4 x Critical +2.0 & 1 x Cream Caramel // malo LEDa puno HPSa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Odlucio sam da necu radit flush jer da sam ga radio u boxu bila bi to borba, a da sam ih vadio van morao bi rezat mrezu i mislim da bi mi pola grana puklo jer su i ovak pijane i zavezane sa svih strana :)
Poslje 40og dana ih vise nisam mogao kontrolirat.. cc je vec sad prerasao i reflektor :)
Zadnjih 2 tjedna je samo na vodi..a za koji dan pod noz.
45-50 dana u papirima, a ja sam daleko preko toga i nema skoro uopce smedih trihoma...
Edit:
Neznam jel sam spomenuo negdje... ph nisam nikad korigirao. jednom sam u polovici cvjetanja izmjerio run off, bio je 6.2 a i to je upitno kolko mi je ph metar kalibriran..
 
Poslednja izmena:

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Ma ovo je super svaka cast na dokumentaciji:thumb: :respect: :thumb:
Sad samo cekamo škarice na djelu..
Imam pitanje..Zakaj ne koristis tipa melasu za zaljevanje prije kraja jednom ? Prirodna je i ima puno hranjivih tvari te poboljsava okus koliko sam cuo? Ne vjerujes u to ili ima nekih negativnih strana ili nemas pri ruci?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Melasu sam dosad koristio samo za ribiciju :) znam da ju neki koriste i u zaljevanju prije kraja.. probat cu jednom sigurno, al ovaj put ne.
Koristio sam samo hesijev paket.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Corleonev

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Blizi se kraj, ostalo ih je 4 u bosku. Jednu sam cvaknuo...po onome sto sam probao nije lose. :)
Nisam ih htio sve, cekam da jos trihomi posmedje... sad je negdje oko 40/60 u korist mljecnih..tak sam nekak i htio.. cini se da ovu noc idu sve pod noz.. cream caramel bi trebao jos ostaviti jer nije to jos gotovo, al vidjet cu jos za to kakve cu biti volje. :rasta:
20161215_235203.jpg
20161215_235535.jpg
Ovo je jedan critical kojeg sam :objesen:... neznam kolko ima, imam jos i u kutiji jedan dio.. uglavnom dosta je izaslo cini mi se...sutra vec ide na kjuranje.
Uz bolju pripremu zemlje (samo pot h bez icega), drugaciji/bolji trening i jos par sitnica dalo bi se tu jos puno navuci... ovo je ono osnovno.. ali i s tim sam prezadovoljan, ono cu ostavit za neki drugi put...
20161216_000110.jpg
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
K R A J
Evo konacno sam sve priveo kraju, 100+ dana mi je trebalo da sve odradim... puno zvuci al nekako mi je brzo proslo :)
DSCN0004.JPG
DSCN0005.JPG
DSCN0003.JPG

Na kraju je i ispalo preko g/w suhoga, sve u svemu zadovoljan sam jako. Mislim da sad idem ponovo sa istim sortama da bi islo i preko 800g, mozda grijesim, al gotovo sam siguran.;) Nebitno, kao sto sam i rekao s ovim sam prezadovoljan..
Smoke report nema smisla jos pisati, cinjenica je da fino udara i za sad mi ima finiji okus dok pusim od svih koje sam do sad uzgojio, neznam jel s tim ima veze sto sam se prebacio s plantele na hesi....
Posto jos imam materijala i od prosli put i sad je ispalo dosta, vjerojatno cu jedan dio za ulje i dio u hash, nisam nikad to radio pa da probam i to...
DSCN0010.JPG
DSCN0013.JPG

I charas, najomiljeniji dio svakog growa... ufff stvarno obozavam to, mislio sam ga sacuvat za Bozic il Novu al bit ce to tesko jako :)
20161217_073251.jpg
To bi bilo to prijateljci moji, budite mi sretni i veseli do neke druge prigode... :respect::vutra:
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Iskreno, bio bi razocaran da sa ovim Criticalom nisam probio tih g/w. Vec se u ranoj fazi cvjetanja vidlo da ide prema tome jer su se stvarno pumpali ko sasavi... al opet s druge strane imao sam i par propusta tokom growa, odnosno neke stvari bi sad malo drugacije napravio..
Al to i jesu cari growanja jer svaki grow je nova skola i uvijek se nauci nesto novo. :joint:
I da, hvala Stipe na pohvalama, ugodno je to cuti od takvog masjstora. ;)
edit:
hehe, sad vidim da sam dobio promaknuce, visi cin.. hvala jos jednom :joint2::wave:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
02.07.2015
147
158
43
Bravo majstore.
Zaslužen viši čin u potpunosti. :clap::

20161217_073251-jpg.122482


Ajde molim te objasni mi šta ti je ovo?
Nov sam još u svemu ovome i ovo vidim prvi put.
Hvala...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
To ti je ono kad trimas biljke i ona smola koja ti ostaje po rukama, to je charas... to je ustvari hash dobiven na takav nacin. Indijski je naziv.
Ja je gulim sa skalperom sa koze (nikad se nisam porezao do ovaj put :) ) i onda napravim takvu kuglicu...
evo jedan video:
 
Poslednja izmena: