4 curke & 4 Hansa by Sensi Star

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - kraj!:respect::thumb::let:

Konacno je dosao kraj i za CBD Nordle. Mislio sam da ce jos neko vrijeme biti pod :sun2:, ali trihomi su rekli da je vrijeme za berbu. Ona je nesto kasnije od ostalih pocela cvjetati, tako da je ona ukupno cvjetala oko 70-75 dana. Zadnja 3 zalijevanja samo voda i odradjen je flush.
S obzirom na temperature vani malo se zadnjih par dana "nakostrijesila" jer joj je bilo vruce. Mogao sam je jace lolipopati, al jos imam strah od toga.:vozdra::D:D:D Ona je najmanja od svih, ali su topovi fino popunjeni.

cbd nordle.jpg cbd nordle1.jpg susenje 1.jpg susenje.jpg


To je to ekipa....do iduceg dnevnika...pozdravljam.:wave::wave::wave:

:respect::vutra::respect:
 
Poslednja izmena:

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Zaboravio napisati manji osvrt na strainove...

Kosher Kush - ne trazi puno nutrijenata, jednostavna za trimanje, kolicina cvjetova je neka sredina, kod prebacivanja na 12/12 rezim svjetla stretch je za vise od duplo od visine biljke u vege

LSD - nije osjetljiva na nutrijente, takodjer ih ne trazi puno, stretcha se za duplo od visine u vegi, dala je kolicinski najvise (430 grama)

Sensi Star - trazi dosta nutijenata, ne stretcha se puno, brzo je gotova sa cvjetanjem

CBD Nordle - malo je osjetljiva na nutrijente na pocetku, u cvjetanju je opet obrnuto, stratch je vrlo mali, najteza za trimanje jer ima puno malih listova
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
To je to,krajnji rezultat:thumb:Dokaz da uz volju i edukaciju svatko sebi moze napraviti lijek.
:respect::clap::
 
Poslednja izmena: