise finalnog proizvoda :) Razumijem ja da se zeli ici sa vise vrsta ali kada je rijec o kolicini, TVRDIM da je to najbolji nacin! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mtran