4 curke & 4 Hansa by Sensi Star

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Sretno!!!
Zanimljivo pratim :popcorn:: 4X4 box 4X4 Hans vs Girls

EDIT: ups sad video da su 7Curke a Hansa 4ro ako i to je dobar soodnos lepa genetika , posto vidim da se navija ja navijam za LSD -strain :) IDEMOOOO!!!!
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Pozdrav Vutra ekipi, vrijeme je za UPDATE - 13 dan

U 1.5 litarskim potovima su bile do danas popodne kada sam ih presadio u 25 l potove jer su lagano stale sa rastom zbog premalih potova. Korijen je fino bio razvijen po dnu pota i vidjelo se da trazi jos mjesta.

Odluka je pala da ostaju - Sensi Star, Kosher Kush, LSD i CBD Nordle (u pricuvi u malim potovima jos koji dan sam ostavio Blue Cheese i jos jedan Sensi Star da se nadju ako vidim da je negdje zapelo prilikom presadjivanja).

U malim potovima su jednom dobile Bactrex i svako zalijevanje (cca. svaka 4 dana) Root Juice bez korekcije vode. Vlaga je od 30-50 posto. Ne dizem je rucnicima, ovlazivacem i sl. jer koliko vidim biljke se ne bune pa vlagu skoro vise ni ne gledam.:D Temperatura 19 noc, 23-24 dan.

Kod presadjivanja u vece potove stavio sam Mikorizu u rupu gdje ce ici korijen biljke, ubacio biljke i zalio sa mjesavinom Bactrexa, Root Juica i Acti Vere.

To je za sada to. Sad pricekam koji dan da se malo oporave od presadjivanja, a onda na red dolazi topiranje - 4 kat se lagano nadzire.:D

Sve zajedno u boxu
zajednicka.jpg
zajenicka hansovi.jpg

zajenicka hansovi.jpg

zajednicka odozgo.jpg

Sensi Star

sensi star.jpg

LSD
lsd.jpg

Kosher Kush
kosher kush.jpg

CBD Nordle
cbd nordle.jpg

Sensi Star i Blue Cheese u malim potovima
sensi star blue cheese.jpg


Zivjela nama nasa :vutra::respect: