3xRedP,1xGreF,1xCrsyM-aut,1xCaS-aut(Californian snow auto)*CT600W*1x1x2

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.01.2016
56
51
18
Berlin
:bocni::PRVI GROW :respect:CT 600W-HPS
Pozz ekipa.
Nova sam ovdje od nedavno i pratim forum, dnevnike i ostale zanimljive stvari vezene uz ovu stranicu. :) :love2:
SJEME:
3x Red Posion auto/fem, 1x Grapefruit auto/fem, 1x Crystal M.E,T,H, auto/fem, 1x Critical Sensi Star /Fem i ceka se: Californian Snow auto/fem
OPREMA:
Box: 1 x 1 x 2 = 1m2
Rasvijeta:Prigusnica GreenPower600w, Sylvania growlux 600w HPS+CoolTube 125
Ventilacija: VK125 (355m³/h) Fan Control , alu/prigusna ciijev 127+ 2 pasivna upuha bocno na boxu, Karbonski filter Coco Eco 125.
( vk125fc+alu.c+ct/hps+alu.c+filter+ otvoreni pasivni ulaz)
Mjerna oprema: Therno/Hygro metar, ph metar rucni (kapi), digitalni adapter za paljenje/gasenje lampe.
Zemlja : Plagron Growmix(prvih 2.3 tj. bez gnojenja), posude 6 x 12 lit. (u svaku posudu 10 lit. zemlje)
Gnojivo: Plagron Alga Grow + Vita Race (vege) - Plagron Alga Bloom + Sensation (cvjetanje)

Ukratko o opremi koja ce se koristit..

Molim sve one dobre volje da dobrim savjetima, komentarima, kritikama pomognu da sve bude kako treba .... :) :) ;)
Voli vas: Josipa :rolleyes:

Sjeme danas na klijanje (Jify Coco Peleti 6 kom) pa ce mo vidjet... :) :love2:
 
Poslednja izmena od urednika:

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
Lično mislim da je najbolji i najsigurniji način piknuti seme na pola cm direkt u zemlju, održavti je vlažnom i toplom pod lampom i eto biljčica za 48h. Ne vidim svrhu ovih coco peleta. A ako baš želiš da isklijaš prethodno, onda je i običan ubrus odlično rešenje...ali tvoj je grow pa kako voliš... ;)
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Eno doma imam te coco pelete za klijanje,nikako da ih odradim... al koliko znam,video kod ostalih growera... ok je to :) a inace licno se pridrzavam ovog sto ti je kapetan obrazlozio... ne volim menjat konja koji pobedjuje... ajde sretno i bericetno da bude :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
post: 432442 je napisao(la):
1x Critical sensi Star /Fem
Odlična priprema :thumb:
Jedino što mi 'bode oko' je broj biljki u tome 1m2 te ova Critical sensi Star.
Naime,7 biljki će ti napraviti popriličnu gužvu u boxu a radi ove fotoperidne ćeš to morati prebaciti na 12-12 nakon mjesec dana.
Dalje će ti automatici ići na tome režimu.Može,nije neizvodivo no tu fotoperiodnu ćeš morati na nekakav način trenirati.
Nemaš puno mogućnosti pa bih ti ja savjetovao da ju topiraš par puta u tih mjesec dana.Na taj način ćeš ju malo 'usporiti' ali i raširiti :D
Biti će gužvetina opaka :D
 
Poslednja izmena:
21.01.2016
56
51
18
Berlin
Jucer sjeme stavljenona klijanje u (jiffy coco pelete), ph vode kontroliran oko ph 6,5!** 3x Red Posion auto, 1x Grapefruit auto, 1x Crystal M.E,T.H.auto, 1x Californian Snow auto. ** Na sobnu temperaturu..jedino neznam dal da ih sklonim u mrak? il da budu na svijetlu u dnevnoj sobi...?!
 
21.01.2016
56
51
18
Berlin
Odlična priprema :thumb:
Jedino što mi 'bode oko' je broj biljki u tome 1m2 te ova Critical sensi Star.
Naime,7 biljki će ti napraviti popriličnu gužvu u boxu a radi ove fotoperidne ćeš to morati prebaciti na 12-12 nakon mjesec dana.
Dalje će ti automatici ići na tome režimu.Može,nije neizvodivo no tu fotoperiodnu ćeš morati na nekakav način trenirati.
Nemaš puno mogućnosti pa bih ti ja savjetovao da ju topiraš par puta u tih mjesec dana.Na taj način ćeš ju malo 'usporiti' ali i raširiti :D
Biti će gužvetina opaka :D
Sensi izbacena..tj..nije ni stavljena na klijanje 6 auto/fem iz opisa na pocetku..to je optimalno?!

Cekanje me ubija..proslo 48h od kad su u tim peletima.. Nezz di da ih vise stavim..?! Stavila sam ih u plasticnu posudu i zatvorila ma mracno..sobna temp. Cca 22 c. Ima ko iskustva s tim...?? HELPIC :whato::
 
Poslednja izmena od urednika:
21.01.2016
56
51
18
Berlin
Ko je sad hot :) stavi ti to u box... i dizi nekako vlaznost do 45 :crazyd::gled:
Sta pod pod lampu tj.ct?? Da ih izvadim iz ta plasticne posudice jer su zatvorene unutra..s poklopcem.hermeticki..ono za kolace :) Samo im dva puta dnevno pustim zrak..tsko sam nesto nasla na youtubeu

Zbunjena sam.. Na kojoj bi idealnoj temp i vlagi trebale bit da proklijaju u tim peletima i dal da im dam svjetla il da budu u mraku?? :zvezda::
 
Poslednja izmena od urednika: