3 + 1 GRATIS Outdoor 2015

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.04.2015
34
114
33
Pozdrav svim vutroljupcima i onima koji se tako osjecaju ;)

Ukratko, otvaram dnevnik koji se radi o mom prvom growu....čitao sam dosta toga na forumu vec godinu i pol dana i napokon skupio hrabrosti za uzet stvar u svoje ruke. Pošto je teorija uvijek drugačija od prakse odlučio sam pokušati ovu sezonu barem naučiti nešto iz praktičnog djela.

Prvi svoj pokušaj sam odlučio izvesti na automaticima. Zašto? Zato što su brzi i nisu veliki . O urodu ni ne razmišljam u gramima....bitno mi je da nakon ovog growa izađem jači u odnosu na prijašnje znanje. Vjerujem da cu do kraja growa nauciti nešto kao i oni koji me budu pratili...

Postava je ovakva :
3 Blue Mammotha automatika fem. ( Barney Farm Seeds )
1 Auto Northern Light fem. ( Pyramid Seeds ) ( GRATIS )



ZEMLJA : Sve četiri djevojke su posadene u 17l zute florabele.

Evo par slikica od svake :

18 dana stare od čašice do ovog momenta :

BM 1 : po meni najslabiji i nekako najsporije ide al ne gubim vjeru u njega . Imam neku sumnju da ga nešto gricka od dolje a ne mogu to sad nikako provjerit...

BM 4.JPG BM 4 , 4.JPG

BM 2 : Po meni malo bolji . On se zasad dobro bori u novom okruženju...
BM 3.JPG bm 3 3.JPG

BM 3 :

SUSED 2.JPG BM SUSED.JPG

NL ( GRATIS ) - možda i najbolje napreduje , jako me iznenadio pozitivno...

NL1.JPG NL2.JPG

Špricane Actarom prekjučer protiv nametnika jer sam primjetio neke glodavce kako se muvaju po zemlji :whato:: Jednog nametnika u obliku neke gusjenice ubijem a iz njega izleti crv koji nastavi ici svojim putem kao da se ništa nije dogodilo :kafa: Znači pravi horor...:confused:

Slobodno ostavljajte komentare i mišljenja , javljam se do sljedečeg updatea:popcorn:: :):wave:
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
sve 5, samo naprijed
smiley-cool02.gif
dance-smiley03.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Psihopat

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Actara ti nece pomoc oko glodavaca, ali oce oko gusjenica :p
Lijepo to izgleda :) Nista ne gricka biljku odozdola. Ta boja donjih listova je normalna. Vlaga, skakavci itd...

Sretan grow ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Psihopat
13.04.2015
34
114
33
UPDATE

Danas sam zalio svoje djevojke ništa posebno svaka je dobila odprilike 2 ,25 litre pošto dolaze vrucine bolii glava a s time bi trebale izdržati barem 3 dana.

Evo par slikica ;) 21.dan starosti.

Blue Mammoth #1 - najmanja i najslađa :p
BM 1,1,1.JPG BM 1.1.JPG BM 1.JPG

Blue Mammoth #2 - Ova mi je isto preslatka malo je veca od prve :p

BM 2.2.2.JPG BM 2.2.JPG BM 2.JPG

Blue Mammoth #3 - Ova djevojka je malo ozbiljnija od gornje dvije :D

BM 3.3.3..JPG BM 3.3.JPG BM 3.JPG

Northern Light - e ova dama vec plijeni pažnju :eek::oops: negdje sam vidio ovu vrstu i proizvođaca kod nekoga na forumu mislim da ni približno nisu iste...

NL 1.JPG NL 2.JPG NL 3.JPG

Još bih napomenuo da Actara odlicno odrađuje posao. Mislim da sam vidio 1 nametnika u obliku neke mušice koja se šetala pokraj svega toga al izgleda mi bezopasno. Topla preporuka za svakog tko se želi osigurat od sitnih nametnika. Moram priznat da sam jako zadovoljan za sada. :) Do sljedeceg pisanja :wave::vutra:
 
13.04.2015
34
114
33
Pozdrav svima ljudi :wave:

Znam da vec smaram ali morao sam opet do svojih djevojki...vrucina ovdje pere nemilosrdno i reko ajde bar da ih malo zalijem...da ne vrisnu. Dođem i vidim zemlja suha ko barut a ja samo 1,5 litru vode za svaku a rekoh nema veze bolje išta nego ništa. Napredak se vidi stvarno iz posjete u posjetu ne mogu vjerovat kako su sve ljepše i ljepše a simetricnost listova me oduševljava. Dragi bog je znao šta radi kada je stvorio ovakvu biljku :djede:

Evo par slikica : 23.dan starosti

BM 1.JPG BM 2.JPG BM L 2.JPG BM L.JPG BM Z.JPG BM Z2.JPG NL.JPG NL 2.JPG NL 3.JPG


Izgledaju mi kao da su jako jako blizu cvjetanju tako da za 2 ili 3 dana ih planiram nahraniti sa full dozom Yare Ferticare NPK vrijednosti 24-8-16 a svaka bi dobila 4 litre vode s otopinom...mislim da bi im to bilo odlicno prije cvjetanja da još povuku u tih par dana šta god mogu...pa onda kada krene cvjetanje trebala bi ici plantela cvijet i slavol ako ga uspijem nabaviti. Poslije planiram odradit još jedan tretman actarom i definitivno cu imat sredstva da se svom snagom borim protiv plijesni i to preventivno odma. Gledajući po forumu našao sam na dosta lijepih stvari kojih je plijesan uspijela uznemirit a neke i uništit. Planiram tretirat jednom prirodnom metodom i jednom kemijskom pa ako imate kakve savjete slobodno pišite i komentirajte ljepotice. :wave::vutra:
 
13.04.2015
34
114
33
zaliveno je bilo oko 11 a tek sad napravljen update....trudim se da ne bude baš najveca sunjara međutim jako je teško jer sunce je ovdje prakticki stalno...a predvece mi je jako veliki rizik pošto je veća šansa da me netko provali...više ljudi je u cirkulaciji nego prijepodne kad nema nikoga...zasad im to nije smetalo a ako bude onda pomjeram u 7,8 ujutro...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ttt

ttt

Aktivan Član
17.07.2015
124
258
63
32
Istina venloNL,ja svoje biljke zalijevam kad stignem,samo bi bilo dobro da voda odstoji 1-2sata da ispari klor i da se prilagodi temperaturi,i nemaš problema.Sad ću ispast glup al nema veze...Kad ih idem zalijevat s gnojivom zalijevam ih navečer,jer ja se debljam najviše kad jedem navečer a imam osječaj da i njima najbolje sjeda poslje sunčanog dana da papaju preko noči na miru :rasta:...Lijepe biljke,ova godina je perfektna..
 
13.04.2015
34
114
33
Pozdrav ekipa :wave: Evo jedan update. Kada sam došao imao sam šta vidjeti...Sve 4 cure su započele cvjetanje...za jednu još nisam 100% siguran al mislim da ce i ona danas ili sutra. Zalivene sa full dozom Yare Ferticare i mislim da se prebacujem na plantelu cvijet ili možda nešto ozbiljnije još to cemo još vidjet kroz par dana.

Evo par slikica : - 26. dana starosti , prvi dan cvjetanja

Northern Lights auto - 1.dan cvjetanja

NL 1.JPG NL 2.JPG

Blue Mammoth - prvi dan cvjetanja

Bm 1,1.JPG BM 1.JPG

Blue Mammoth 2
BM 3,3.JPG BM 3.JPG

Blue Mammoth 3

Bm 4.JPG BM 4,4.JPG

Jedna zajednička Blue mammotha i Nl-a

BM & NL.JPG

Znaci ne mogu odredit točan dan cvjetanja ali racunam od danas prvi dan. Mislim da ce im trebat još jedno 50-60 dana cvjetanja iako su uvjeti ovdje samo sunjara i prevelike vručine :sun2: tako da ono s Blue Mammothom i 70 dana od klijanja do branja pada u vodu, bit ce barem 80 dana po mojoj procjeni. Jako sam zadovoljan sa svima , nisu nešto pre velike al mislim da ce jos malo narast u cvjetanju. Vec se osjeti onaj blagi blagi miris zelenila :p Planiram napravit jako dobar raspored posjeta i gnojenja da bude sve tip top u isto vrijeme...što su vece djevojčice to mi više prirastaju srcu :oops::rolleyes: Realno sada sam vec dosta toga naucio i nadam se da ce sve proci u najboljem redu . Uskoro ide još jedan tretman Actarom za svaki slučaj. Do sljedeceg pisanja :wave::vutra:
 

Prilozi

  • Bm 2.JPG
    Bm 2.JPG
    529,2 KB · Pregleda: 327