4 curke & 4 Hansa by Sensi Star

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Fino fino :D
Ja sam topirao bio orange budove 4. nodu i mogu ti reći da sam bolje rezultate imao kad sam topirao 6. kat i odrezao dvije najniže grane. Tako bočne grane na biljkama budu ujednačenije i bez puno rastezanja sve grane dođu na istu razinu.
:respect:
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE topiranje - 17 dan

Dosao je dan da ih skratim za glavu. Topiran 4 kat.:D:D:D
topirani lsd krupno.jpg


Presadjivanje su super podnjele, pocele rasti vec iduci dan. Ocigledno im je kombinacija Mikorize, Bactrexa, Roota i Acti Vere bila cisti boost. :)

Topirane su veceras i svaka je zalivena (zalijevam trenutno svaka 4 dana) sa cca. 3 litre vode sa Rootom (2 ml na litru vode). Stelao sam PH na 6.5 jer mi je voda (odstajala pola sata) sa Rootom bila 7.2.

Temperatura nocna 19-20 stupnjeva, dan 22-24 stupnjeva. Vlaga od 35 do 55 posto. Hansovi na 35 cm od vrha biljaka.

Zajednicka
zajednicka siroka.jpg zajednicka sa hansovima.jpg

LSD
topirani lsd.jpg

Sensi Star
topirani sensi star.jpg

Kosher Kush
topirani kosher kush.jpg

CBD Nordle
topirani cbd nordle.jpg


:vutra::wave:
 
Poslednja izmena:

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - 23 dan

Pozdrav Vutra ekipi :respect:,


Nemam nista puno za napisati....zadnji puta zalivene kod zadnjeg updatea (27.2, pise sve u postu prije). LED ne grije toliko pa se ni zemlja ne susi prebrzo, tako da su trenutno na rezimu zalijevanja svakih 7-10 dana. Pustam zemlju da se skroz posusi, pa ide onda voda i gnojivo.

Iduce zalijevanje za cca.2 dana planiram uz Root ubaciti i Acti Veru, Bio Heaven i Alg A Mic (to sam dodatno kupio) stimulatore rasta. Bio Grow i Fish Mix jos ne dobivaju.

Sensi Star i Blue Cheese su jos zive, i koliko vidim nista im ne fali. Njih zalijem kad je zemlja suha ko barut sa vodom i Rootom.:D Cak sam malu Sensi Star topirao. :p

Temperatura noc 20, dan 23-24. Vlaga noc oko 50 posto, dan 35-45 posto. Hansovi su i dalje na 35 cm od vrhova.

Zajedno u boxu
zajednicka22.jpg

LSD
lsd22.jpg

Kosher Kush
kosher kush 22.jpg

Sensi Star
sensi star 22.jpg

CBD Nordle
cbd nordle 22.jpg

Male Sensi Star i Blue Cheese u 1.5 L potovima :D
sesi star i blue cheese 22.jpg

:wave::respect::wave::vutra:
 
Poslednja izmena:

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ne planiram....ustvari ni sam ne znam. Zao mi ih je baciti, a razmisljam si da ih nekako drzim u vegetaciji pa ih kasnije presadim u outdoor. Al cini mi se da ce biti prerano da ih presadjujem van jer jos nije vrijeme za out (kraj 3 mj. ako izdrze).