300

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

300

22.09.2008
2
0
0
33
pozdrav svima...novi sam ovdje...dolazim iz Zaprešića...općenito me ne zanima konzumacija marihuane,niti ju konzumiram često,najviše me zanima uzgoj marihuane...pročitao sam negdje da je dovoljna samo jedna sjemenka koja je zdrava da bi uzgoj uspio...pa ako netko ima više iskustav,nek javi...
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Eeeem...vatafak?

Daj odmah ljudima razjasni dok te nisu linčovali... Zanima te uzgoj tek onako, iz puke znatiželje? Ili si nadobudni komercijalista? :signs053:
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
e pazi sad kako imam koristotvornu ideju
Ovi novi članovi što se tek registriraju da ima svi podforumi i teme bude zaključani a samo da bude otključane one sticky teme i da nemaju pravo postanja mjesec dana i moraju provest najmanje dva sata na forumu da mogu nešto postat (ne mislim kao postati pa da budu nego da kažu post),i onda tek da mogu nešto reć a ako kažu dobiju ban:signs053:

:lml_spam:
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
preporuka nadobudnog uma:
otvorite jedan kvazi-gravejard sa samo jednom temom, pitanja newbova
napišite negdje na kraju registracije i u pravilnik da ako imaju bilo kakva pitanja uvezi vutre a tek su se registrirali
nek stave pod taj dio foruma jer će inače dobit bananu ili"predbananalnu penetraciju":Dnakon određenog broja postova(npr50)mogu i na ostalim temama otvarat t.o.p.i.č.k.e i postavljat pitanja.
pa onda ako će bit takvih pitanja(a očito će ih uvijek bit :D)bit će na jednom mjestu i ostatak foruma će bit "čist".
a kasnije ako previše mjesta zauzima :D lako pobrišete to jer je ugl nebitno.
možda ovog već ima na forumu :D samo nisam skužio.možda je glupa ideja.
al eto danas sam se naspavao pa imam izljeve kreativnosti :D
edit:zašto koj š.up.aki k.u.r.a.c p.ič.k.u s.isu materinu piše hrpa zvijezdica kad napišem P.IZ.DA ILI P.I.ZD.ETINA?P.IZDA kolko ja znam nije ogromna briljantna sfera vrućeg gasa čija je energija proizvedena u unutrašnim nuklearnim reakcijama.metaforički možda da
al u stvarnom životu to je topla mesnata rupa u koju se guraju nasumični predmeti
ili kad je moguće genetalije predstavnika mužjaka homo sapiensa(da sapiens lol).
ne kužim zašto su genetalije prostota?i probavni organi?ajde još kužim da se cenzurira
ako neko napiše j.e.b.o ti bog isusa i mariju što je djevica jer ju je netko silovo u snu.
al ovo stvarno nema smisla.mislim kužim da bi se zbog tog nekog moglo čak i benat :D
edit edita:e da i zaboravio sam također može poslužit kao zdravija altenativa octu u salatama ili umak za sendviče...sok za kompote.uistinu organ mnogih funkcija
i sve to je P.I.Č.K.A
personalna irska čvakasta koalcija aenemičara
 

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
wannabeshaman1 je napisao(la):
preporuka nadobudnog uma:
otvorite jedan kvazi-gravejard sa samo jednom temom, pitanja newbova
napišite negdje na kraju registracije i u pravilnik da ako imaju bilo kakva pitanja uvezi vutre a tek su se registrirali
nek stave pod taj dio foruma jer će inače dobit bananu ili"predbananalnu penetraciju":Dnakon određenog broja postova(npr50)mogu i na ostalim temama otvarat t.o.p.i.č.k.e i postavljat pitanja.
pa onda ako će bit takvih pitanja(a očito će ih uvijek bit :D)bit će na jednom mjestu i ostatak foruma će bit "čist".
a kasnije ako previše mjesta zauzima :D lako pobrišete to jer je ugl nebitno.
možda ovog već ima na forumu :D samo nisam skužio.možda je glupa ideja.
al eto danas sam se naspavao pa imam izljeve kreativnosti :D
edit:zašto koj š.up.aki k.u.r.a.c p.ič.k.u s.isu materinu piše hrpa zvijezdica kad napišem P.IZ.DA ILI P.I.ZD.ETINA?P.IZDA kolko ja znam nije ogromna briljantna sfera vrućeg gasa čija je energija proizvedena u unutrašnim nuklearnim reakcijama.metaforički možda da
al u stvarnom životu to je topla mesnata rupa u koju se guraju nasumični predmeti
ili kad je moguće genetalije predstavnika mužjaka homo sapiensa(da sapiens lol).
ne kužim zašto su genetalije prostota?i probavni organi?ajde još kužim da se cenzurira
ako neko napiše j.e.b.o ti bog isusa i mariju što je djevica jer ju je netko silovo u snu.
al ovo stvarno nema smisla.mislim kužim da bi se zbog tog nekog moglo čak i benat :D
edit edita:e da i zaboravio sam također može poslužit kao zdravija altenativa octu u salatama ili umak za sendviče...sok za kompote.uistinu organ mnogih funkcija
i sve to je P.I.Č.K.A
personalna irska čvakasta koalcija aenemičara

hahaha, koja si ti paljevina :icon_mrgreen: