2x OG Auto, 1x Devil cream Auto, E27 DiY

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.10.2016
26
174
28
27
Ime vašeg dnevnika: 2x OG Auto, 1x Devil cream Auto, E27 DiY

Datum nicanja sjemenke: 06.10.2020

Početak vegetacije: 08.10.2020

Breeder: Bulk seed bank OG, Sweet Seeds DCA

Strain: 2x Og Kush Auto, 1x Devil cream Auto

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Low Stress Training

Rasvjeta u vegetaciji: LED

Snaga svijetla u vegetaciji (W): 90w

Rasvjeta u cvjetanju: LED

Snaga svijetla u cvjetanju (W): 280w

Dodatne informacije: Stavljene na klijanje 6.10. , 8. 10. upiknute u zemlju.
Box je dimenzija 78x50x150 dxšxv(moguce je povecati visinu) .
Potovi su od 12L, nisam mogao vece, i ovima sam morao rezati visak plastike da bi mogao ubacit ih u box.
Zemlja je Florahum, nisam cuo niste lose o njoj.
Za gnjojivo jos nisam nista uzeo, imam u mogucnosti uzet yaru kristalon, ili asef ovaj sa slike:
1.jpeg 2.jpeg
Unutrašnjost oramara nisam oblagao folijom, mylar ne mogu naci nigdje u blizini, pa cu mozda sa zastitnom za auta, mislim da je to lakse pronaci, a vidim da ih dosta to radi.
Ventove jos nisam rjesio, pri dnu cu stavit ulazni vent, mozda pc vent, za izlazni sam mislio ASPIRATOR A100 15, 98 m3/h, i stavit ga pri vrhu boxa:
5.jpg
Svijetla su led, napravio sam od e27 10Wx9 (2x6500k, 2x4000k, 5x3000k), kasnije ce ici 28 sijalica .
6.jpeg
Gnjojivo jos nisam uzeo, mogu uzeti asef ali nisam jos siguran. Sta vi kazete?
Mislim da je to to, ako sam sta zaboravio pitajte.
Stay high :D

Slike boxa:
3.jpeg
Slike svijetla:
4.jpeg
 
Poslednja izmena:

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
Ulazni vent ti i ne treba, samo napravi pri dnu rupu za pasivan ulaz vazduha. Fino si to sve složio.Vidim na polici plantelu list uzmi to i vidi da li ima plantela cvet to ti vište treba jer uzgajaš automate ako ne uzmi nešto slično to je samo osnovno još bi bilo super ako možeš da nađeš neke bakterije ili nešto za koren.
Srećno. ::listomahanje::
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Unutrašnjost oramara nisam oblagao folijom, mylar ne mogu naci nigdje u blizini, pa cu mozda sa zastitnom za auta, mislim da je to lakse pronaci, a vidim da ih dosta to radi.

Ako imaš u blizini OBI ili neku sličnu radnju za građevinare, potraži foliju za podno grijanje. Puno je lakše raditi s njom, a mislim i da je jeftinija. Sretno do žetve!
 
25.10.2016
26
174
28
27
UPDATE #1,
Dan 7.
Pozdrav vutro,
Hvala svima na savjetima,zeljama te kritikama .
Stari panel je samo bio privremeni dok ovog nisam napravio, nisam bio u mogucnosti, neke stvari sam rjesio, ostalo mi je jos foliju da rjesim i termometar da uzmem.
Imam mogucnosti za uzeti Potground h, da mozda zamjenim zemlju?
Box je unapređen, dodan je drveni panel za e27 sa 28 grla.
Dodao sam jos nekoliko sijalica pa je sada stanje u boxu: 8x 10w 3000k, 4x 10w 4000k ,3x 10w 6500k.
Svijetla su na 45 cm udaljenosti od vrha biljaka.
7.jpeg 9.jpeg
Dodao sam kupaonski vent da izbaciva zrak vani. Ispod su takodjer informacije o ventu:
•Power : 12W
•Max air flow : 130 m³/h
•Motor rotation : 2400 rpm
•Voltage : 220-240 V~ 50 Hz

•Mounting diameter : 100 mm
•Noise level : 34 db

13.jpeg
Evo jos i slika biljcica, polako napreduju, zalijevam ih po potrebi prskalicom kada se osusi zemlja oko biljke.
Još je nisam hranio s nicim, to cu poceti tek nakom 2 tjedna.
11.jpeg 12.jpeg
Ako ima sta pitajte.
Do sljedeceg posta, stay high ::listomahanje::
 

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
465
63
:kafa:,pozz.sve je to ok ali kad se pojave mirisi ?Dali si razmišljao o filteru navodim to jer nemam uvid kuda sa ispuhom!Nesumljam da ce taj kupaonski vent,zrak vuci jer sam ranije i sam imao takav.Pregledo sam tvoje uradke znajuci da si imao vanjski grov ali ovo je nešto drugo sory,svati ovo dobronamjernu kritiku.:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Snapzi
25.10.2016
26
174
28
27
Hvala svima na cestitkama.
@samuraj u čizmama ovo jos nije gotov box, pomalo kupujem stvari tako da ce do sljedeceg growa nadam se biti box u fullu.
Mislim si uzet vents tt100, zvučno izoliranu cijev, mozda cak i filter, a mozda ce bit diy filter.

Folija mi jos fali, a nigdje je nema, pa mozda da uzmem alu foliju pa da je okrenem.
Uzeo sam od fitoferta humistart, rekao mi prodavac da je dobar za korijen, i uzeo sam jos od plantelle list, cvijet nemaju pa cu rjesit nešto dok dodje cvjetanje.
Jel itko ima da zna doziranje fitoferta, ne bi je bas zelio sprzit.
 

crazydave

Aktivan Član
04.07.2011
85
401
53
Ja imam vents tt100 sa zvučno izoliranom cijevi i mogu ti reći da je dosta bučan, oko 55db...čak sam napravio prigušnu kutiju da ga prigušim, nije puno pomoglo (možda sam je loše napravio ;)).
Jedino što je pomoglo je priključni kabal sa potenciometrom, spojiš na drugu brzinu i smanjiš.

 
25.10.2016
26
174
28
27
UPDATE #2,
Dan 22.
Pozdrav vutro,
Biljčice su malo porasle pa sam im napravio malo lst-a.
Jednom su rucale 10 ml Plantell list, te 3 ml Fitoferta na njih tri.
Da ne duzim evo malo slika ...
DCA:
DCA 1.jpeg DCA 2.jpeg
OG #1 :
OG #1.jpeg
OG #2 :
2.jpeg 3.jpeg
Cini mi se da nemaju nikakvih problema, lijepo napreduju.
Sto se tice lst-a pokusat cu ih okruziti koliko moze .
Nadam se da je ovo do sada dobro.
Ako vas sta zanima pitajte.
Stay high ::listomahanje::