3 Royal Dwarf Auto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.04.2015
9
10
3
42
Ako može par pitanja...
Vrsta je Royal Dwarf Automatic od Royal Queen Seeds

PITAR:
Jeli ovo ok? 18L.

ZEMLJA:
U Bauhausa imaju ove vrste Plantelle i ove vrste Terra magme. Koju točno da uzmem?

GNOJIVO:
U Bauhausa ne mogu pronaći Plantella list-vegetacija i Plantella cvet-cvjetanje. Pogledat ću u poljo centrima isto ali ako mi iz njihove ponude možete preporučit neko gnojivo za svaki slučaj. Za dinhondru i lovor višnju u vrtu koristim Florin 2 i 6.
 
Poslednja izmena:

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Šta je ovo, nešto kao dnevnik ili je stvarno dnevnik?
Mene je dwarf prevario. Radim ga u boxicu 40x40x120 i po papirima bi ga skidao ovog vikenda. E sad, na žalost ili na sreću, kasnije mu je proradio rudelaris gen ili je to bio preflower, uglavnom sad mi je tek na kraju prve nedelje cvetanja, na režimu 12/12, box je pun puncijat, znači muka sa prostorom.
Nemam iskustva u outu ali mi se čini da crni pot i sunce ne idu zajedno odnosno trebaće svakodnevno zalivanje, svakako će se javiti neko sa više iskustva. Zapremina je ok za automate, tako kažu na forumu.
Pitanje o zemlji postaviš u temi o zemlji, isto važi i za gnojiva.
Najbolje ti je da uzmeš mentora i sa njim prođeš grow od početka do kraja. Srećno do sjaja u očima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rocketman_st

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Evo da se ne mučiš.
Na forumu sve ima svoje mesto. Ti si otvorio dnevnik koji to nije, bar po prvom postu. Zato sam ti rekao gde da postaviš pitanja.
Stara kineska poslovica glasi:
Upecaj čoveku ribu, nahranićeš ga jedan put. Nauči ga da peca, nahranićeš ga za ceo život.
Ja pokušavam da te naučim a ne da ti serviram gotovo.
 
18.04.2015
9
10
3
42
Ja već znam koju zemlju i koje gnojivo preporučuje forum ali ovo su specifična pitanja, za proizvode točno određene trgovine, počevši od pitara, pitanja za koja sam smatrao da forum općenito neće imati nikakve koristi od odgovora na ista, pa sam pitao u svom dnevniku. A vidim da i drugi u dnevnicima pitaju za savjet ako se za to pojavi potreba, recimo ako se pojavio crv, ne ide u temu za nametnike nego postavi pitanje u dnevniku.

Ako se smilujete - smilujete. Ja ću preživit/snać se :)
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
općenito neće imati nikakve koristi od odgovora na ista
Nisi razmišljao da će (možda) još neko posle tebe koristiti tu ili tu zemlju (gnojivo). Forum je edukativnog tipa, pre ćeš odgovor dobiti u odgovarajućoj temi nego da čekaš da ti neko ovde odgovori. A dnevnik se valjda startuje kad pikneš menku u zemlju a ti još ni zemlju nisi nabavio.
Kako god, srećno do sjaja u očima.
 

CovjekCvit

Radioaktivan Član
19.04.2020
145
772
93
118
Pitar - može, dovoljno, mozda cak i vise nego dovoljno
Zemlja - Platella balconia ti zna bit pre greza za mlade biljke, spali ih, tkd Terra magma blumenerde ce ti bit ok.
Gnjoivo - pogledaj u poljo centrima za Plantellu vege i cvit...

Eto ti odgovora kakve si trazija