4 curke & 4 Hansa by Sensi Star

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - 96 dana ukupno - 62 na 12/12

Pozdrav Vutra ekipi!:respect:

Long time no see...:D:D:D Sa vremenom sam po obicaju nikako, pa i dnevnik kaska., ali nista pametno se ne dogadja osim sto se cure debljaju i blize se svome kraju.

Vodu sa hranom dobivaju svaka 3-4-5 dana, kako koja. od zadnjeg updejta dobivaju po 3 ml Blooma , 3 ml Heavena, 2 ml Top Maxa, 2 ml Acti Vere i koji puta izmedju dobiju samo cistu vodu.
Grow stavljam po potrebi ako vidim da kojoj fali, a to je vecinom Sensi Star. Kosher Kush zadnjih mjesec dana grow nije vidio jer mu ne treba.
Napravio sam jedan zayeb jer sam zbog opce strke i manjka vremena u privatnom zivotu krivo racunao kada ce mi zavrsiti pojednine biljke pa sam im davao premalo Blooma i Top Maxa i Heavena zadnjih tjedan dva. Top Maxa je trebalo 4 ml na litru, Blooma takodjer 4 ml i 5 ml Heavena. A sad sta je tu je. Prva ce zavrsiti Sensi star kroz 10 do 14 dana. Ostale cu od sada pumpati sa hranom max. Nakon Sensi Stara mislim da ce Kosher i LSD jednako zavrsiti, dok je CBD Nordle jos minimalno 20 dana do kraja, a mozda koji dan i vise.


Temperatura noc 21, dan 24, vlaga 50-60 posto.

Evo fotki pa da malo slinite....:drull::drull::drull::D:D:D

Zajednicka (raspored biljaka je isti kao i u zadnjem updejtu)
zajednicka gore.jpg zajednicka gore 1.jpg zajednicka dolje.jpg

Sensi Star - na samom je kraju, veceras provjeravam trihome i odlucujem jel ide jedno max gnojenje ili voda, pa onda za par dana flush

sensi krupno 1.jpg sensi krupno 2.jpg sensi krupno 3.jpg sensi krupno 4.jpg sensi krupno 5.jpg sensi krupno.jpg

LSD - ona se jos treba podebljati, pije vodu ko luda svaka 3 dana, zavrsava za cca. 14-do 20 dana
lsd.jpg

Kosher Kush - mislio sam da ce se kod nje, s obzirom na veeeliki inter noodalni razmak malo bolje popuniti topovi, ali izgleda nista od toga - zavrsava tu negdje kada i LSD mozda koji dan prije, malo sam razocaran prinosom, ali se nadam kvaliteti

kosher.jpg kosher1.jpg kosher2.jpg kosher3.jpg kosher4.jpg kosher5.jpg kosher6.jpg kosher7.jpg

CBD Nordle - ova me ugodno iznenadila jer je na pocetku bila nekako "osjetljiva", pa ti svjetliji listovi, pa ovo pa ono, ali na kraju je dobila finu boju i lijepo pocela pumpati cvjetove
cbd.jpg cbd krupno.jpg


Dragi svi, sledeci updejt je vjerojatno hervest Sensi Star.:makaze::wave:

Zivjeli vi meni, i zivjela nama nasa draga :vutra::respect:
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
@L0oD legendo

Nije mi vrag dao mira pa sam isao bacit pogled na trihome...:D..situacija je slijedeca

- Sensi Star skoro svi mutni jos nema smedjih
- Kosher Kush - vecina mutnih, ali i dosta pola-pola, smedjih nema

Sve ide u ulje, pa sam planirao veceras Kosherici bubnut max dozu gnojiva (Bloom, Top Max, Heaven, ActiVera) - nakon toga ili jos jednom voda ili flush i onda branje

Za Sensi se dvoumim sad sta da napravim - samo voda veceras pa nakon 4 dana flush i kad se zemlja posusi branje ili?

Slobodno svi dajte kakav savjet. Tnx svima.:respect:

Ma zao mi je sto nisam prije bubao max doze. Zena bolesna, pa trci skaci oko nje, pa doktori, pa lijekovi, posao....ma ne mogu na sto strana, pa su mi se od svega toga pomjesale tablice gnojenja.:fuck::(

EDIT: Imam onaj GIB-ov mikroskop i ako se s njim udari negdje prestane radit svjetlo. I to mi se sad dogodi, udarim slucajno u stol i rikne zaruljica. To mi je vec treci. Sva sreca da sam trihome prije pogledao.
:objesen:
Dajte kakav savjet za neki bolji mikroskop.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri