HID/HPS 40 x 40, domace sjeme, PotH, HPS 70 W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
To je onda druga prica. Cisto da znas ako se pojave fleke od cega je :) Lijepo ti to guras, da ne mislis da ja hocu sad nesto pokvariti :) Samo pozitiva! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pikacu

Pikacu

Aktivan Član
31.03.2022
134
785
93
20220424_075920.jpg
Evo nisu sprzeni listovi,biljka bila 8dana na 16/8 i sad je 16 dana na 12/12jos nije spol pokazala...malo sam ju spigal,napravio kukicu od žice i dolje u stiropor zabio,baca vrhice neveliko..Jel moguće da su obje ženske negdje sam čital da muške prije spol pokažu? Korjen se brutalno razvija pogledom dole kroz rupicu za odvodnju i već ide van bijeli je debeli i ima dlačice,prezdravo izgleda..i jel treba sativama duže da pokažu spol jer brijem da je sativa,zbog veličine majke iz koje sam sjeme izvadio.Napet sam ko puška zbog spola svako jutro pred gašenje tražim dlačice i nigdje ih nema al nema ni jaja heh..
 

Pikacu

Aktivan Član
31.03.2022
134
785
93
Diste ekipaa evo sretne vjestii ova lijeva je curica,jučer ko da sam vidio dlačicu pa mi nestala a danas se jasno vidi,desna još ništa
Odma sam ih zalijal s plantellom cvet makar su lijepo tamno zelene i ne pokazuju da su gladne..nezz kj mi je sa tajmerom na početku growa sam nariktal da mi se u 8 navečer pale a u 8 ujutro gase svjetla i odem sad u 10svjetli i kao ima još pol sata...Možda nije bilo struje nekad pa se promijenilo vrijeme paljenja?

Screenshot_20220426-103201_Gallery.jpg
20220426_100736.jpg
 

Pikacu

Aktivan Član
31.03.2022
134
785
93
Tnx,kj misliš da će još puno rast? Ima mjesta još dosta da ih rastegnem mislim da ću taman popunit box s njima pa da još narastu i 20/30%,sve donje grane sam potrgao kj su u sjeni ocu par lijepih i masnih hedicaa,iduće zaljevanje idu 2 čepića plantelle cvijet na pola l vode,nikak da izracunam kolko se dozira,prošlo zaljevanje su 1 čepić primile super valjda nebum zeznul sa 2,da se razumijemo ne onaj dozator nego čepić kj se sarafi na bocu..nezz kolko ide u njega nes sitno
Počeo sam skupljati koru od banane pa ću ju posusit pa zblendat i nju dodavati pred kraj cvjetanja i u zemlju i u vodu umjesto plantelle.Jel radio tko tak na forumu?ee da imam još jedno važno pitanje.. Ovo je def trava kj udara? Zasral sam se da nije možda oprašeno industrijskom ahahh
 
Poslednja izmena:

theGanjaMan

Aktivan Član
22.11.2020
83
1.396
133
mislim da ce ti se sigurno još poduplat od ovoga,tako da vezi ti njih dole i nepustaj da se uzdižu dok ih nemas vise gdje privezati. ako si ih gnojio prošlo ovo iduce izostavi i slobodno litru vode svakoj daj. za bananu sam nekad nes davno cuo ali mislim da se bezbeze ides zezati s time. sjemenke ako su iz vutre sto je pucala, pucati ce i ovo. mala vjerojatnost da ju je industriska oprasila. tako da nemas brige oko toga.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pikacu

Pikacu

Aktivan Član
31.03.2022
134
785
93
pozz evo jedna slikica naprednije,biljke piju ko velike sutra moram zalit sa 1l vode...Stiže toplije vrijeme i polako bi mi trebala bolja ventilacija.Koji vent preporucate da je malo jači od ovog pc da stavim na ispuh?I di se može nabavit u hr?uglavnom u kojim trgovinama da potražim i za kj se koriste,do sad sam vidio samo jake kupaonske i kuhinjske. 20220504_202402.jpg
 

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.753
10.023
358
Za kupaonice, fi 100, za taj prostor bi trebao biti dovoljan. Al kontam da tebi problem pravi ta polica od stakla. Stavi neku šupljikavu, ili na dvije daskice staviš potove. I na dno friza neki vent da puše prema vrhu. Ovako ti je gornji dio izolovan od doljnjeg. Nema dovoljno svježeg zraka, biljke ne mogu da dišu.
 

Pikacu

Aktivan Član
31.03.2022
134
785
93
Evo stavio resetku neku umjesto stakla dolje o tome sam razmišljal da bi bilo dobro al je bilo jedno 5cm lufta kad se vrata zatvore i izignoriro sam si to u glavi..Jučer zalio sa 1l vode svaku,skoro sve popile par kapi iscurilo..I odmaknuo sam za 5 cm vise biljku od svjetla.Iduci put papicaa ahhah dosadno mi zaljevat s vodom,il flush da napravim dok pišem ovo u chatu se spominje pa sam se i na to naložio ahahh.Ova desna kasni 5 dana ravno tak ću i racunat cvjetanje lijeva 1.5 desna 5.5 počela
Kj mislite jel bude za zapaliti?
20220506_070444.jpg
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Infinity

theGanjaMan

Aktivan Član
22.11.2020
83
1.396
133
od koliko litara si ti te teglice? i koliko cesto zaljevas? trebali bi listovi malo da se uzdignu gore. flush nemoras raditi sve do jedno 10ak dana prije branja ako nema nekih problema koji bi ga zahtjevali prije.. nesti dima ce svakako biti. probaj jedino malo te grane dovedi u jednaku visinu da dobije jednako svijetla po svima, ja bi ove sto ce biti punijne vukao sto blize hps-u je moguće. i nevidim neki vent za mjesanje zraka u boxu, bi bilo dobro sad kad krece cvijetanje da ubacis,da nebi pljesan se pojavila. i ova teglica s vodom ako se ti sluzi za dizanje vlage to ukloni slobodno,u cvjetanju bi je trbao drzati ispod 40%
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Pikacu

Pikacu

Aktivan Član
31.03.2022
134
785
93
Ma ta tegla je tu već mj dana od početka growa i jedva je pola isparilo..Budem ju maknuo..Ovo je najbolje kak sam ih mogu rqzvuc inace jedna drugoj sjenu radi,bio sam ih izvadio razvuko i nisam ih mogo vratit u box ahahah kj je najjače desna mi se toliko strecala da sam ju stavio utor niže i s tim je u koso i 3cm niže od lijeve..Tegle su 5l valjda zaljevam sve češće do sad sam sa pola litre 2 put tjedno a jučer sam s litrom kao što si rekao poslušao sam te pa kad se posuši u ponedjeljak vjerojatno ide gnojivo...Da baš je to i meni cudno bilo jučer kad sam zaljeval zabb sam slikat i reko aj budem dns ujutro ih prikazal u punom svjetlu kad ono još uvjek su malo obješene,temp bila 20°pri korjenu znači noćas je bilo dosta hladno možda zbog toga
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.753
10.023
358
Uduplo si količinu vode, mora malo oborit listove. Doći će sebi za dan-dva. Gnjojivo polako, prvo trećinu doze. I svakako slikaj bez svjetla, da znamo pravu boju lišća.
 

Pikacu

Aktivan Član
31.03.2022
134
785
93
Ako 1l plantelle ide na 70l vode onda ide 10ml na 7l vode?Inače su ful tamno zelene al neka papaju da mi budu debelee,jesam dobro izračunal dozu?
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Poslednja izmena:

Pikacu

Aktivan Član
31.03.2022
134
785
93
Zeznuo sam 500ml je za 70l,dobro da sam vas iso pitat znaci dat ću im idući put 25ml na 4l i svakoj po pola..