4 x regular Blue Dwarf (daneseeds.dk) LED grow by Aleksandar Veliki

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.01.2016
12
57
13
Terra Magica
Još jednom pozdrav svima. Uzgajam za izradu (prvo) sjemenki pa onda (ulja).
Dakle ideja je iz prvog growa dobiti čim više sjemenki, vrlo vjerojatno ću raditi dosta jak LST na biljkama jer želim da ostanu malene. Nakon ovog growa (nadam se uspješnog) trebao bih imati dovoljno sjemenki da mogu svakih mjesec dana staviti 4 na klijanje i ubijati muške.

Ovu genetiku sam nabavio po preporuci jedne članice koja je od te iste genetike radila ulje za svog bolesnog oca koje mu je pomoglo.

fotografija 1.JPG
Box (za ovaj grow je minimalni) 60 x 60 x 60, prerađen stari ormar. Oblijepio sam ga termo izolacijom za radijatore koja ima foliju od mylara sa jedne a stiropor sa druge strane. Obzirom da se "box" nalazi u prostoriji u kojoj je izrazito hladno, ta inzulacija od stiropora pomaže.
fotografija 6.jpg
U gornjem desnom kutu boxa (koji se na fotografiji ne vidi) je 100w grijač sa ebay-a. Spojen je na timer tako da je upaljen 15 minuta svakih sat vremena. U takvom režimu temperatura boxa fluktuira između 21.3 i 24.7.

fotografija 2.JPG
Iako sam pročitao kako se automatike ne bi trebalo presađivati, moja "mentorica" mi je rekla da mogu slobodno obzirom da ih želim malene i nemam mjesta. Tako da sam za sada pripremio malene vazice za presadnice. U kojima će biti dok ne pokažu spol, čim se to dogodi ona bolja biljka oba spola, dakle 1 muška i 1 ženska (nadam se) će biti prebačene u malo veće vaze a dvije ostale će biti poklonjene nekome ili ukoliko šator stigne do tada, idu na cvjetanje samostalno (u slučaju da budu ženke).

fotografija 3.JPG
fotografija 4.JPG
fotografija 5.JPG
Genetika je Blue Dwarf (Auto), ubačene u vodu (5.9)ph i stavljene u box (uz ugašenu lampu) i upaljen grijač. Sutra prebacujem u vlažnu papirnatu maramicu i kad puste korijen idu u kokos.

Medij za uzgoj je kako sam gore napisao - kokosova vlakna u kojima ima nešto malo perlita i hydrotona (mix koji upotrebljava i moja "mentorica") koja mi je uostalom i donirala svu opremu za ovaj grow, gnojiva su atami b'cuzz a i b.

Ukoliko sam nešto zaboravio, moje isprike.

Do sljedećeg updatea, peace! :)

DODATAK (hvala @Smells, @klarica ) zaboravih napisati. LED panel je Mars Hydro, kill-a-watt pokazuje da troši 240W, full spektar.
 
Poslednja izmena od urednika:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Sretan grow.. Nesto me zbunjuje ovdje pa da budemo cisti.. Dakle ako imas regular sjeme kako mozes ocekivat da ce ti pokazat spol na 24/0 rezimu? :cool: