3x Big Bang-planirano za outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Baš zamisljam kako ćeš do partizanskom vrtu s ovim teglama....jesi li ti o tome razmišljao?
Još nije kasno da ih staviš u kompaktnije tegle s mekim zidovima iz kojih ćeš ih lakše presaditi. Ovo što si namislio neki rade čak i s debeljim najlon kesama.Dok su na prozoru umjesto tegle koristiš debelje najlon kese -malo rupa na dnu i evo ti teglu ali možeš ju lakše kamuflirati a presađivanje je puno lakše-nožem kroz dno pa u zemlju. Ja ti to bi preporučio-stara metoda po kojom sam i ja nekad radio kada sam sadio vani- jer kada staviš i jednu kesu na biljci da ju sakrije izgleda kao da je to torba smeće i nije toliko sumnjivo dok ideš do tajnjeg vrta. Ak te neko zaustavi u šumi- evo crknuo mi pas-idem ga sahranit. Malo traurne face i gotovo.(to se meni jednom desilo i ispalo je super jer sam imao i malu vojničku lopatu u ruci.)
Naravno ako živiš u kući i imaš dvorište koje ti susjedi ne vide onda zanemari što ti kažem,al vjeruj mi neće ti transportacija biti laka ako spremaš guerilla grow.
Sori ako ti zvuči kao da ti serem ili da ti se pravim pamjetan- nemam uopće takve namjere! Ovdje smo da se učimo jedan sa drugoga i da dijelimo iskustvo.
 
22.02.2009
36
0
0
40
posadit ću ih u red od vinograda(ali ne sve)...zapravo u srednji red zato što ga ovi okolo zaklanjaju..preko ljeta je jako gusto,a i cijeli dan je na suncu
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Kakav je raspoložaj redova? istok-zapad/sever-jug? drugačuje? Ako su sjever-jug nemoj očekivat puno konoplje nije vinograd.Ako je istok-zapad rokaj. Tko se brine o tom vinogradu? Ako su tvoji starci (ne znam koliko si star al predpostavljam) jel znaju za tvoje poljoprivredne aktivnoste? Koliko često radnici obilaze vinograd?
Pisao sam ti da ti transportacija bit će teška.
Jel ima šanse da te neko vidi dok ideš do vinograda s teglama u rukama? Vidi li se ovaj vinograd sa puta? Hebeš mu strinu koliko ima još pitanja kada se radi o sadnji u nivama, vinograda i slično pogotovo ak nisu tvoje. E moja jedina pitanja na koja te molim da mi otgovoriš su :
Jel misliš da možeš ih transportirat bez frka do određene lokacije u tim teglama i da li misliš da ćeš ih lakše presadit sa ovih tegla?
 
22.02.2009
36
0
0
40
marinkis je napisao(la):
Kakav je raspoložaj redova? istok-zapad/sever-jug? drugačuje? Ako su sjever-jug nemoj očekivat puno konoplje nije vinograd.Ako je istok-zapad rokaj. Tko se brine o tom vinogradu? Ako su tvoji starci (ne znam koliko si star al predpostavljam) jel znaju za tvoje poljoprivredne aktivnoste? Koliko često radnici obilaze vinograd?
Pisao sam ti da ti transportacija bit će teška.
Jel ima šanse da te neko vidi dok ideš do vinograda s teglama u rukama? Vidi li se ovaj vinograd sa puta? Hebeš mu strinu koliko ima još pitanja kada se radi o sadnji u nivama, vinograda i slično pogotovo ak nisu tvoje. E moja jedina pitanja na koja te molim da mi otgovoriš su :
Jel misliš da možeš ih transportirat bez frka do određene lokacije u tim teglama i da li misliš da ćeš ih lakše presadit sa ovih tegla?
sjever-jug je raspoložaj redova.Vinograd je moj.. i u potkućnici mi je.živim sa starom i njoj to ništa ne smeta....komšije su mi blizu ali lako ja to odnesem rano ujutro ili navečer bez da me iko vidi.
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Vinograd u dvorištu- kul! Čestitam! Drži ih u tim teglama:D Samo šteta što ti je vinograd sjever-jug pa neće dobivat sunce cjeli dan...ma što bude bude,samo ti rokaj! Držim fige!
Budi spreman da trošiš pare na insekticide za gusenice koje vole ne samo vinograd. Kada se sadi blizo druge kulture insekti su probljem. Nemam strplenja da vidim šta će biti.;) Držim ti fige!
 
22.02.2009
36
0
0
40
samo razmišlam o zemliji...šta mi se više isplati...u vinogradu mi je zemlja dosta žuta-neplodna.da li bi bilo bolje da ih kasnije presadim u velike tegle i odnesem ih među redove.ne znam da li će mi napredovati u toj žutulji.
 
21.02.2009
3
0
0
62
pozdrav raja

pratim ovu temu od pocetka jer sam i ja zamislio outdor grow
zasadio sam biljcice pred 12dana vec su dosta napredovale

Samo neznam kad je pravo vrijeme za presadit(nestrpljiv sam)
zivim 100m od sume naso sam mjesto tesko dostupno ljudima a lako dostupno meni(odrastao sam tu) udaljeno od kuce samo 10-ak min,


e sad prognoza je tu kod nas sljedecih 7dana promjenjivo s temperaturom od 8-10 ujutro i od 14 do 16 dnevna temperatura


zanima me jel mi prehladno vrjeme
bit ce i dosta kise
dal da cekam il da zasadim?
inace imam 6 biljcica
 
22.02.2009
36
0
0
40
lover1 je napisao(la):
pozdrav raja

pratim ovu temu od pocetka jer sam i ja zamislio outdor grow
zasadio sam biljcice pred 12dana vec su dosta napredovale

Samo neznam kad je pravo vrijeme za presadit(nestrpljiv sam)
zivim 100m od sume naso sam mjesto tesko dostupno ljudima a lako dostupno meni(odrastao sam tu) udaljeno od kuce samo 10-ak min,


e sad prognoza je tu kod nas sljedecih 7dana promjenjivo s temperaturom od 8-10 ujutro i od 14 do 16 dnevna temperatura


zanima me jel mi prehladno vrjeme
bit ce i dosta kise
dal da cekam il da zasadim?
inace imam 6 biljcica
ja još uvijek čekam zato što zna biti mraza do 1.5.Pričekaj još malo da se vrijeme stabilizira.Ja ću ih presađivati kada budu visoke 20 cm. čekam da ojačaju da ih ništa ne može sjebati-pljusak,životinje razne.ak ju premalu posadiš ima šanse da će ju kiša slijepiti sa zemljom.
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Lipo ,lipo...nećeš još van stavljat?
Imaš sada lijepog vremena ,i bit će tako sada ...ja bi ju stavio...ipak njoj treba vremena dok se prilagodi...
Ja sam svoju jednu sprašio već vanka a manja je dosta od ove....

pas mater nisam znao dok nisam krenuo sipat zemlju ,stane mi preko 35 litara zemlje u rupčagu,,pa nisam imao toliko pa sam zasada u kantu stavio sa crnom vrećom...eh nek tako bude dok nepribavim još zemlje... :)
2 internode i rekoh ma idem ju roknit pa da vidim...a ostale curke su pod lampama čekaju.
Jedva čekam da ih sve razbacam i onda sam miran....obići što rijeđe mogu...2 put u 2 tjedna i do ljeta dok netreba zalivat toliko sam miran... :)

sretno...sry sto ti nabacujem svoj grow ovdje,ali bilo je dobronamjerno jer sam krenuo prvo pisati kako bi ju već mogao premjestit vanka...

:) good luck!
 
22.02.2009
36
0
0
40
malo ću još pričekati...možda za tjedan dana idu van,ali možda još bude mraza-ništa nije sigurno.čekam da se zazeleni vani i dok budem znao de neće biti temperaturnih šokova.
 
22.02.2009
36
0
0
40
mislim da neću sve van u zemlju...preriskantno mi je to.bit će vani,ali u velikim cvijetnjacima...već isprobano prije 5 godina i uspješno-bilo oko 400 g-ali sam je bila jedna,ali dobra bijela indica.htto bi posaditi sve u vinograd,ali mi stara neda-boji se da komšije nebi vidili...pa ćo možda morati kupiti velike tegle i zajebavati se s njima