3rd time try Out Dnevnik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.03.2010
8
1
0
46
1) Razina iskustva. 3 neuspješna grow-a
2) Lampe.4 X 2700 CFL 1X 6500 uz njih još tropical Uva b neonka....
3) Posude/vaze/pitari/saksije. Kanta za veš

4) Mješavina zemlje - Zrinko (zrinjevac)

5) Ciklus zaljevanja. 2x pred kraj vegetacije u razmaku po 5 dana 24/24, i 1X prvi dan 12/12

6) Gnojiva i prihrana.- Plantella list , Compo s guanom

7) Vrijeme uzgoja: 50 dana vegetacije

8) Vrijeme cvjetanja: 5 dana na 12/12



Prih dana nisam imao fotoaparat, pa krečem sa prvim fotkama oko 20-og dana sada je u 5danu režima 12/12, a do sada 24h svijetla.....


tu se vidi ova mala (LST) (žensko koliko sam mogao danas primjetiti, i ova višlja(jučer otkriveno da je mudonja)

pogled iz visine.... :)



pa sad da ne spamam sa brdo fotki iz istog dana....
evo zadnjih slikica....
slikao sam iz bliza, iz razloga da vidim ko je ko...
pa se otkrilo da i mudonju imamo, njega smo riješili života, i nastavljamo trud oko malecke... :costumed-smiley-027:costumed-smiley-027:costumed-smiley-027:costumed-smiley-027

budem kasnije poslikao i cijelu, a zasad samo Close up fotke....
mudonja

nadam se curica(pošta jaja nema)

 
  • Sviđa mi se
Reactions: unicum
03.07.2009
1.740
2.317
188
Uh....
Prvo dobro došao!
Drugo sretno s tim šta growaš....Prvo uv lampa, koji ce ti kur.ac??? Pa ona se stavlja u cvjetanju da potakne biljke da izbacuje vise masnoce i tak ose stiti i pali se po 15-ak min svaki dan....totalno nepotrebno u ovoj tvojoj fazi.
Za 50 dana vegetacije biljke su bonsai, jako lose ali dobro je kako je....ubaciti vise sijalica, u biti rasporediti ih svugdje jednako itd itd itd...sram me je ovo u vezi sijalcia pisati jer to se sve zna ...ma nebitno, uglavnom ako ovako nastavis biljke bi ti mogle po pola godine cvjetati rofl....malo vise citaj i sretno

i kako si to stavija sijalice tek sad vidim, omg...pa ve si ih nabija u jednu stranu tog vona bi boxa i jos okomito lol...daj se uozbilji....
sve dobronamjerni komentari, nemo jse ljutiti ;D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: unicum
05.03.2010
8
1
0
46
biljka ima sa dvjie strane svijetlo, odozgo improvizirani reflektor, a ovo sa strane dodatno(vidim da griješim, svaki savjet cijenim, i dobrodošao je)
prve fotke (za koje kažeš bonsai, je, ali tad su imale 20ak dana(nisi čitao)sad je visoka30- 40 cm, LSTirana u nekakvih 25cm visine....
update cijele biljoze bude uskoro,
i ponavljam svaki savjet prihvaćam, i potrudit ću se da ovo bude za prvi put grow i pol!!!!!!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
ups sry nisan vidija...ali dotjeraj to malo, znaci sva svjetla vodoravno okrenuti i makuti tu uv lampu jer zbilja ti ne pomaze u ovoj fazi....tek tamo na sredinu cvjetanja
 
05.03.2010
8
1
0
46
u kanti za veš.....
izbačena TROPical lampa .....
lampe postavljene vodoravno, i odozgo kao reflektor, plexy glass, bijele boje.....
sutra slikam, pa okačim update.....
al me muči kak mi to ko bonsai raste, non stop mali listovi, (da li je to zbog toga što sam dok je mala bila, rezuckao velike listove)
vjerojatno, stresovi????
eh što prije nisam došao ovdje...................

:(
 
05.03.2010
8
1
0
46
neka Vas ne zbuni ova paukova mreža koju sam ispleo, morao sam, nisam imao drugi način za postavit vodoravno CFLove...a iznad njih je bijeli plewxyglass,koji reflektira svijetlo unutra, a u kanti se nalazi još jedna CFL, kako bi i donje grane dobile svijetla....

nekakvih 12 -15 dana od prebacivanja na 12/12....
znam da je jadno,al drugačije ne mogu.....
meni je sad najbitnije da cura cvijeta......






nisam prije rekao,pa bum sada , sjeme je navodno Panama Red, old school marihuana, 60ih i 70ih je bila najtraženija, mada ne vjerujem da je to to, mislim da je ipak neka domaja.....
 
05.03.2010
8
1
0
46
eto me prošlo je 17 dana od zadnjeg slikanja, što bi značilo da ima nekakvih 30-ak dana cvijetanja....nebu puno već vidim, al eto , zadovoljstvo mi je bilo isprobati, i naučiti neke stvari, idući grow če biti kvalitetniji od samog početka...
nego da pitam, da počnem tu i tamo palit onu UV neonku???















i da pitam, po listovima jel to indica ili sativa....
ja baš i ne znam....
 

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
ajme meniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
hahahahhahaha

ljudi, sorry na buđenju topica

ali to je moj GROWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

hahahahahahaha

hahahahahahah

kopam po starim dnevnicima tražim gledam plačem, i molim da se nađem i eto me :tovarenje_banana:

neeeeeeeeee vjerujem!!!!

4 godine spavanja :)

uglavnom, odradio sam ovo do kraja (kakva komedija)
dobio 30ak grama svojeg prvi put...nakon toga sam se odvažio malo outdooor....

ajme meni ribica moja prekrasna :)

i ajme meni , kakav grow, kakve lampe....pa jbt nisam baš tako balav bio!!!a tako blesav ;)

nisam dugo ovako bio nasmijan :dada

hahahah pa ribica je čak i ime imala, ne sjećam se :)

smoke report:

:clap:

bilo je dobro :)

EDIT::

menke su bile Red panama(po tom strainu sam se i sjetio kak sam se zvao tih dana )
i evo me opet se smijem, ne znam zašto sam razvlačio špagu (scrog) kad jadna nije ni došla do visine kante

naučio sam puno iz ovog, a mogli bi i drugi :)

daj :sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tex and Big L