2x600w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Nitko ovdje ne "odmaže" već se skreće pozornost na pravilnik,pravila se moraju poštovat jer administratori ne žele komercijalne growere.

Razlika između tebe i komercijalnog growera nije bila vidljiva u početku,jer oprema i količina biljaka ti premašuje "osobne potrebe",a nisi ništa spominjao ni napomenuo da radiš grow za ulje iz medicinskih razloga.

Ubuduće fino kad otvoriš dnevnik napišeš koji je razlog growa,pogotovo kad malo odskače od pravilnika.

sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD
05.11.2015
34
6
8
34
Ekipa jedna je uspjela, ali ima problem
rmYIZQ6.jpg


jel se mora ta sjemenka skidat, bojim se da ne pokidam stabljiku?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedie
24.04.2015
31
20
8
NEEEEEEE!!!!!! NE SKIDAJ TI NISHTA!!!!!!!! Pusti je samo da raste i brini o njoj!
a shto se tice komercijalnog uzgoja i pravilnika gomila ljudi ovde to ne poshtuje ali o tome sigurno ne prica, skoro da sam 100% siguran u to!!! ali nema veze! cak i ti @kreud ko zna sigurno shto ti pricash i tvrdish dal je istina! nemoj pogreshno da me shvatish ne isterujem ja ovde nikakvu pravdu niti bilo shta nego samo kazem! mene ne zanjima ko je koliko i zbog cega uradio to shto je uradio ili radi, mene vishe znjima samo proces uzgoja i moje iskustvo koje cu steci teorecki na tudjim greshkama! samim tim bih zamolio administratore da dozvole nastavak ovog dnevnika i da ne potrebne postove iz njega izbrishu, verujem da je svako svestan svoih postupaka i da zna koje su posledice komercijalnog uzgoja... A inace sam cin growanja je klasifikovan kao: Proizvodnja i distribucija narkotika! bar kod nas u Srbiji!
@kreud pratim dalji rad i deshavanje na ovom dnevniku! puno srece s biljkama i naravno burazerom pa cak.....!
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
Power, daj zavij si jednu iz teglice mudrosti:spliff: pa napravi reda, ostatak ekipe je na paranoji ili na krek-špricingu.
Svi znaju da je dečko malo u frci, neznamo ni koliko mu je taj šok svjež, stoga bi bilo lijepo da mu se pomogne kome se da, kom se neda nek si smota i odma na curvefever da ga narežem.
Sretno s growom, samo nemoj odustajat, ima raznih načina za popravak koji je i nebitan ako si odlučan.
:thumb::razvaljen:::vutra:
 

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Ma izgleda da jedna metlica ne moze da pomogne vise(mod posalji ovaj moj post na groblje ali molim te napisi na moj zahtev)
Odavno lurkam na forumu i pocelo je da mi smeta previse OT i ne suvisli odgovori te polu saveti i polu informacije tipa cuo sam ili rekao mi lik.
Uzimam u obzir i to da puno od nas pise navaren pa se cesto desi kurslus i napise se poneka glupost ali to nije strasno...
Pozivati nekog i podrzavati te potsticati u potencijalnom krivicnom delu je besmisleno.
Stvarno ne promisljeno.
Isto kao sto je neki lik nudio pomoc oko narudzbe pasulja i jeftinije prolazenje sa Bitcointom koji je on koristio kod njegovog coveka..Pazi da ti ne dam sto dvesta eura zato sto si se regnuo na vutri i slozio kratku pricu.

Takodje ne mozete od moderatora ili ostalih clanova zahtevati spiskove i narudzbine za tvoj grov ili tablice kako da gjubrite ili kako se sprema zemlja i slicno i pri tom jos da nisi procitao ni jedan jedini dnevnik pa makar i ne uspesni.
Jbg sinovci ni grovanje ne moze na gotovo kao i sve u zivotu.

Nije forum njuskalo ili kp i ajde registruj se da bi prodao to sto si kupio i odustao nakon nedelju dve kada si skapirao da grovanje nije jos jedno zezanje i da treba malo vise novca od one za foliju i par cfl koje si planirao za dve tri biljcice.

Ne, zaista bez mnogo mudrovanja znamo dobro da se puno spamuje i ide u off bez potrebe ali nekad je jedina mogucnost jer je svako pitanje nadovezivanje na nesto pa cesto se citira bez potrebe i lako se gubi nit svega pa iz tog prostog razloga novi clanovi se zale na preobiman materijal i razbacane informacije te su donekle u pravu ali moje misljenje je da nemaju nikakvog prava na kritiku foruma ili clanova zbog toga zato sto jednostavno se nisu potrudili i cesto se trazi informacija odmah za juce.
Otvaraju se novi topici pisu se tro duple poruke za isto pitanje kod razlicitih mentora i slicno a retko ko se seti da upotrebi magical button called google ili search.
Pa ne ide to tako rodjaci, calenzi bite kako kazu nasi gastosi a Nemcima se prevrce u stomaku od akcenta :)))

U zdravlje
Edit:
Mod prebaci ovo u Groblje please.
 
05.11.2015
34
6
8
34
mod prebaci i temu u groblje nemam volje vise,hvala deckima koji su izvojili svoj trud i pomogli mi u bilo kojem nedostatku informacija,ja odustajem.
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Ma nemoj odustajati, kakav je to način sad kad si nas svih zapjenio :D
Posloži box, ulašti si znanje još malo i šalji nam tjedne apdejtove da ti pomognemo kad je već za medicinu ;)
Vidiš da ti nitko od modera ne brani ništa, opusti se i piči :)
 
Poslednja izmena:
05.11.2015
34
6
8
34
ma aj vodit cu dnevnik ionak sam siguran, samo zbog takvih kao ti trava ali se nadam da ce mi i pomoc u razvijanju biljke..


trenutno su tri proklijale, jedna je tek pocela

slike:
AOBGBCm.jpg

J6UxW5G.png


Trenutno vlaga: 54%
Temperatura:27.7c

Ubacujem jos 2 mokra rucnika u box. uskoro ce stic ovlazivac pa ce biti lakse, folija treba ic na pod ali stiropor jos nije uzet, dok se stari raspada skroz.

ekipa ako vidite neki problem ukazite dok nije kasno, timer sam skuzio kako radu u roku od 4 minute,ali sam bio malo lijen prije toga priznajem,. moja greska ali razumite da ovo nisam prihvatio tek tako i ima puno posla a malo vremena..


Hvala svima, i jos jednom za ostale, gade mi se dileri sto znaci da nikad nebi ni pomislio saditi iz zarade,a oprema je skupa jer ne zelim da roknem zbog potreba mog brata.

p.s. svjetla ce neprestano radit iducih tjedan dana kako bi biljke sve brze proklijale
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Jel možeš reć koliko je lampa udaljena od biljaka? A šta se uopće opterečuješ za druge i sam ti vodi dnevnik da možemo fino popratit!:thumb:
Edit: vidiš da je prebačen u nezavršene.
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Nisi ti mene skužio,trenutno ti je dnevnik u "nezavršeni dnevnici",a ako ga završiš,bit će prvi završeni u nezavršenima :D Osim ako modovi ne vrate :p
 
05.11.2015
34
6
8
34
ti meni samo oduzimas vrijeme, od sad ignore,ja lijepo pisem da komentirate biljke ti meni tu o nekoj filozofiji bit ce tamo di treba bit koda je to vazno
 
13.10.2015
47
160
33
Jedan savet posto sam u slicnoj situaciji kao ti,uozbilji se malo jer ti ocekujes pomoc a ne olaksavas da ti se pomogne.Pre svega procitaj kako se vodi dnevnik ovde https://www.vutra.org/threads/važno-kako-otvoriti-i-voditi-dnevnik-uzgoja.12626/
procitaj par dnevnika da vidis kako sve to izgleda u praksi.Znam i sam kako je kad moras sto pre da uradis a nemas pojma sta i kako ali moras da shvatis da imas sve na forumu samo treba malo citati.Za ostalo tu su mentori i ostali clanovi koji ce ti sigurno pomoci
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD