2x450W LED, Super Lemon Haze

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.01.2017
30
92
18
jesi ju zatrpao do grla i ostavio još mjesta za nadosuti zemlje?
Prva stvar u jutro :)

Sretno! :thumb:Nisam ziher da će ti vk100 ohladiti 2 x 450w lampe..

za ugodnu atmosferu u šatoru...+neki sobni vent da skida vrućinu sa vrha krošnje i tjera je prema ispuhu ..
Zaboravio sam napisati da imam i dva ventilatora za growanje 45W

Btw može li neko preporučiti turbinu za box sa OLX.ba ako ova VK100 nije dovoljna?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

tiki

Aktivan Član
28.09.2015
769
3.026
163
Sretno:popcorn::
Zemlju canna terra pro ne treba ti ni perlit ni nis mene odusevila u kombinaciji s biobizz-om
Od biobizza si uzmi jos bioheven za svu dob i fish mix ili activera lampu spustaj kako je hazeri reko i pomalo prati kako dise :thumb::)
 
31.01.2017
30
92
18
Sretno:popcorn::
Zemlju canna terra pro ne treba ti ni perlit ni nis mene odusevila u kombinaciji s biobizz-om
Od biobizza si uzmi jos bioheven za svu dob i fish mix ili activera lampu spustaj kako je hazeri reko i pomalo prati kako dise :thumb::)
Baš sam mislio to uzeti, jer vidim na tabelici da imaju i te produkte. Ako uspijem naći taj medium, hvala :))
 

tiki

Aktivan Član
28.09.2015
769
3.026
163
Mozes i od canne bio terra plus ja je spremam za sljedecu turu kazu da ima mogucnost samokontrolu nad nutrijentima znaci kad pretjeras sprema a kad das manje dodaje pa me bas zanima kakva ce bit :)
 
12.12.2016
111
129
43
31
@Rezolutte Kolega sretno sa growom i nek bude masno i tvrdo:thumb:,da pomognem malo oko ventilacije,puno sam naucio na ovom forumu uz ove divne ljude, ako cemo racunat ventilacija ti ne treba jaca od 300m/kubni,tocnije 264m/kubna,ovo je izracun za ljeto s izmjenom zraka svake minute,a za zimu ti ne treba veci od 100m/kubna tocnije 88m/kubna,izracun svake 3 minute se mijenja zrak u boksu.Sretno dalje :banana_rasta:;):vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rezolutte
10.03.2017
125
236
43
33
Wild West
Sretno rista, da budu veliki i masni.

UPOZORENJE
Jos da se nadovezem na pik i VEGETIST

Lik je obicni prevarant i ne vjerujte mu, ni jedan podatak koji je on naveo kao specifikiacije za svoje proizvode nije tocan.
Npr covjek prodaje SLAVOL 100 ml za 50 KM (25 eura) :O :O
Specifikacije za njegove "turbine" ne da nisu tocne nego nisu ni moguce, za kineske led panele koje prodaje da i ne pricam.
Ovo pisem iz iskustva.
Dobro provjerite sta kupujete i od koga kupujete! A na kraju imate tu na stranici forum za kupovinu i prodaju opreme, naleti dobrih stvari a dosta jeftinije nego kod nekih levata.

Sry sto spamam, ali namjera mi je samo pomoci.
:spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rezolutte
31.01.2017
30
92
18
@Rezolutte Kolega sretno sa growom i nek bude masno i tvrdo:thumb:,da pomognem malo oko ventilacije,puno sam naucio na ovom forumu uz ove divne ljude, ako cemo racunat ventilacija ti ne treba jaca od 300m/kubni,tocnije 264m/kubna,ovo je izracun za ljeto s izmjenom zraka svake minute,a za zimu ti ne treba veci od 100m/kubna tocnije 88m/kubna,izracun svake 3 minute se mijenja zrak u boksu.Sretno dalje :banana_rasta:;):vutra:
Hvala i hvala na računici, baš mi je trebala :D
Sretno rista, da budu veliki i masni.

UPOZORENJE
Jos da se nadovezem na pik i VEGETIST

Lik je obicni prevarant i ne vjerujte mu, ni jedan podatak koji je on naveo kao specifikiacije za svoje proizvode nije tocan.
Npr covjek prodaje SLAVOL 100 ml za 50 KM (25 eura) :O :O
Specifikacije za njegove "turbine" ne da nisu tocne nego nisu ni moguce, za kineske led panele koje prodaje da i ne pricam.
Ovo pisem iz iskustva.
Dobro provjerite sta kupujete i od koga kupujete! A na kraju imate tu na stranici forum za kupovinu i prodaju opreme, naleti dobrih stvari a dosta jeftinije nego kod nekih levata.

Sry sto spamam, ali namjera mi je samo pomoci.
:spliff:
Jest mi lik nekako odvratan bio preko poruka, ali ne bi rekao da imam bolju opciju... Potražit ću na forumu. Hvala u svakom slučaju :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mino

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Mozes Slavol nje gnojivo preporuka je na 2 nedelje puna doza ne mozes preterati on razlaze mrtvo korenje itd u nutrigente ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rezolutte

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Dosta dobro poznas sve o čemu pišeš ,djeluješ pripremljen i vjerujem da ćeš uz uz potporu ekipe to odradit super..
Sretno:thumb:
 

čićo mićo

Think Pink
28.02.2016
354
1.286
143
Uzmi si turbinu Blauberg 125 turbo ona ti je taman za taj prostor.
Ako koristiš Biobiz cijelu paletu gnojiva nemaš potrebe više ništa dodavati ,bezveze bacati pare...
Sretno drug:thumb:
 
31.01.2017
30
92
18
Uzmi si turbinu Blauberg 125 turbo ona ti je taman za taj prostor.
Ako koristiš Biobiz cijelu paletu gnojiva nemaš potrebe više ništa dodavati ,bezveze bacati pare...
Sretno drug:thumb:
Već imam dva slavola pa zato pitam :) Ako će pomoći, što da ne. Hvala ;)
Dosta dobro poznas sve o čemu pišeš ,djeluješ pripremljen i vjerujem da ćeš uz uz potporu ekipe to odradit super..
Sretno:thumb:
Nadam se :) Potrudit ću se da nadjem takvu i hvala :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman