322w CFL sLowryder #2 grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
:signs046:
Ewo nakon 10 postova konačno mogu da vam predstavim Grow...


Sjemenke (***********) lowryder#dvojka(od 10 niknulo 9)>>jedna "Buba" otišla LAidbacku nakon 13 dana...
Posuda od 40-50L ..jebiga nismo tada znali pa su swe u jednoj NEODJELJENE al do sada se nisu baš žalile DApače...tri vrste zemlje organska(substral neki), domaći humus i neka dobra glinasta (ugradena susjedu) :)
Box 93x52xoko 150(mogućih 170)...lampi 14 trenutno 2 cfl_a (6500k) i 12x2700...LAmpe su na pomičnu dasku al trenuttno pomičemo biljke prema svjetlu a ne obrnuto....jebiga nije se imalo za HPS al ide nakon owog growa....
3 PC venta 80mm...2 unutra jedan van..hmm šta još...
a HESi također od kraljeva s *********** supervit i Bloom, još dolazi Fosfor...na supervit su reagirale:thumb:
Temperatura od otprilike 22-23 po noći do 28-30 po danu...ove aparature za vlažnost i ph nemam pa isfuravam po filingu...zasad imamo filing za osjećaj:thankyou:
Stvarno nebite vjerovali kako ove Prinčipese rastu brutalno...doslovce možeš gledat kako napreduju..:watchplant:

Jedna stvar nemam pijat(pijat jebeni neznam književno) koji se nalazi ispod posude da zadržava vodu..veliko je to njesra od posude pa treba još veći tanjir(e tanjur da):) spaljevina..da li im to fali iako se redovito zaljeva?fali sigurno al jako ili..

Słike malo...


8.dan


11. dan


13.dan


P.S:HVala puno LAidbacku na Ogromnom suportu...Bless

to je to trenutno biti će redovit UP i BIg Up swima...
Irie
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Fino, fino
Jedna mali uvid - Ventovi su ti preblizu jedan drugom..
Trebo si upoh svatit na jedan kraj boxa, a ispuh na drugi, tako ti je cirkulacija jaca.. zrak struji po cijelom boxu
I trebo bi to presadit ja bi reko..
Sve ostalo super.. kolko lumena ti daju te lampe sve skupa?
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
Istina za ventowe al je bilo zajebano za pilat bočni dio ormara al moguće(stvarno bi trebo) da ću dodat još 2......
Presađivanje štani..nevolim ih šokat, owa tura ide owako...i čak vidim da im to nije neki problem[možda još:(]..
imaju otprilike 21000lumena

Fala Brus Brus.
 
09.06.2008
5
0
0
37
ove biljke su na nekom svjetlosna brzina sranju, brže ih uzgojiš nego popušiš :) massive big up majci prirodi na ovom strainu, a što se tiče uzgoja vidi se da to radite sa ljubavlju, vjerujem da svaki dan dajete poljupce svakom listu zasebno ;)
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
majka priroda...:alien555:...teško..
...ne ljubimo ih još su male(one su male još, za školu znaš:ludaci_lol::) samo im tepaš i pjevušiš>>dobitna kombinacija...

:happy031:
ewo kroz par dana ce se vidit ko nema ml_lDa u tom boksu=)...:costumed-smiley-027..pa neki update...
falaa
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
...
Nakon 20 dana dvije žene i dva tipa...ispostavilo se da one koje su bile najbušastije su dečki...dvije još nisu ništa pokazala al su najvjerovatnije cure
19.dan

(cure)

zoom

owe dvije desno još ništa ova lijevo muška


Od sutra uz supervit počinjem i bloom...jedna ženka na LST_u!
...:joint:
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
Ewo prošlo je nešto manje od 30 dana... znači od 10 menki, 9 proklijalo, 4 kujice, 2 zakržljavevalice i 3 muškića...

27 dan..(box)


dvije najstarije Cure...

...i LST na njima

i ovo su nowe dvije curice


swakih 5 dana supervit,
swakih 6 dana blOom
i za jedno 10 dana fosfor

:wave:
 

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
41
Lowryder #2 NEVER MORE!!!!
Evo ja sam zavrio grow... trajalo malo više od 2 mjeseca, jednu sam popusiu a drugu biljku namjeravam drugi tjedan.. popusiti.. Uvijeti idealni...

ZAKLJUČAK:
Ako imate bilo koju drugu sortu stavite je na 12/12 cim nikne i evo vam lowryder. Ako se mene pita Lowryder #2 se ispalati saditi jedino vani (gdje NEmožeš regulirat duljinu dan/noć i možeš imat dvije berbe...) Za indor dragi moji firstgrow čitatelji nabavite neko drugo sjeme, nek cijela stvar traje duže 2-3 tjedna od lowrydera i imat ćete mnogo Više i Bolje marihuane!!!

Ajd Bok!

P.S. Flomaster ili whatever koji ti god nik bio... Biljke tio izgledaju O.K. ali narast će ti još par centimetar i onda beres grah. :wave:
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
@OkiyKiku

Ajd pokazi malo te svoje biljke - sta ga skrivas kad si ga tako idealno odradio... Bas me zanima jos koji LR2 grow :hehe:
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
kompica ajde pogledaj od lin_a lowryder2 dnevnik...
dobro on je imao 90 iljada lumena...mi samo 20 al da nam budu upola ko njegove ja najsretnije...i od tog growa uzimamo hpsku400(pa da vidiš dal se isplati ili ne)..par centimetara rastu na dan a ostalo im je još 30...ajde majke ti okači koju sliku swog GRAHA da nas obrazuješ malo

i zajebi to odma na 12/12..kad imaš top box počneš križat i radiš swoje Dworfiće(bonsajie)...jer swaka biljka križana s njim je "outofflowering"...
Low ryder swako stalno treba imat u boksu pored raznih ostalih sorta...NAjvjerovatnije je sljedeće Arjan`s Haze+naravno neki Patuljak:)(ja bi najrađe diselryder)...
 

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
41
lalala

Neda mi se kaciti slike posto sam sretniji kad sam diskretniji.

A, da je grah je grah...
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
OkiyKiku je napisao(la):
lalala

Neda mi se kaciti slike posto sam sretniji kad sam diskretniji.

A, da je grah je grah...

Ma da te ne bi slucajno netko ganjao zbog neke mizerne biljke :rofl: - kenjas ga na veliko
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
fĿőШ∆S┬eЯ;67457 je napisao(la):
i zajebi to odma na 12/12..kad imaš top box počneš križat i radiš swoje Dworfiće(bonsajie)...jer swaka biljka križana s njim je "outofflowering"...
Low ryder swako stalno treba imat u boksu pored raznih ostalih sorta...NAjvjerovatnije je sljedeće Arjan`s Haze+naravno neki Patuljak:)(ja bi najrađe diselryder)...

kako to misliš zajebi 12/12 ? šta je tu loše ?
možeš jedan grow za sjeme pa opet 12/12
i zašto misliš da sve ukršteno sa LR#2 mora biti "outofflowering"
to što si rekao nema veze s`mozgom

bilo bi lijepo da nam pričaš iz ličnog iskustva
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Lowrdyer-ovo svojstvo - tj. svojstvo mexican ruderalisa jest autoflowering. Zanimljivo je to sto je to dominantan gen, tako da bi po teoriji i iskustvima growera svaka uspjesno krizana sorta trebala biti autoflowering.

Zbog cega lowryder a ne 12/12. Zato jer pored uzgoja neke normalne biljke mozes imati svaka dva mjeseca dobar kif buduci da njemu nije bitan rezim svjetla
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
Swe rečeno.
Nisam mislio ništa loše za 12/12 al nema smisla u trenutnoj situaciji..
swaka križana je automatik!

balcan_smoke je napisao(la):
to što si rekao nema veze s`mozgom
Istina.:nana:






P.S:Chillout:joint:šta se pjeniš odma...?
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Flomaster pohvale za biljke,odlcno izgledaju.Mada...nisu bas sve biljke ukrstene sa L.R automatik.Mozda samo 1/3 dobijenog ukrstenog semena sa L.R ima automatik genetiku.
Kazi mi kakav miris imaju i kako si resio taj problem?
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
polako naučiće
:family1:

Laidback je napisao(la):
Zbog cega lowryder a ne 12/12. Zato jer pored uzgoja neke normalne biljke mozes imati svaka dva mjeseca dobar kif buduci da njemu nije bitan rezim svjetla

nisam ništa rekao protiv,samo sam pitao zašto ne
nekome ne odgovara LR a želi sličan ciklus
onda 12/12
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.