????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
ne moras novu temu zbog toga napravit...Di bi dosli kada bi svako za neki video otvorio novu temu....
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
ja i 10 drugova
Zar ne mislis da malo previse ljudi znaju ???
Ako radis ovako nesto, radi sam, posadi 5 biljoza i niko ti nece zamerit.
A sto je najvaznije mogucnost da se nesto sjebe je znatno manja.

pozz....:ludaci_lol:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Zatvorena ti je tema zato jer iako nije navedeno pravilnikom komercijalni uzgoj nije baš omiljen i uglavnom se ne daju savjeti za isti.

A ako zaista planiraš u tako nešto ulaziti s 10 prijatelja, pa makar bilo za osobnu uporabu to je strašno prerizično, previše ljudi zna i prevelika je mogućnost da će se neko izlajat ili prodavati a kad priču sazna netko izvan kruga to se lagana ali sigurno širi i zato mani se ćorava posla
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
hehe, ovo već zvuči kao osnivanje kriminalne organizacije :) lol
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ne se zajebavat s tolikim brojem ljudi:) utuvite si više u tu glavu, da je uzgoj trave visokorizično kriminalno djelo! 10 ljudi + 50 biljaka = robija! nema tu zajebancije... a i vidiš da ti ljudi lijepo govore: takvi poslovi se nikad ne rade grupno...prvo pravilo je uvijek radi sam ili možda tek s jednim drugarom kojemu vjeruješ do bola...iako je to i onda već rizik! a što se tiče tog broja biljki, kontam, želite si napravit zalihe, i 5 kila bi se popušilo, nije to neki bed, ali jednostavno pre previše je to biljaka za uzgoj i previše ljudi zna...u najboljem slučaju bi netko od drugara to svaki dan čupko, a u najgorem bi se sigurno netko pohvalio...jednostavno rizik je prevelik....možeš i ne moraš najebat, ali ako najebeš nitko ti više ne može ništa...ne trčat pred rudo...kasnije najebeš pa kukaš a kasno ti...razmišljat prije sranja i sve će bit dobro....

Rađe nađi 1 drugara i posadi manje biljaka...bit će bit i pametnije i sigurnije....i ne to pričat ljudima...pravilo numero uno! :)

A forumu nemoj zamjerit jer sve što prevazilazi osobne upotrebe se automatski odbacuje čisto iz razloga sigurnosti, svrhe ovog foruma, potencijalnog komercijalizma (nitko normalan ne voli kriminal i dilerstvo, zbog toga i kupujemo i dobivamo šta dobivamo) i samog smisla...zamisli da se počnu dijelit savjeti masovno kako posadit cijelu kuću ili plantažu, pa da ljudi počnu padat zbog foruma... ne bi imalo baš smisla ne?:)

sretno i pamet u glavu amico:)
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
rezervišite ćeliju sa 11 ležajeva i jednim boxom :icon_lol:

milutine i ti znaš kao i mi da je to komercijala
a ovdje nema komercijale
zato nemoj više ni da pitaš sličnu glupost
 
01.03.2009
4
0
0
36
KOMERCIJALA NIJE....DA jeste nebi prodavao marihuanu za koju mi je ista robija kao i za heroin samo sto se za heroin vishe zaradjuje... a to dal cu da padnem na robiju ili ne jebiga... Meni samo zanima kako prostoriju da napravim u veliki box ili da povezem nekoliko boxova tako da bude lakse i jeftinije. Ili ako ovo pada u vodu outdoor.
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
cuj ovako.. probaj prvo sa jednom biljkom pa ako ti uspije kreni na vise.. mnogi su krenuli pa zajebali i na kraju odustali :) a i sad ce ti jos malo outdoor sezona pa mozes vani posadit biljoza kolko os :)
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Gledaj brajkane ovako ti stvari stoje, čini mi se da ti ovdje neće niko pomoć davajući savjete bilo kakve jer si sumnjiv i ne kužiš bit ovog mjesta.Ako već želiš to sve napravit eo imaš cjeli forum pun informacija sa kojima možeš baratat kako oćeš i koje su ti više nego dovoljne da napraviš sve šta želiš.Pa ti sad iskoristi malo mozak i proučavaj pa ćeš vidit da sa takvim planom nema kruva ili probaj težim putem i upadaj u sranja.A ja ti garantiram da će sa 10 ljudi bit sranja.Eto tako ti stvari stoje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.