3xLSD 2xTangerine Dream 1xPhantom OG 1x Peyote Critical-Barneys Farm

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zoja

Aktivan Član
21.02.2018
80
430
53
Ime vašeg dnevnika: 3xLSD 2xTangerine Dream 1xPhantom OG 1x Peyote Critical-Barneys Farm

Datum nicanja sjemenke:

Početak vegetacije:

Breeder: Barneys farm

Strain: LSD,Tangerine dream,Peyote Critical,Phantom OG

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Low Stress Training, High Stress Training, Screen of Green (ScrOG), Topping, FIMing

Rasvjeta u vegetaciji: HID (ili hps/mh)

Snaga svijetla u vegetaciji (W): 600

Rasvjeta u cvjetanju: HID (ili hps/mh)

Snaga svijetla u cvjetanju (W): 600

Nutrijenti:

Ostala oprema:

Dodatne informacije: Box 1.5x1.5x2 Lampa Sunmaster dualspectrum HPS 600W

Slike boxa:
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Sve lipo zvuči no 600w na taj prostor je knapić malo ali opet izvedivo:)
7 komada zvuci kao poziv na mega trening.
Sve super, samo slobodno upotpuni dnevnik sa slikama, gnojivom i supstratom ;)
Sve u svemu idemo u pobjede i sretno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zoja

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Nek je sa srećom:thumb:!Baš sam se dvoumio između fantoma i chokolate mint og-ja i presudio mix čokse i mente tak da definitivno pratim!;):)
Edit:I nemoj bit škrt sa slijama!o_O
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zoja

Zoja

Aktivan Član
21.02.2018
80
430
53
Hvala na podrsci,evo ovako stvari stoje
Sjemenke stizu kroz 2 dana i odma krecemo u akciju i bit ce puno eksperimentiranja i igranja u ovom growu. Do sad sam imao samo 1 grow (jos je u tijeku,imam kojih 3 tjedna do harvesta) i u tom growu sam radio minimalan trening (malo croppinga i premalo lollipoppinga) ali nakon kaj sam procito dnevnik od Retka (4xLSD) i vidio sta je covijek napravio u prvom growu malo sam se zamislio i odlucio da drugi mora biti puno puno bolji.Trenutno se dogovaram sa mentorom oko izbora zemlje,ici cu sa plagronom samo nisam jos odlucio kojim(u ponudi su lightmix,grow,royal i bat),vjerojatno ce bit 2-3 razlicite zemlje da mogu napravit usporedbu iz prve ruke za sljedeci grow.
Potovi ce bit pocetni 5L i finalni 3×30L i 4x25L.
Kod gnojiva cemo takoder imat natjecanje jer planiram 4 gnojit sa hensi po preporuci mentora i 3 sa Advanced Nutritients jer ih jednostavno moram probat,ak neko ima iskustva s njima i savjet sta sve uzet jer imaju ogroman izbor(ajmo rec da lova i nije preveliki problem) stvarno bi mi dobro doso.
Mislim da mi je zarulja iz prvog gowa pri kraju (kupio sam polovni growbox) i planiram za sljedeci uzet Sunmaster Dual Spectrum od 600W,ak neko ima neku bolju preporuku nek se slobodno javi.
Sad citam da mentor kaze da mi treba 1000W,nazalost takvu nemogu nac,mogu eventualno probat nadoknadit sa par cfl zarulja,ak mislite da ce pomoc (kolko bi ih trebao uzet) i sta mislite jel to najbolje rijesenje (nebi htio da mi racuni za struju budu bas preupadljivi).

E sad plan growa je trening od malih nogu i kad za to dode vrijeme scrog.
Vec sam spomenuo da je prvi grow jos u tijeku pa ce nove biljke svoju vege fazu prozivjet u ormaru (nije ormar,vise nesto izmedu ormara i smocnice uglavnom cudan i dovoljno velik prostor za vege fazu) a nakon mjesec dana sele u growbox i krecemo sa cvjetanjem. Od treninga u prvih mjesec dana,osim lst-a,planiram napravit fimming na 4 i topping na 3,lollipopping planiram ostavit za sam kraj vege faze.
Eto to je to za sad,planiram vodit detaljan dnevnik sa bar 1 update-om tjedno.Posto imam jos 2 dana za odlucit se,svaki savjet oko zemlje,lampi i gnojiva je i vise nego dobro dosao.
Pozdrav ekipa i puno hvala na podrsci
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Immortal Bitch

Immortal Bitch

Aktivan Član
15.04.2018
159
536
93
Kad budes slikao i krenio hranit onda tuci za savjete nema frke,ako vec nemas wata koliko mislis da ti treba,da, mozes uzet CFLove ali pored veceg izvora svijetla nece ni doc do izrazaja,tek koji lumen vise,pogotovo ako je mal prostor,iako one malo griju ako ih ima dosta uz glavno svijetlo i to preko ljeta mogao bi imat toplinskih problema,kad ti dobijes biljku i kad vidis kako se razvija i sta joj najbolje pase,po meni se onda odluci kako bi trenirao,iako ti mos kako god hoces,al neke sorte odlicno odgovaraju na nesta a neke ne.A nigdje nisi nave kakvu ventilaciju imas,i bez nje bi mogao imat zesci problema.
A gnojiva,Hessi majka,a ako vec pocinjes i bas ti zelja sve nabrzinu probat i imas para,uzmi i AD,ali po meni to ti ni ne treba,ja sadim vise od 15godina,i sadio sam sa svim zivim evo i dalje sam na Heesiju i jos kupujem aditive po nasim vrtnim centrima,baketrije i gluposti.Samo par gnojiva koristim od AD.A kad bi isao cjelu lozu AD kupovat,treba ti dosta para.
Bilo bi kul vidit da napravis bas to sve sto si reko da hoces,jednu ovako jednu onako,al puno je to zezanja,i izgubit ces vremena na njima,kako god ti hoces,sretno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zoja

Zoja

Aktivan Član
21.02.2018
80
430
53
Fala na savjetu. Sta se tice zarulja ne moraju bit cfl,ali mi treba nesto sa malom potrosnjom pa ako postoji neko bolje rijesenje rado cu poslusat savjet.
Sta se gnojiva tice nesto mi je slicno i mentor rekao pa sad pocinjem razmiljat o tome da odgodim malo AN dok se ne informiram vise o njima i uzet nesto drugo uz hesi jer moram se malo igrat i usporedivat.Mentor je savjetovo plagron,na netu bas i nisam naso najbolje recenzije o njima al tu na forumu vidim da ekipi cist ok uspjeva s njim pa nisam bas siguran kaj da radim,ak neko ima bolji prijedlog rado cu ga saslusat,ak ne idemo s plagronom.
Ventilaciju nisam spominjo jer iskreno nemam pojma sta tocno imam (kupio sam polovan growbox) mogu ti samo rec da imam 2 ventilatora srednje velicine sa 3 brzine unutra,mali ventilator promjera 20 cm za dovod svjezeg zraka a kaj se odvoda tice nemam pojma kaj je tocno u toj cijevi al za sad je dobro sluzilo u prvom growu,uz dobar dehumidifier drzim vlagu na 40-50% a mogo bi je spustit i do 30
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Immortal Bitch

Immortal Bitch

Aktivan Član
15.04.2018
159
536
93
Plagron je dobar,Hessi je majka,Ad je vec izmisljanje ali se u jednu ruku i isplati,ja cu ti jos jednom rec posto si pocetnik,da to sto vise pojednostavis,najbolje ces sve znat kad krenes,sto vise uci sam o tom, nemoj cekat da drugi misle za tebe,tako ces najvise naucit.
A za zarulje sa 600w imat ces struje,samo on ce ti vuc oko 300kuna,zavisi sve kakvu struju imas,da li je dvotarifna i na kakvoj si pretplati.Ako imas ventove one crne sto su mal teski i mogu mjenjat brzine,neznam ime tocno sad,oni svi skupa ce ti stotinjak kuna vuc,a ti jso razmisljas o nadogradnji svijetla a po meni je to totalna glupost,600w je sasvim solidna wataza.A ako me vec neces poslusat onda razmisljaj o mjesecnim racuinma iznad 500kuna samo radi pogona.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zoja

Zoja

Aktivan Član
21.02.2018
80
430
53
Ma znam i ja da to sve vuce struje,za sad je prihvatljivo (prvi grow je samo sa zaruljom od 600W i tom postavom koju sam napiso) al kaze mentor da bi mi trebalo za taj prostor 1000W pa sad trazim rijesenje koje nece napravit veliku razliku na racunu
 

Zoja

Aktivan Član
21.02.2018
80
430
53
Pozdrav ljudi,
Kaj da Vam kazem,od pocetka je krenulo sa sranjima. Prvo u grow shopu taman ostali bez zadnje zalihe guanokalonga i nece ga vise ni uzimat. Ok,da bude zanimljivije uz plagron grow uzeo sam i 50L plagron royala pa da vidimo sta kaze...Nakon toga su sjemenke kasnile tjedan dana. Kad su konacno stigle odma su isle u vatu i tam su bile niti 3 cijela dana,a kad sam ih otvorio imo sam kaj vidjet. Korijeni su izasli i to pun k... na svakoj po minimalno 3 cm,vec se poceli savijat ko u spiralu,jedna sjemenka se skoro pa skroz otvorila... Reko jbg ajmo svejedno probat i stavio ja njih u zemlju pa kaj bude. Sve su isle u plagron grow osim LSD3 i Tangie 2. U grow sam dodao jos malo perlita a royal sam ostavio takav kakav je jer mi je izgledo i vise neg ok. To je bilo prije tocno 6 dana. Odma sljedeci dan su izasli LSD3 i phantom og,reko jebeno sad ce i ostale kad ono k... prije 2 dana su se poceli nazirat peyote i tangie2,jucer su izasli,tangie izgleda sjebano a peyote se ne otvara. Jucer se poceo nazirat i lsd2 al isto ne izgleda ni malo obecavajuce. Htio sam stavit par slika da vidite o cem pricam al nekaj me jebe i nemrem uploadat slike s moba.Jucer sam narucio nove sjemenke pa ce sigurno bit nekih izmjena u boxu. Ne znam jel moguce zamolit nekoga od administratora da zatvori ovaj dnevnik pa cu otvorit novi kroz par dana kad se sam sa sobom dogovorim kaj ce tocno bit u growu (dat cu ovima kaj se muce sansu dok ne stignu nove). A ovaj forum zna bit zajeban za snac se pa da ga ne kompliciram jos vise i da dnevnik ovog growa bude ureden i pregledan kolko god je to moguce. Od narucenih sjemenki ima svega po malo tak da su u kosarici lsd,utopia haze,liberty haze,critical kush,bad azz kush i cookies kush.
 
Poslednja izmena: