3x Auto Chocolate Skunk + 3 unknown seeds 250w mh/hps by nikopanija1

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nikopanija1

Aktivan Član
28.03.2014
104
315
63
Šiba brate ali izgleda ne dovoljno. Manekenka mnogo otisla u visinu, dosla na 5-6 cm od lampe koju vise nemam gde da dizem pa sam joj razvukao vrhove sa strane da ne izgore. Sad mi treba bar jos dve cfl-ke da joj dam koji lumen vise nego cekam platu pa da resavam.
Ti si se vidim bacio na serijsku proizvodnju, jel postizes sve to :D Ima tu dosta posla...
 

nikopanija1

Aktivan Član
28.03.2014
104
315
63
Nisam pisao nista u dnevniku vec dva meseca, razlog je to sto sam uspeo da propisno unistim biljku i izgledala je kao da je prezivela Cernobil, nije bila nikako za slikanje i hvaljenje. Desilo se to da nism imao ph metar od pocetka nego sam vodu stelovao lakmus papiricima sto se u mom slucaju pokazalo kao veliki zajeb. Dok mi je boja listica pokazivala da je ph izmedju 6,5 i 7, on je ustvari bio mnogo manji. Listovi su poceli da zute, da se uvrcu, da se suse...i to ne samo veliki fan listovi nego i oni mladi koji su se tek pojavili. Probao sam svasta, citao forum, pitao za savet, pokusavao na sve moguce i nemoguce nacine da je "izlecim" ali nista nije delovalo. Pre nesto vise od mesec dana sam kupio digitalni ph metar, zalio biljku i izmerio runoff, dobro kad nisam pao na dupe kada sam video ocitavanje - 4,3 ph! Biljka je najmanje mesec dana, u sred cvetanja bila bez glavnih nutritijenata i usled nedostatka istih, hranu je verovatno izvlacila iz zaliha odnosno listova. Prekjuce sam morao da je oberem iako su trihomi govorili da bi trebalo da sacekam jos bar nedelju dana, bili su uglavnom mlecni, po neki jos uvek prozirni i tek nekoliko amber, ali skoro da vise nije bilo zdravog lista na njoj i secenje je bilo neizbezno. Sada kada je posecena, istrimana i obesena da se susi, cini mi se da opet nisam toliko lose prosao ( ili to samog sebe tesim:)) ali ostaje ono pitanje sta bi bilo i koliku bi kolicinu dobio da je sve bilo kako treba...ali bolje da ne mislim na to nego da iz svega ovoga izvucem pouku za buduce growove... Ovako to sada izgleda:
DSC_0642.JPG DSC_0643.JPG DSC_0644.JPG DSC_0645.JPG DSC_0646.JPG
A od ono nesto malo trima (60-70g) probacu da napravim bubble hash da polako sticem iskustvo i na tom polju :)

DSC_0647.JPG
Toliko od mene u ovom dnevniku, znam da nije bas najbolji primerak, ali s obzirom na to kako je sve pocelo dobro je da sam i stigao do nekakvog kraja. Za koji dan dobicete i smoke report i sto se tice mene dnevnik moze da ide u zavrsene.
Hvala svima na nesebicnoj podrsci i pomoci svaki put kada je bilo gusto i veliki pozdrav za sve clanove foruma :vutra:, bez vase pomoci nista od ovoga ne bi bilo.
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Čestitam ti, iako si nabrojao dosta problema koji su te zadesili mislim zapravo da imaš razloga biti sretan, grane pune badova, po izgledu mislim da ta čokolada bude za prste polizati...
Cheers!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nikopanija1