4 curke & 4 Hansa by Sensi Star

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Frende..sto ove dvije ljepotice ne stavis u one platnene posude koje se mogu prilagodavati prostoru,savitljivi su i pustis ih do kraja.Sest biljaka ispod cetri Hansa ce biti bas po mjeri.Taman oko 120 w po biljci...Za ljek je..nema stednje i bacanja;)
A biljke zude za vecim potovima,hoce da puknu:)
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - 31 dan

Pozdrav Vutra ekipi :respect:

Nista specijalno se ne dogadja, sve ide po planu. Rastu, i koliko vidim zasad se ne bune da im nesto ne pase. Lijepe, zelene i zdrave.:)
Zalijevam ih zasad svakih cca.6 dana (6.3. su dobile 4 ml Roota, 2 ml Acti Vere, 2 ml Alg A Mica i 2 ml Bio Heavena).

Prije 5 dana su drugi puta topirane. LSD raste ko luda pa sam nju malo privezao da je izjednacim sa ostalima. CBD Nordle i Kosher Kush su takodjer dobile lagano zatezanje prema dolje, ali vise zbog toga da dam vise svjetla glavnim buducim topovima. Sensi Star nisam dirao zasad - salata samo takva.:D


Planiram ih ostaviti jos 5-10 dana u vegi pa onda prebacujem na 12/12.

Prije dva dana (11.3) sam im po prvi puta dao Bio Grow (1 ml na litru vode) cisto da ih lagano pripremim za cvjetanje, jer poucen zadnjim growom vole posisati dusik u prva dva tjedna nakon prebacivanja na cvjetanje. Uz Grow su dobile 4 ml Roota, 3 ml Alg A Mica, 2 ml Bio Heawena, 3 ml Acti Vere. Piju otprilike 3.5 litre vode svaka, ali sam primjetio da to ide polako prema 4 litre. PH vode ne korigiram jer vidim da ne traze nikakvu korekciju. Jednom sam korigirao kada je isao samo Root.

Skinuo sam im par donjih listova jer mi je bilo nespretno zaljevati, a tako i onako bi ti listovi isli dolje. Temperatura je 21-24 dan, 18-20 noc, ovisno kakva je temperatura vani. Vlaga 45-60 posto.

One malecke u 1.5 L potovima su i dalje na zivotu. Malo se bune jer im fali mjesta. Mama me nagovara da tu "bonsai travu" dam njoj za ukrasno cvijece. :D:D:D Mozda tako i bude pa neka ih ona drzi na suncu, pa kasnije, kada bude vrijeme, presadim ih van.
:D:D:D

Bonsai Sensi Star
mali sensi star.jpg mali sensi star1.jpg

Bonsai Blue Cheese
blue cheese.jpg blue cheese1.jpg

Zajedno (lijevo Blue Cheese - desno Sensi Star)
bc ss.jpg

Evo i ostale cetiri

Zajedno u boxu (gore lijevo CBD Nordle, gore desno Sensi Star, dolje lijevo Kosher Kush, dolje desno LSD)
zajednicka.jpg zajednicka sa hansovima.jpg

Sensi Star
sensi star.jpg

CBD Nordle
cbd nordle.jpg

Kosher Kush
kosher kush odozgo.jpg dolje kosher kush.jpg

LSD
lsd.jpg lsd doljejpg.jpg

Topirane grane drugi put (LSD)
topirani lsd.jpg

:joint::vutra::joint::wave:
 
Poslednja izmena:

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
@Himalaya Gold

Usmjereni su pola na biljke pola na pod. Ostalo mi je tako kada su bile male jer nisam htio da direktno sav "vjetar" puse po njima. Al i ovako imaju dovoljno vjetra da se lagano njisu grane pa nisam puno dirao. :D

Kasnije cu ih podici, al zasad ostaje tako kako je.;)
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Po cemu se vidi da im fali zraka? (da jos nesto novo naucim);)

P.S.
Mislis na CBD Nordle i Sensi Star na onih par lagano "smezuranih" listova?
 
Poslednja izmena:

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - 36 dan (vege) 1 dan 12/12

Veliki pozdrav vutra ekipi, vrijeme je za update.:respect:

Curke su sinoc prebacene na cvjetanje, odnosno rezim svjetla 12/12. Hansovi prebaceni na "flower mode".:thumb:


Nazalost, doslovno pred sam kraj vege, dogodio mi se problem CBD Nordleom.:( Zadnje zalijevanje su sve curke dobile 4 ml Roota, 2 ml Bio Heavena, 3 ml Acti Vere, 1 ml Alg A Mica, a CBD Nordle i ekstra 1 ml Fish Mixa jer sam mislio na nesto svjetlije listove da joj fali dusika.
Medjutim tu je bio zayeb, veeeliki zajeb. Taj strain ima nesto svjetlije listove (skuzio naknadno googlajuci) i izgleda da je jaaako osjetljiv na pregnojavanje, pa sa je nazalost skurio dusikom (nije PH problem kako se pretpostavljalo)


https://www.vutra.org/threads/ako-imate-problem-ovdje-možete-pitati-iskusnije-članove-za-pomoć.11083/page-449

Sva se vrlo brzo odigralo pa je od pocetka do kraja ovakvog stanja proslo manje od 48 sati, ali popravka nazalost nema. Flush je napravljen, ali nayebali su fan listovi, al sta je tu je, uci se na greskama. Ne moram reci da sam ljut i jadan jer sam stvarno pazio kroz cijeli vege da bude sve okej i onda ovako, pred kraj vege mi se ovo dogodi.

Slijedece zalijevanje sve 4 dobivaju samo vodu (korigiranu), a dalje cemo vidjet.

"Skureni" CBD Nordle
cbd skureni2.jpg

cbd listovi.jpg cbd listovi1.jpg cbd listovi2.jpg cbd listovi3.jpg


Kosher Kush je takodjer napucan dusikom i zato zadnje zalijvanje niti jedna nije dobila dusik osim sirote CBD Nordle. Da sam svima stavio Grow (dusik) kako sam planirao sve bi nayebale.

Iskreno ne znam od kud toliko dusika kad su samo jednom dobile Grow. Moguce da je Bactrex od BioTabsa napravio svoje, pa bi bilo bolje da uopce nisam stavljao niti jednom Grow (dusik), a cini mi se ni Bio Heaven koji isto ima nesto dusika.

Uglavnom ako netko planira saditi CBD Nordle, jako, jakoo pazljivo sa dusikom!!!

Temperatura 19 noc, 22 dan. Vlaga 50-60 posto.

Jucer ispuh spojen kroz prozor (roletu), vlaga 45-50 posto, u flower modeu temperatura 24 stupnja.

Snimio sam ih veceras prije paljenja svjetla.

Zajednicka (dolje lijevo CBD Nordle, dolje desno LSD, gore lijevo Kosher Kush, gore desno Sensi Star)
zajednicka.jpg

LSD je ludilo kako raste (da ju nisam LST-om savijao bila bi vec visoka garant preko pola metra)
lsd.jpg

Kosher Kush
kosher k.jpg

Sensi Star (nju jedinu nisam "vezao")
sensi star.jpg


:vutra::wave:
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Iskreno mislim da se CBD nece oporaviti i da ce urod biti dosta manji zbog ovog zayeba.:( A i Kosher Kush mi se nekako kilavi.
Sad neka se stretch-aju pa cemo vidjet dalje...
 
07.03.2015
146
159
43
39
Citam tvoj update iz e-maila i kazem "Ne verujem da je tolliko uebo stvar"
Otvorim ovde i pogledam... Ma daj covece, imaces do 5 grama razlike u finalu, mozda :)
Bez sikiracije i samo jako!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star