2x450W LED, Super Lemon Haze

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Biobizz cijeli kit bi ti trebao biti sasvim ok i samodostatan, dodavajući druge "kemikalije" bi ti mogle bit od pomoći ali vrlo lako bi mogao postići i kontra efekt, pogotovo ako nemaš vece iskustva s takvim hranjenjem i pogotovo ako namjeravas koristiti cijeli kit. Nisam siguran da se isplati riskirati. Bar ja bi se držao tablice i ne bi se zamarao bilo kakvim preparatima osim ako nekad to biljka ne bi tražila. Ali ako se to dogodi zato imam ovaj forum gdje ce ti ekipa pomoć ukazati na to..
To je moje mišljenje i ne mora biti ispravno, ali imam iskustva u pretjerivanju i pregnjojavanju zato ovaj post .
Nekad je manje vise.
Drugi Ce me sigurno ispravit ako grijesim.
A i tebi Ce biti puno lakse ako se drzis jedne tablice.
Peace
 

čićo mićo

Think Pink
28.02.2016
354
1.286
143
Tema1@ teško da može BBom pregnojiti,Slavol može stavljati ali sumnjam da će biti neki bolji rezultati kao i bez njega,bacanje novaca kao što sam rekao.
Nema tu nikakvih kemikalija....sve majka priroda.
Sa i bez?Kako god hoće.Naštetiti biljkama neće...;)
 
31.01.2017
30
92
18
Biobizz cijeli kit bi ti trebao biti sasvim ok i samodostatan, dodavajući druge "kemikalije" bi ti mogle bit od pomoći ali vrlo lako bi mogao postići i kontra efekt, pogotovo ako nemaš vece iskustva s takvim hranjenjem i pogotovo ako namjeravas koristiti cijeli kit. Nisam siguran da se isplati riskirati. Bar ja bi se držao tablice i ne bi se zamarao bilo kakvim preparatima osim ako nekad to biljka ne bi tražila. Ali ako se to dogodi zato imam ovaj forum gdje ce ti ekipa pomoć ukazati na to..
To je moje mišljenje i ne mora biti ispravno, ali imam iskustva u pretjerivanju i pregnjojavanju zato ovaj post .
Nekad je manje vise.
Drugi Ce me sigurno ispravit ako grijesim.
A i tebi Ce biti puno lakse ako se drzis jedne tablice.
Peace
Oke, dat ću im slavol u par zaljevanja, mislim da bi mogao samo pomoći. peace
Tema1@ teško da može BBom pregnojiti,Slavol može stavljati ali sumnjam da će biti neki bolji rezultati kao i bez njega,bacanje novaca kao što sam rekao.
Nema tu nikakvih kemikalija....sve majka priroda.
Sa i bez?Kako god hoće.Naštetiti biljkama neće...;)
Već sam pisao da mi je ostao slavol od outdoora. Bolje neg' bacit u svakom slučaju :D
 
31.01.2017
30
92
18
Da li da je stavim u Start zemlju ili direktno u Potground H?
Prvo ću u manje saksijice pa onda u ona dva Smart pota po 25L.
IMG_8848.JPG To je što imam, trebam još perlit nabavit'.
Jednu mi je gusjenica pohapala, valjda ovaj sprej može pomoći. Barem po boxu da ga pošpricam? :D
Vidio sam još jednu gusjenicu u boxu, box mi još nije zatvoren jer čekam turbina da stigne.
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Bolje odmah u poth kada ju zmiksaš, jer generalno nemoj si pokvarit grow plantelom. Mislim ok je kada nemaš izbora no...razmisli dobro...ja bi odmah u poth i zdravo...
Nedaj pizdariji šansu da ti probleme napravi, od gnatsa pa sve do ph te šarže itd.
Pošpricaj preventivno a ako možeš ručno sve poberi i izbaci napolje ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rezolutte

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.385
27.823
1.098
Trøndelag
Poslusaj lijepo zelenka sto napisa, Potgrond je provjerena zemlja i nemoj da se razmisljas kad vec imas ,druga stvar bi bila da nemas.

Edit: SLH je hedonist i voli dobru zemlju i gnojivo :)
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.385
27.823
1.098
Trøndelag
Ma sigurno,budes je vec za nesto potrosio a limunu daj kvalitetniju, vjeruj mi da ce te nagraditi na kraju u obliku najfinijeg dima koji si probao. Meni od svih teglica je najdraza sa slh, kad je otvaram kesim se ko malo dijete jer znam da me ceka nesto posebno ;)
 
31.01.2017
30
92
18
Nabavio sam perlit. Koji omjer perlita i zemlje ide u smjesu? Sad ću presaditi u male potove pa kasnije u ove po 25L. Kakav omjer ide za ''start-mix'' a kakav za 25L potove?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Za start npr. cca 40% perlita, onak da je ipak malo više PotH-a, kasnije u te od 25L 15-20%...dobro je stavit i kokosova vlakna, za rahlost supstrata ai zadržavaju vlagu/vodu/nutrijente, nije skupo u dućanu za kućne ljubimce ih ima, sprešane cigle- razmoče se u pH korigiranoj vodi...
Neki stavljaju glinene kuglice na dno za drenažu, sloj 2-3 cm, ja nejer mislim da je bolje bez njih...
Sa strane imaj par kg zemlje za dopunit pot do vrha, kod presađivanja i s vremenom kad se zemlja 'sabije'...
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Odlično. Ja bi stavio 30% kokos, 10% perlit za start (znači 60% PotH); za kasnije ne prek 20% ukupno, s više kokosa neg perlita...kad kupiš razmoči u korigiranoj vodi, procjedi i umiksaj...