3x Diesel automatic - LED

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.667
34.969
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Idemo dalje :)
Totalno neplaniski grow se pojavio jer nisam rastavio box na vrijeme i upadnu mi dvije sjemenke u potove hahhahaha :D
Box je Secret Jardin DR60
Potovi su 2x10l
Zemlja je Florabela od Klasmanna(valjda ce biti ok)
Ventilacija-Blauberg 125 TT 345m3/h ulaz pasiva
Filter-Prima Klima 480m3/h
Gnojivo je opet BioCanna,znaci Rhizotonic,Vege,Flores i Boost
PH meter koji skoro i ne moram korisiti jer gnojivo odradjuje svoje
Automatski ovlazivac
Rasvjet- panel iz proslog growa od 300W plus dodan je jos jedan od 240W
Prvih 15tak dana sam uzeo za probu dvije led lampe,svaka ima 54w i dobar spektar boja.Budemo vidili kako ce se ponasati pod njima.
Ovaj put idem sa 18/6 umjesto 20/4
Sjeme-Diesel auto od RQS
THC 15%
CBD Low
Yield Indoor 325-375gr m2
Yield Outdoor 60-110 grams per plant dried
Height Indoor 40 - 70 cm
Height Outdoor 60 - 110 cm
Flowering time Autoflowering
Harvest month 8-9 weeks after sprouting
Genetic background Quick one x (quick one x Diesel)
Type Sativa:40% Indica: 30% Ruderalis: 30%
Effect A clean and clear high without euphoria
Razlog ovog odabira sjemena je zato sto ne zelim uci u velike temperature ljeta,jer ne vjerujem da bi mogao ovako mali box rashladiti.
Jedina izmjena u boxu je sto sam izbacio filter van boxa da si oslobodim jos mjesta
Jedna biljka je skroz izasla van a druga ce u toku dana,sa obe sam vec skino ljuske da malo to ubrzamo :)

Eto to bi bilo to za sad.
Budite mi pozdravljeni :smoke18:


 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
LED Overkill....

Pa šta nebiš mogao hladiti ledice sa tolkim ventilatorom bez obzira na ljeto? Mislio sam da LED nije toliki problem za ohladiti pogotovo s takvim ventom....

Sretno!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Himalaya

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.667
34.969
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
@big
A gle sta kad dodje temp zraka od nekih 32-33 stupnja? Znaci vent vuce vec tad preveliku temperaturu i dodaj jos da svaki panel digne za nekih 2 do 3 stupnja,gdje smo onda? :D
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.667
34.969
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Mala promjena u box-u,dodan jos jedan diesel jer mi je jedna biljka bila sumljiva.No i ona je danas napokon izasla,tako da ce biti tri komada.Konj,nisam vidio kad sam skido ljusku da je ostala ona prozirna opna :D
Lampe izbacene i stavljen panel od 240w za pocetak.
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.667
34.969
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Kako stvari iduvelik je postotak da necu zavrsiti,jednostavno nemam vremena.Zato sam i reko tek na jesen da cu ponovo raditi ali eto vrag mi nije dao mira!
 
14.04.2014
31
19
8
Jesi ti rastavljao taj panel? Ili stari il taj novi?
Mislim da je dio njih spojen u seriju dio u paralelu to sam citao da neki rade..
I jeli znas jeli struju driver regulira na 500ma ili 700ma?
Meni se novi panel pregrijava nenormalno sa strujom od 700ma pa me bas zanima, sa hladilom rebrastim ledica 90*C a hladilo na straznjoj strani 140*C sto je previse i pada joj napon..
Sretan grow usput ako budes imao vremena ga izgurati.
Pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Himalaya

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.667
34.969
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Mali update,sve po planu ide osim ove najmanje za koju sam mislio da nece ni izaci van.No i ona je odlucila nakon nekih 10tak dana da ce izaci i to sa skoro dna posude,dva tri puta sam je vadio van iz zemlje ali je klica stalno stojala na istom cak vise nije bila bijele boje nego je dobila smedju boju i mislio sam da od nje nece biti nista.U tu posudu sam sipo 5-6 dana vodu i sluzila mi je za dizanje vlage,da bi se mala na kraju uspjela izvuci van.Odma sam joj dao frisku zemlju i evo je sad ziva i zdrava,nema sta pravi je borac :D
Ova najveca broji 18 dana od izlaska



Druga ima 15.dana


i jedna zajednicka

Do sad su dva puta dobile gnojivo i kako se i vidi nista se ne bune,rhizo i vege.
Zemlja mi se pokazala za sad kao dobar kvalitet i za razliku od compo sane puno je laksa sto mi je i trebalo da mogu od pocetka ici sa prihranom.Amnesia mi je u compo sani u ovo vrijeme vec na krajevima listova pokazivala kao male opekline dok kod ovog klasmanna nema nista.
Do sljedec puta budite mi pozdravljeni :smoke18:
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.667
34.969
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Update :)
Prva broji 25 dan,druga je na 22.danu a treca je stara 13 dana.
Grow ide po planu i bez problema,nadam se da ce tako i ostati.Prva je zadnji put dobila malo vege i lagano se prelazi na flores i boost jer je vec dosta u cvijetanju,rhizo lagano izbacujem na prvoj i drugoj a ovaj mali isprdak ce jos jednom dobiti i to je to.Iako canna preporucuje rhizo kroz citav grow ja se necu drzati toga jer mislim da nema potrebe.Korijen se vec odavno pokazao na dnu pota i izaso je na one rupice.
Temp je dok paneli rade oko 29 do 30 a kad je ugaseno 22 stupnja.Vlaga je od 35 pa do 75%.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.