2x200 clf dual elektrox

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.02.2010
33
3
0
46
svaka cast Zoki na savijetima,lst se radi ne bas svakodnevno,al tu je negdje blizu,pomalo stalno,sto se tice rasvijete dodatne,nezelim vise nista ubacivati,zanima me cisti urod bez dodatnih svijetala tj.sa ovom lampom sto je imam trenutno,cisto da vidim koliko moze sama dati.za narednigrow bit ce dosta noviteta,vjerojatno ce ici i novi box,al ima jos vremena za to,pozdrav care
 
08.02.2010
33
3
0
46
evo ljudi da vam kazem da vec 5.dan nemogu staviti slike i stalno odgadam izvjestaj,ovaj ce nazalost za sada morati bez slika jer cim otvorim na image da dijelim sliku ,tu mi nesto zablokira i ni da se pomakne.
u boxu su ostale samo stare biljke,njih tri.male su otisle na poklon u drugi box u drugi stan.mislim da je tako i bolje posto su se stare rasirile i ima puno manje mijesta,
sve tri su danas 21.dan na 12-12.
LS-rasirio se od kada je presaden,grane se izduzile ,neznam gdje bi ih vise vuko na koju stranu.stalno se pomalo vrsi LST.vide se polako kako pocinje cvijetati za razliku od ww-a koji imaju vec poprilicne cvijetove ali i odredene probleme,mislim da je LS sporiji sto mu je trebalo vremena da raspusti zile nakon presadivanja u vrecu od nekih 35l,mislim da je to obavila i da sada moze da cvijeta do besvijesti.
ww-5l
neznam sta reci,za sada sam zadovoljan kako napreduje,cvijeta mala svaka joj dala vode iz bunara,na nekim glavama se vidi kako pocinje bacati kristalice,lijepo za gledati iz dana u dan,samo neka tako nastavi i sve pet.
ww-10l
sad spektakl,cvijetovi skoro za pola razvijeniji od prethodne,stvarno preljepo za vidit,mislim da je i razlog sto je u presadivanju dobila za duplo vise svijeze zemlje,i sve je super i sve je za pet da nema onog ALI...PRILIKOM RUTINSKE KONTROLE utvrdeno je da osim pistila mala voli proizvoditi i JAJA,.znaci HERMIC,.prosle su jadne puno stresova,pa vjerujem da je to irazlog.rado bi je izbacio kad bi znao da i druge nece biti hermiji,u sto sumljam posto su imale sve do sada gotovo isti zivot,iste stresove .jaja pokusavam odstraniti pa cemo vidjeti sta ce nakraju ispasti od svega toga,zao mi je, al sada znam za dalje kako treba.
JOS da napomenem da su sve tri biljke prije 5 dana gnojene sa hesi bloom punom dozom,za sada nevidim da im je nesto zasmetalo posto su se i neke kande izravnale nakon gnojenja.
ZA BONSAI-LAMPE SU RIJESENE PREKO NETA,PARA DOSTA CAK I PREVISE,moze se i bolje i gotovo jeftinije,
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
ljepo je cuti da se situacija popravila od presadivanja a jos bi ljepse bilo vidjeti i koju sliku toga!!!jbg. full mi zao zbog hermija..pozz