4 tjedna- dali je moguce?

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hesi Canna iGrow Mills Nutrients
14.05.2007
3
0
0
35
Na Nizozemskoj banki "Kcbrains" sam uzeo sjemena od vrste MANGO!
Upotrebljavam jednu sijalicu od 600w HPS! Poslije 30 dana, 24h svijetla, promjenio sam na 12/12 dan/noc! Poslije 14 dana obracuno sam da moram ubrazati to nekako i zato sam smanjio na 11h dana i 13h noci! I sada poslije 30 dana cvijetanja izgleda vrlo gotovo! Odprilike 85% od bjeli dlaka su smedje ili crvenkaste boje! Kako je to moguce? To bi jos trebalo 12-20 dana cvijetanja! Nije se valjda toliko moglo ubzati radi jednog sata manje dana?

Molim komentare od nekog sa iskustvom, spekulacija imam i sam dosta!
Stvarno me zanima sta je bila greska- cini mi se da cu puno izgubit na tezini...

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

25.01.2007
44
11
0
To sto su dlacice (pistils) promijenili boju nista ne znaci. Biljka ti nikako ne moze biti zrela nakon 4 tjedna. Najmanje je 6. To sa bojom dlacica je neprecizno, da bi znao da li je biljka zrela ili ne, moras pod mikroskopom gledati boju kristalcica na cvjetovima. Imas na forumu o tome. Ali i po cvjetovima vidim da si ih skinuo mjesec dana ranije.

SLO-Era

Urednik
Grow Support
24.10.2004
1.819
480
108
46
Istina, da MANGO završava dosta brzo i može biti uistinu gotov u 6-7, sedmica/tjedana cvetanja.Na težini nisi previse izgubijo radi toga.Ako želite biljke sa večim urodom onda morate davati malo veče saksije/posude i pustiti ih da se razviju u vegetativnoj fazi nekoliko duže-posebno važi to za biljke koje imaju vise indice u sebi!!!

Sta računas za dane cvetanja?