2x450W LED, Super Lemon Haze

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.01.2017
30
92
18
Pozz ljudi :)

Ove godine sam odlučio da uzgajam sebi vutru. Prateći forum i pomoć prijatelja uspio sam napravit bolestan outdoor grow (10 cvjetova). Rezultat me oduševio te sam se okrenuo na indoor sad. U indooru nemam nikakvog iskustva ali mislim da uz vašu pomoć i mentora ne bi trebao biti neki problem :)

Kao što piše u naslovu genetika je Super Lemon Haze. Mislim da je malo poteška za indoor, ali trenutno nemam drugu.

Od opreme raspolaže sljedeće:

LED 2x450W ViparSpectra
Box 120x120x200
Fabrički(smart) potovi 2x25L -planiram dva cvijeta u SCROG
Gnojivo koje planiram da koristim je BioBizz. Nabavio sam onaj Start Pack
Za zemlju se nisam još odlučio. Mislim ići sa Potground, ako neko ima bolju preporuku nek puca :)

Ove sedmice sam ih stavio u ovaj mali greenhouse. Kad završim box idu slike, a u medjuvremenu eo za početak:


IMG_1231 2.JPG
Dobio sam poruku da trebam prebaciti ovu prvu sto se strechala na svjetlost. Ja sam ih držao u mraku do sada. Zbog ovakvih grešaka i vodim ovaj dnevnik. Ljudi budite mi veseli i sretno sa growanjem :)
 

ilz

Banned
Banovan
04.09.2017
129
358
63
Ja stavim odmah pod svjetlo. Digne vlagu i temperaturu sto je dobro za tu fazu. Ne znam zasto bi se trebalo cekati da izade u tami. Samo se ne smije stavit prejako svjetlo za pocetak.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and 1310

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Sretno i veselo.
Odluci se potgroung H, onda si nabavi i perlita i cocosa. Ili možeš neki gotovi mix.
Tek sam sada ubrao ovu kaj se izdužila, jbte manekenka samo takva.
Po meni zaboravi scrog odradi normalno prvi put pa kasnije kemijaj.
Biobizz bu odradio posel nego, mogao bi sada vec pod svjetlo. Ako veliš da su napukle, pukni ih pod svjetlo.
Bit ce to ok. Samo laganini.
Turbina Blauberg i TT ili PK 150.

Edit; koliko ti je svjetlo udaljeno od Gh-a ?
 

Maksuz

Aktivan Član
15.06.2007
94
262
63
Neko je spomenuo Pik i VEGETIST profil, uzeo sam ja tako preko pika bas tu turbinu VK 100 od njega, eno je radi 24/7 ne gasi se :),
ja zadovoljan, kod mene je doduse manji box 60x60x100. Uglavnom sretno bilo zemljak :D