3 + 1 GRATIS Outdoor 2015

Hesi Mills Nutrients Hempatia

zbrdazdola

Aktivan Član
12.10.2012
68
252
53
cro
Super to izgleda...nego,citam po forumima da bi trebao davati gnojivo za vegetaciju sve dok ne stanu sa rastom..negdje do 6-7 tjedna..nek me isprave ako grijesim...uzivaj i dalje

30.04.2014
316
195
43
možda moljci ili grinje ... ali cekaj jos nekog iskusnijeg.. to je krenulo napadat pocetkom mjeseca vocnjake, vinograde...

Poslednja izmena:

ttt

Aktivan Član
17.07.2015
124
257
63
27
Izgleda mi ko bolest breskvi,uglavnom neke gljivice su,najbolje bi bilo da poskidaš zaražene djelove sa biljke,drveća,i spališ il duboko u zemlju zakopaš,možeš šprizac i s
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.
pomaže kod breskvi pa moeš i tu pokušat...

OP
OP
Psihopat
13.04.2015
34
114
33
Evo ljudi danas bio tretirao fungicidom i očistio još malo okolne vegetacije koje su bile zaražene da bude prozračnost malo veca.

Par slika. - 5 dan cvjetanja nakon uklonjenih zaraženih vrhova

Blue Mammoth - najviše zaražen i jako teško ako se bolest nastavi da cu docekat kraj s njim :/ IMG_2138.JPG

Blue Mammoth 2 - isto dobrano ocerupan

IMG_2137.JPG

Blue Mammoth 3 - on nije nešto gadno inficiran nadam se ni da nece, 66 cm visine zasad
IMG_2133.JPG

Auto NL - zasad najbolje podnjeo sve , 76 cm visine

IMG_2134.JPG

Krenula je opaka borba protiv plijesni i nadam se da ce nešto preživjet nakon svega ovoga. Kiše nema na vidiku uopce znaci samo sunce i ogromne temperature. Sutra ili preksutra ih planiram dobro zaliti i mozda pognojiti. Držite fige:(:wave:

OP
OP
Psihopat
13.04.2015
34
114
33
Evo jedan update nakon relativno dugo vremena :p Sljedecih dan dva ili tri dobivaju prehranu nakon male pauze. Mogu reci da sam dosta zadovoljan iako vjerujem da ce se još poboljšat kad dobiju malo hrane ;)

Par slikica. 11.dan cvjetanja

Northern Light - 84 cm

Northern Lights.JPG NL.JPG

Evo jedna iz bliza :p
NL 2.JPG

Blue Mammoth 1 - 73cm - mnogo dobar bar meni :)

Blue Mammoth 1.JPG Blue Mammoth 11.JPG

Blue Mammoth 2

Blue mammoth 2,2.JPG Blue mammoth 2,2,2.JPG

Jedna veca
Blue Mammoth 2.JPG

Blue Mammoth 3 - ovaj je dost problematican :/ Bio je među favoritima a sad je ugrožen najviše. Još posjetu dvije mu dajem i onda ga možda i sasjecem bolje nego da se bori ovako iskasapljen :/

Blue Mammoth 3,3.JPG Blue Mammoth 3.JPG

Eto to je sve od mene :) Koliko vrijeme brzo prolazi sad tek magija pocinje kako treba :) :mario::

Pozdrav svima :wave::vutra:

OP
OP
Psihopat
13.04.2015
34
114
33
Pozdrav ekipa :) :wave:

Evo jednog lijepog updatea :) Nije se ništa puno promjenilo sve ide lijepim tokom :D Samo neka tako nastavi i bit ce nešto za :joint:

Evo par slikica - 18.dan cvjetanja

Blue Mammoth 1 -
najmanji i najviše ga je pogodila ona bolest al sam ga odlucio ostavit neka preživljava kako zna i umije. Bit cu sretan ako da za pljugu dvije :)
Bm33.JPG
BM3.JPG BM 333.JPG

Blue Mammoth 2 - ovaj je bio otpisan na početku međutim pokazao je kako rano procjenjivanje ništa ne znaci. Bio je najmanji i najslabiji sad mi se jako sviđa. Sitan ali dinamitan :) Bushy Bushy :watch: Bit ce valjda za koju pljugicu od njega

BM 222.JPG

BM 2,2.JPG BM 2.JPG

Blue Mammoth 3 - s desne strane boga oca Northerna, ovaj mamuth je stvarno izrod naprema dva prethodna a takav je bio i u čašici na početku odma je odskakao

BM 111.JPG

BM 1,1.JPG BM1.JPG

Northern Light Gratis - ovaj je totalno izdominirao sve i ide ko lud. Prvi mi je grow pa ne znam kakvi su Northerni ali vec mi sad prirastaju srcu :whato:::eek:
Northern light 3.JPG
Northern Light 2.JPG Northern Light.JPG

Jedna zajednicka Northerna i Mamutha

Zajednicka.JPG

Evo to je to zasad jako sam zadovoljan ako ovako nastave bit ce nešto od njih :) Mala čudovišta se formiraju strah ce me bit nakon 30 dana ih vidit :) Northern Light miriši po kapucinu , Veliki Blue Mammoth po Radleru , a ova dva mala baš blago kisel limunkast miris . Jako sam zadovoljan sa svojim djevojkama :) :wave::vutra:

OP
OP
Psihopat
13.04.2015
34
114
33
TVOJ MIRIS ME OPIJA

Pozdrav ekipa :) Evo jedan lijepi update. Danas sam ih fino nahranio i tretirao fungicidom Teldor®SC 500 . Najveca karenca iznosi 21 dan. Ja ih planiram držati još jedno 35-40 dana. Nadam se da ce to biti i više nego dovoljno da postane sigurno za konzumiranje :) Šta reci? Jako sam zadovoljan napretkom, miris je jako jako dobar ne mogu vjerovat da tako lijepo mirišu. A pogotovo Blue Mammoth. :banana_rasta::eek:

Evo dost slika pa uživajte i procjenite sami.

Blue Mammoth 1 - ovaj je prepušten samom sebi da preživi, šta reci? Jedno dvije grane sam morao skidati vec na pocetku cvjetanja zbog plijesni. Bori se mališa kako zna svaka mu čast.:clap::

BM 33.JPG BM 3,3.JPG BM 3.JPG

Blue Mammoth 2 - ovaj otpisani na početku se pokazao kao prava egzotika :popcorn::

Bm 222222.JPG BM 2,2.JPG BM 2,2.JPG

Blue Mammoth 3 - ovaj je pravi izrod Hedovina.JPG

BM 11111.JPG BM 1.JPG BM 1.JPG

Northern Light - jednostavno bog...

Northern Lights.JPG Northern light 1,1.JPG Northern Light.JPG

Evo to je to imam previše slika previše svega :) Sry na zbrkanom dnevniku al nadam se da ce vam se svidjet :p Pozz svima :wave::vutra:

Prilozi

OP
OP
Psihopat
13.04.2015
34
114
33
POZOR

Evo jedna obavijest za sve koji su pratili temu. Ovaj dnevnik je završen i službeno moj prvi grow je odrađen :) Razlog mog ne javljanja je bio pojacani stres zbog ispita na fakulteta upisa u više godine i jako jako velika paranoja ! Ispiti su položeni , grow je odrađen + još sam dobio posao u dosta doboj firmi :) Kroz 2,3 dana idu slike biljaka i par hedova uslikanih kao i smoke report od ove dvije vrste :) Također ide i detaljan opis mog cjelokupnog iskustva. STAY TUNED ! :vutra::let: