3x Auto Super Hash 1x Auto Tutankamon 400w hps & 300w led Galaxyhydro 1st grow ever

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
46. dan

Pozdrav ekipa!
Evo nas na pola puta otprilike, bar dijelom. Najmlađi super hash najbrže napreduje, uz najkraću vegetaciju i bez ikakvog treninga, danas mu je 40. dan isto kao i njegovom bratu tutankamonu koji isto lijepo napreduje.
Jedino me zabrinjava od jučer najveći super hash (46. dan, 20l pot) koji izgleda žedan i dosta listova uz rub i u donjem dijelu je klonulo nekako. Zalio sam je zadnji put prije 5 dana sa 5 litara vode (6.6 ph otprilike) a zemlja je još uvijek tvrda i vlažna...
Slike govore više od tisuću riječi: 013.jpg 014.jpg 015.jpg 016.jpg 023.jpg 024.jpg

I ovo je ta mlohava :(

022.jpg 017.jpg 018.jpg 019.jpg 020.jpg 021.jpg

 

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
Mlohava je samo bila žedna :D Jbga, paranoja od prezalijevanja mi je druga najveća paranoja, poslije živina raznih, tako da mi se presušila.
Zato mi je jučer svrgnuta pažnja (ovim putem još jednom zahvaljujem osobi koja mi je to skužila :respect: ) na činjenicu da sam generalno zeznuo sam gnojenjem. Na uputama piše 2 ml na litru vode, i ja sam mislio da je to cijela doza, još sam si razmišljao kak se to zalijeva, prvo voda s gnojivom, pa čista voda; ili obrnuto; ili možda između :fuck: Jbga spaljen sam i napušen :objesen: Tako da su do sada u biti dobivale po četvrtinu doze :clap::. A i bilo mi je čudno kak tak malo gnojiva ide, jer tim ritmom boca od litru bi mi bila za 5 growova. Još sam ih i u vegetaciji podhranio gnojeći ih tek od 3 tjedna, isto četvrtinom, iako u uputama na zemlji piše od drugoga tjedna da se počne. Ali nema veze, to su moje biljkice pa kao i meni dosta im je i četvrtina hrane :D
 
13.09.2015
87
155
33
Tu negdi između
Super grow i biljke super napreduju ja bih ti mozda samo savjetovao posto imas taj LED panel da ga slobodno spustis sta blize biljkama a ako ti temp stvara problem HPS-icu dignes malo povise.Sa LED-om da im das vise svijetlosti posto LED skoro pa i ne grije a pupovi ce se sigurno jos vise popuniti.A sta se tice gnojenja po meni tu nema nekih pravila bar sto se mene tice u pocetku im davas kako i pise na sadrzaju mozda za prvu dozu i pola jedne doze cisto da vidis kako biljke reagiraju jeli im previse ili premalo,jer ja sam imao iskustva da neki strainovi piju i po duple doze gnjojiva cak i troduple i jos su zedne al opet sve to zavisi od biljke do biljke,neke su osjetljive i na pola doze gnjojiva,dok neke uopce nemaju nikakve mjere :cool23:
 

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
72. dan

Novi apdejt, ništa novo se ne događa, cvjetovi se laganini pune, bližimo se kraju velike pustolovine.

Idemo prvo na SH koji je star 65 dana, nije treniran, brzo je procvjetao i brojimo mu još koji dan, jučer napravljen flush, vjerojatno prekasno malo, ali valjda će biti ok, nije puno ni gnojen.
0016.jpg 0016.jpg 0018.jpg 0019.jpg

Ovo su slike druga dva SH, stara 72 dana, topirana
19 litara pot:
0020.jpg
15 litara pot:
0015.jpg

I na kraju, Tutankamon, star 65 dana, topiran:
0014.jpg 0012.jpg

Cijeli box, iako je ispravnije reći poluprazan box:
0021.jpg
 

Prilozi

  • 0017.jpg
    0017.jpg
    512,3 KB · Pregleda: 98

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
84. dan

Pozdrav vutrići! Vrijeme je za novi apdejt.
Jučer je nakon 77 dana života prvi pobran najmlađi "kržljavi" superhash. Dva dana prije sam mu još odrezao cvijet na vrhu i stavio ga na papirnatu maramicu i u kutiju, kako bi se što brže posušio jer sam nestrpljiv probati nakon dva i pol mjeseca, tako da će sutra biti kolko tolko spremno za zapaliti, ma iskreno samo me zanima dal puca to uopće pa moram što prije probati, a onda nek se sve ostalo posuši i iskjura kak spada dalje :D Evo na kraju sam poslikao i taj vrh kaj se na maramici suši već tri i pol dana...
0001.jpg 0002.jpg 0003.jpg 0004.jpg 0007.jpg 0008.jpg 0019.jpg 0020.jpg

Ostala dva super hasha koja su stara 84 dana lijepo napreduju, ne znam koliko još do kraja ali nadam se da preko 90 dana neće dogurati...

15l superhash:
0015.jpg 0016.jpg

19l superhash:
0012.jpg 0013.jpg 0014.jpg

78. dan, 19l tutankamon:
0009.jpg 0010.jpg 0011.jpg

Svako drugo zalijevanje dobe punu dozu blooma; sad razmišljam dal da superhashove do kraja zalijevam samo vodom ili ne(zadnje zalijevanje prije dva dana pognojene), 19l potovi se zalijevaju sa oko 6l vode, dnevna temp. i vlaga su 29/35, noćna 20/50, plus minus...
Toliko od mene, puno pozdrava svima!



 

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
91. dan

Dobro večer ljudi :)
Evo nas u trećem mjesecu. Po kalendaru smo trebali odavno završiti, ali eto malo se razdužilo, a sada mislim da je došlo vrijeme za berbu. Obojici Superhashova je 91. dan, a Tutankamonu je 85. dan života.
Gledao sam trihome onim mikroskopićem i superhashovima su onako ovisno kako na kojem vrhu, ali negdje 20% prozirnih; 60% mliječnih i 20% smeđih, bar kolko se meni čini, pokušao sam i slikati to, ali nisam uspio, tako da imam samo obične slike. Tutankamonu mi se čini da je 90 posto mliječnih...
Evo i slika:

15l pot Superhash:
0004.jpg 0005.jpg 0006.jpg 0008.jpg 0009.jpg 0011.jpg 0012.jpg 0013.jpg

19l pot Tutankamon auto:
0014.jpg 0015.jpg 0017.jpg 0018.jpg

19l pot Superhash auto:
0019.jpg 0020.jpg 0021.jpg 0022.jpg 0023.jpg

Evo molio bih članove za mišljenje za kolko bi ih trebao pobrati?
I još jedno možda malo glupo pitanje, ali zanima me da li bi se možda moglo umjesto onih dva dana mraka na kraju moglo obrnuto sa 2 dana neprekidnog svjetla?
Hvala unaprijed svima na odgovorima i mišljenjima za pitanje kada bi ih trebao pobrati :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Dva dana mraka se daje da bi podstako biljku na stres. Biljka kad je u stresu se brani povećanim kolanjem THC prema cvijetovima. Neprekidnim svijetlom je totalna glupost, neznam uopće od kud ideja za totalnom kontrom.
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
dobro izgleda, tutana ostavi do pojave amber trihoma, hasisare skidaj. mrak sam probao s ww 5-6 dana i nista se nije desilo, ljudi svasta rade, ima tehnika uzduznog rezanja stabljike pa klin zabiju u nju, strasno.
nego, kakav je vrhic bio?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: publicenemy

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
Flushao sam ih i ostavio svjetlo upaljeno cijelo vrijeme. Ne znam dal je do flusha, svjetla ili nečeg trećeg ali imam osjećaj da su se vrhovi još dodatno udebljali na očigled u ovih dan i pol...
Odlučio sam ostaviti svjetlo prvenstveno kako bi se zemlja prije osušila.
@No Joke, pod predpostavkom da je stres izazvan mrakom u biti stres zbog promjene ritma dan/noć ne vidim kako bi bilo totalno glupo zapitati se dal bi obrnuta promjena u tom ritmu isto možda izazvala stres u nekoj mjeri.
@1310, vrhić je bio odličan, pogotovo što se tiče neiskjuranog okusa, rad ubija, definitivno nije za preko dana, u biti i mirisom i radom i okusom me totalno podsjeća na njegovog roditelja NL.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
99. dan

Pozdrav vutroljupci!
Evo nakon 3 dana laganog trimanja smo napokon gotovi. Malo me prevarila količina, a i očito sporo sjeckam pa se sve razdužilo na tri dana. Na kraju više posla oko trimanja nego oko cijelog ostatka growa, ali slatke su to muke :D
0004.jpg 0005.jpg 0006.jpg 0007.jpg 0008.jpg 0010.jpg
Tutankamon(19l pot) je dao 500 mokroga, Superhash(19l) 500 također, Superhash(15l) 400 mokroga, i onaj mali zakržljali Superhash koji je skinut još 77. dana je dao 40tak grama suhoga. Moram priznat da me količina ugodno iznenadila, ali opet s druge strane trajanje growa se produžilo na 3 tjedna od onoga što u "papirima" piše pa je i red da i urod bude bolji. To je to za sada, javim se za 15tak dana dok se sve posuši i popuši (šala) sa smoke reportom, iako sam već sve probao, jer sam bio malo paranoičan oko "rada" pošto sam primjetio, prilikom rezanja prvih(najvećih) cvjetova, da mirišu 70% slabije od onog prvog Superhasha kojeg sam skinuo 2 tjedna prije, ali rad mi je, za sada, još i bolji nego kod ovog mlađeg Superhasha , a i ima drugačiji miris i okus također; skroz na tamjan vuče i miris i okus(iako nikada nisam okusio tamjan koliko se sjećam:D), a rad je posebna priča, ali o tome više uskoro nakon kaj se malo više podružim i upoznam sa curicama.
Pozdrav :cool23:
 

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
The enD!

Prvo himna ovog growa:

Smoke report Auto Super Hash:
Svaka pohvala za ovaj strain. Nezahtjevan, dobar urod, odličan rad i okus. Prva biljka je skroz vukla na NL i mirisom i okusom i radom. Onako vočkasti neki okus i miris, lagan dim. Druge dvije biljke su drugačijeg fenotipa od prve, mirisom i okusom vuku na tamjan. Rad je potpuno isti kod oba fenotipa: prvo te onako lagano digne dvadesetak minuta i nakon pola sata te zakuca za kauč za slijedećih par sati. Super mi je što strain podnosi visoke temperature bez nekih većih problema, a i ostale moja njubarske stresove je koliko mi se čini podnio odlično, pošto nisam još primjetio niti jednu sjemenku u njemu. Od treninga je odrađeno samo topiranje dva veća SH i ovaj viši je bio visok samo 49cm.
Mali SH je dao 40+g, veliki SH u 19l potu je dao 130+ i srednji SH u 15l potu je dao 100+, dakle 270g zaokruženo, od toga 200 ide u ulje, a 70 u pluća.

Smoke report Tutankamon Auto:
Tutankamon je malo zeznutiji za smoke report. Okus je nekako zemljano sirupasti. Dosta neodređen za sada. Što je tiče rada full je lagan, različite stranice na internetu imaju različite informacije o postotku thc-a u njemu, ali meni se najtočnija čini ona od 8%. Dobar strain za preko dana, ali nisam baš prezadovoljan; ima i puno boljih. Što se tiče uzgoja isto lagan, bez prevelikih zahtjeva. Jedino što mu je više smetalo nego hashevima su više temperature. Čak i na normalnim temperaturama listovi su pokazivali da im je prevruće, što se na kraju pokazalo sa par sjemenki. Količinski je dao odlično; 140 grama, bar se meni čini da je to odlično, pogotovo za tak mali grmić.

Mogu reći da sam prezadovoljan growom, protekao je bez nekih većih problema, iako sam iskreno očekivao sve žive probleme, pogotovo što se tiče nametnika. Jedini razlog kaj sa ovime nisam počeo godinama prije je bio kaj sam, obeshrabren tuđim problemima i iskustvima, očekivao puno problema dovesti biljke do kraja i nisam baš smatrao vjerojatnim da ću to uspjeti bez kemija i sranja, pa sam odugovlačio i odugovlačio. Ali evo na kraju sve super i zahvaljujem zelenim bogovima na njihovim darovima :) kao i svima vama koji ste pratili, komentirali i pomagali, i naravno sve zahvale svim članovima foruma koji svojim znanjima, iskustvima i nesebičnim radom i pomaganjem čine ovaj forum onim što jest :respect:

0006.jpg