3x Northern light auto, 4x domaja - Outdoor 2016. by _ziggi_

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
I meni su prošle godine počeli da buđaju vrhovi na hladnom tavanu jer su isto bili u kutijama na zemlji.
Evo ove godine su na istom tom tavanu ali okačeni na konopac nekih 1,5m od zemlje i nema problema sem što se sporije suše zbog hladnoće.
Savet: podigni tu kutiju sa zemlje
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Veliki su to vrhovi za stavit u kutiju.
Objesi ih i najbolji pokazatelj kad su suhi, je da ih svaki dan ili dva, pokusas slomiti. Ako grana pukne prilikom slamanja suho je, ako se presavija kad ju pokusas slomiti trebaju jos visiti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: _ziggi_

_ziggi_

Aktivan Član
15.05.2016
176
1.149
143
poz. Hedovi su suhi, pucaju grane kad ih presavinem al ne ono bas jako al se cuje kad pukne. Mislio sam ih sutra staviti u teglice. Pitanje: Kad ih stavim u tegle mislio sam ih otvorene drzati dole u sobi jedno tjedan dana i nakon toga u sanduk tegle i na tavan. Dal ce smetati teglama ta hladna temperatura? :respect:
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Stavis ih u tegle koje napunis malo vise od pola ali nikako pune do cepa. Onda ih svaki dan otvoris na jedno 10 min da bi ih prozracio, prevrnes sve vrhove da do njih dodje zraka. Na oko su ti suhi vrhovi ali u sredini jos uvijek nisu zato i prozracujes tegle da nebi dosla plijesan. Tako radis jedno desetak dana onda taj postupak polako radis sve rijedje. Nakon otprilike 3 tjedna taj postupak intenzivnog curinga je gotov. Onda ih povremeno otvoris s vremena na vrijeme kad se sjetis. Curing ti je jednako bitan kao i uzgoj ako zelis da ti dim dobije onu zavrsnu notu okusa i mirisa a i moras ga odnjegovati/zalijeciti... Jest da je malo dulji postupak ali vjeruj mi, bit ces zadovoljan.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: _ziggi_

_ziggi_

Aktivan Član
15.05.2016
176
1.149
143
S M O K E R E P O R T
Trenutno se kjura u staklenkama.
Kad otvorim teglicu miris ima kao mjesavina limuna, manga i neke narance. Kad se mrvi ima puno intenzivniji miris. Dim kod pusenja je jako lagan , uopce ne grebe za pluca. Ima jako sladak okus isto po nekom tropskom vocu. E sad glavno: RAD. Vozi u pocetku bas kao sativa , bas ono u glavu i mozak na pasu. Vozi mi misli bas ono , mislim o necemu sto mi nebi palo na pamet da sam sober. Ja sam radom preeezadovoljan, bas mi odgovara za dimit preko dana. Ljudi pozz i hvala svima. Budite mi svi dobri i nagareni. Ubacit cu jos preko tjedna nekoliko fotka (ova slika dole je neki random head) :joint2: :razvaljen:::D :wave: :vutra:

wp_ss_20161106_0001.png