3 x Autopilot XXL,hps 250 w + led

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.09.2016
69
145
33
evo mali update ...nazalost jos uvjek cekam sjeme...a i sto se tice hladenja prekratko sam testirao prvi puta,temperatura mi je ipak veca u odnosu na vanjsku za 7-8 stupnjeva.znaci oko 24 vani,unutra oko 30 tako da stvarno moram smislit nesto bolje...

Grunfaiaticar hvala na savjetu za hladenje i gnjojivo,taman imam jedan pokusat cu sa time...ili da cooltube spojim tako da vuce zrak izvana a ne iz boksa..

Omotao dva puta spagom od zaluzina,mozes bilo kakvu samo da ne izgori,natopio benzinom za upaljace,zapalis i da gori,e sad kako dugo ovisi o debljini stakla,i odmah u hladnu vodu,stavis leda,uglavnom da je cim veca temperaturna razlika...ni ja nisam uspio od prve bez brige..

Takoder isprika na prethodnom nepotrebnom postu,buduci da sam mogao sve odgovorit ovdje.
 
Poslednja izmena:

Grunfaviaticar

Banned
Banovan
03.05.2016
67
28
8
58
evo mali update ...nazalost jos uvjek cekam sjeme...a i sto se tice hladenja prekratko sam testirao prvi puta,temperatura mi je ipak veca u odnosu na vanjsku za 7-8 stupnjeva.znaci oko 24 vani,unutra oko 30 tako da stvarno moram smislit nesto bolje...

Grunfaiaticar hvala na savjetu za hladenje i gnjojivo,taman imam jedan pokusat cu sa time...ili da cooltube spojim tako da vuce zrak izvana a ne iz boksa..

Omotao dva puta spagom od zaluzina,mozes bilo kakvu samo da ne izgori,natopio benzinom za upaljace,zapalis i da gori,e sad kako dugo ovisi o debljini stakla,i odmah u hladnu vodu,stavis leda,uglavnom da je cim veca temperaturna razlika...ni ja nisam uspio od prve bez brige.. I racunaj jos na jedno dolazi hladnije doba tako da ce biti sve lakse hladiti najgore je lito

Takoder isprika na prethodnom nepotrebnom postu,buduci da sam mogao sve odgovorit ovdje.
Mora bi malo izprobat varijante zrak iz vana sa prozora di je najledeniji preko cool tube pa van to bi ti i najmanje vlagu izvlacilo ako nebi dosta hladilo onda direktno iz boxa a na ulaznu rupu od boxa ako bi bilo moguce da preko cevi dovedes hladan vazduh sa prozora (ne treba ti dodatni vent jer vec ovaj isisni pravi vakum i vuce), jer ako budes samo kruzija vazduh u jednom prostoru na kraju sve ce ti se zagrijat jedino ako ti vec taj prostor u kome je boks se dobro ne zraci hladi i uz to gledaj da dobivaju ruze svez vazduh co2 . Zanimljivo resenje to za rezanje stakla hvala.
 
Poslednja izmena:

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
@raso32 @Grunfaviaticar staklo se lako da rezat. Prvo da bi se to napravilo kako treba, objekt (čaša, vaza, whatever) se treba zaledit odnosno držat ga u frizeru dan/dva. Uzmeš zubni konac, namočiš u benzin ili nešto šta brzi gori... izvadiš staklo iz frizera, precizno i brzo namotaš tamo gdje želiš da ti je linija reza, te zapališ. Sve je gotovo za 15 sekundi... ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mtran
02.09.2016
69
145
33
molim premjestiti u nedovrsene,nije da sam odustao nego prelazim kompletno na led i drugi box i moram odgoditi zbog privatnih razlog