400 W Domacica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
23-ci dan 12/12


za sada je sve ok...Zalivao sam ih pre par dana snegom. Ok mu je ph,ali stalno je bilo nekih necistoca u njemu,tako da i nisam bas zadovoljan. Jedino sto je lakse koriscenje...
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Scrog sam morao zbog visine,inace nisam mislio na sve pa mi malo komplikovano neke stvari odraditi,ali sledeci put bice bolje. Ovo ce mi biti jedna lepa skola. Za prvi put sam veoma zadovoljan,jedino ovo cekanje jos da izvezbam...
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Sad secnuh jedan malecki sporedni hedic sa jedne biljoze...pun je kristala ali jos uvek mali+brzo susenje,tako da cisto sumnjam da ce nesto raditi,ali eto makar miris da osetim da me zelja mine:spliff:
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Znaci sreca moja sto sam skrt sa djubrivom...salim se
Pusiti djbrivo ili djubre pitanje je sad?

edit
Mrzelo me sinoc da objasnjavam jer mi se vec oci sklapale.Ove 2 bilke sto su mi ispod mreze ne diram i one su te od kojih najvise i ocekujem. Pored te 2 imam jos manjih biljoza koje su zbog ne zavrsenog veg box-a isto krenule sa cvetanjem. Osim jedne koja je duze u kanti od 5L ostale su relativno skoro presadjivane (one koje su bile u casama su presadjene u flase od 2L,a one koje su bile u flasama su prebacene u kante od 5L). Te biljke nisu jos djubrene i sa njih sam skinuo mali hedic za probu,jer mi one nisu toliko bitne...tu su cisto da popune prostor,a ako nesto od njih bude jos bolje.
Inace i ovako ne nadjubrena nema nikakav ukus ni miris,a ni rad,tako da cu sa cupkanjem jos pricekati...
Kako god hvala ti Teglice sto brines na sebi svojstven nacin:thumb:
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Ti ces biti prvi kojem cu ovo reci.... Brate sto ti mozes pisati :p :p :p JE ti znas koliko je meni tebalo da ja ovo sve procitam :D
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Znam...zena me stalno opominje koliko kuckam! Sta da radim kad ne mogu nikome reci,pa mi ovo ventil he he
Sledeci ce biti foto dnevnik...bez ijedne reci obecavam
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
samo ti piši imaš pravo naravno...
Bolje da pišeš uvjek će netko naći i izvuć nešto iz tog...
Ja često kroz textove itd... dobijem asocijaciju pa je dobro hraniti se textovima nikad viška..
Bilje su super samo naprjed brale....
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
38-mi dan 12/12


Cenim da ih trebam drzati jos toliko,ali videcu vec...
Trebam da ih flush-nem pod obavezno,a i hps ih malo przucka jer su mu vec blizu,ali nije strasno,izdrzace...